Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

V starih cajtih so bile na?e specialke obute v tubularje. ?e si imel s seboj samo enega rezervnega, si bil pogumne?

Tabularje ali klincerje? Ne poznam nikogar ,ki bi tubular nosil s seboj. Jaz imam 1 ali 2 slaufa.... Pla??a pa? ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tubularje.

 

S tem da so bile asfaltne ceste v gnilem socializmu v bolj?em stanju kot danes.

Ja,nimam kaj,dajmo upat da je to to kar se ti?e defektov...

 

Na koncu mi ?e zmeraj ostane le?ati pred tvjem , tako kot to po?ne 80% ljudi; tam ni takih problemov ....

Razen tega,da sem malo razveselil nekatere sodelavce in da sem 4eur la?ji (gospa si je zaslu?ila za kavo ali dve), ni hudega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne ven kje ti vidis 80%

Jaz sem na kolesu ze 100 let, pa se je stevilo kolesarjev, ki jih srecujem na cestah vsako leto vecje

Ja in zapeckarjev in pametnjakovicev tudi.... Ali pa jaz ?ivim/delam v taki ?udni okolici.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne ven kje ti vidis 80%

Jaz sem na kolesu ze 100 let, pa se je stevilo kolesarjev, ki jih srecujem na cestah vsako leto vecje

Se absolutno strinjam, kolesarjev je iz leta v leto ve?. 

 

Sam sicer ?e ne kolesarim 100let, upam pa da bom (ne ka?e najbolje).  Se pa spominjam izbuljenih o?i tako krav kot planincev, ko sva s sosedovim mulcem ?e kot osnovno?olca z bicikom pred skoraj 4imi desetletji pribrcala do gornjegrajskega pl. doma na Menini planini. ?ele dobro desetletje pozneje se je pri nas za?elo govorit, da v ameriki pa z bicikli tud po hribih vozjo. Danes je to pri nas obi?ajen pojav in krave in planinci na hribovskih pa?nikih se ni?ve? ne ?udijo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po drugi strani je pa ?edalje ve? ljudi,ki se ?udijo kako lahko nekdo kolesari v vro?ini/dezju/snegu/mrazu.....

 

Skratka;kadarkoli....

Meni je ?e precej bolj ?udno to, da nekateri verjamejo da ukvarjanje s ?portom jeenako zdrav na?in ?ivljenja.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je ?e precej bolj ?udno to, da nekateri verjamejo da ukvarjanje s ?portom jeenako zdrav na?in ?ivljenja.

Ja,vem ?udaki smo.... Najbolje da zve?er pozrem pizzo , potem ?e kebab in potem skadim ?katlo cikov.... No.... Bi se vsaj vklopil v dru?bo....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih v?eraj sem v Funsportu sre?al starega znanca (tudi po letih), je ravno kupoval fullface ?elado. Po nekaj jamranjih o tem, kje ima kdo kaj strgano in kje kdo kaj znucano, mi je povedal, kaj mu njegov zdravnik govori: "Skrajni ?as je, da se preneha? ukvarjat s ?portom in za?ne? z zdravim na?inom ?ivljenja".  

 

?e bi meni neko? kdo dal tak nasvet (pravzaprav mi ga je dala moja stara mama, ampak ona je bila ?e iz predprej?njega stoletja) bi ob upo?tevanju danes bil zanesljivo bolj gibljiv. Ampak tole je ?e za v jamralnik.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih v?eraj sem v Funsportu sre?al starega znanca (tudi po letih), je ravno kupoval fullface ?elado. Po nekaj jamranjih o tem, kje ima kdo kaj strgano in kje kdo kaj znucano, mi je povedal, kaj mu njegov zdravnik govori: "Skrajni ?as je, da se preneha? ukvarjat s ?portom in za?ne? z zdravim na?inom ?ivljenja".

 

?e bi meni neko? kdo dal tak nasvet (pravzaprav mi ga je dala moja stara mama, ampak ona je bila ?e iz predprej?njega stoletja) bi ob upo?tevanju danes bil zanesljivo bolj gibljiv. Ampak tole je ?e za v jamralnik.

Mislim da mi res ne ostane drugega , kot prodati kolesa in ratati zapeckar...

 

 

Hvala za dobronamerne nasvete....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cca. 135 km je imel taprvi... Tako, da ja mores biti neumen...

Lepo bi bilo kak?en drug pridevnik uporabiti; neumen je kdo drug.

 

Pa? vsak ima svoje veselje, saj najbr? ti ne ?kodi s tem , da pa? te?e v takem obsegu....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dobr no.. To se tako rece.. Drugac pa vsaka kim cast da se sploh prijavis na tako zadevo.. Druga pa ja tocn rezultat je 136.79 km... Zavidljivo in zanimljivo. Sploh to k sem jih spremljal 12 ur njihovega teka iz moje sluzbe. In ja imam narejenih 20 000 korakov v temu dnevu in nisem bil taglavn. :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dobr no.. To se tako rece.. Drugac pa vsaka kim cast da se sploh prijavis na tako zadevo.. Druga pa ja tocn rezultat je 136.79 km... Zavidljivo in zanimljivo. Sploh to k sem jih spremljal 12 ur njihovega teka iz moje sluzbe. In ja imam narejenih 20 000 korakov v temu dnevu in nisem bil taglavn. :)

Ja,meni je tudi to nepredstavljivo... Sem za?el kolesarit 5let nazaj in mi je bilo nepredstavljivo narediti 100km... Pa potem 100km 2dni zapored...

 

Po?asi sem pri?el do tega da sem v kosu odpeljal diagonalo Slovenije 3tedne nazaj.

 

Kar ho?em povedati; vsako tele Ma svoje veselje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.