Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Danasnja fura 52km Mojstrana - Belopeska in nazaj uspela. Res da na?a neki jamra, da ?uti koleno, in to na nogi...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez Pirni?e je se rodeo ampak vsaj prvi sloj asfalta so dali. ?e bo? ?e ?el  mimo zvrcn, una rdeca hisa ?e gleda? iz glavne cesto levo dol na polje ob Savi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med drugim je bila tudi nesreca vceraj pri kateri je starejsi mozakar z zeno letel v graben on kolesarki....specialkar se ni niti obrnil jaz in zena pa sva mu pomagala.

Vsi vceraj (20+) so bili nevarni idioti - sklepam po forumsko (uporabljam tvoje besede in razmisljanje) da so potem vsi idioti.

 

Ob vseh mnogil voznikih elektricnih koles, skirc in ne vem kaj se, ni niti eden izstopal ampak se je vozil kulturno in vzorno kljub vecji hitrosti navadnih kolesarjev.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boomerang efekt? Uporabil sem tvoj pogled na svet - je vse na forumu iz tvojih besed uperjeno proti idiotom v smislu ce ni po moje si idiot...zgolj en primer.

post-2637-0-44022600-1565615248_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah no Nejc, pretirava?. Teb je vsaj spustila nekje v senci v prelepem ozra?ju sredi gozda... probi na 35+ stopinjah menjavat pri popolnem brezveterju. Tolk dol te?e, da je sre?a, da kak?na stvar sploh v rokah obstane.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes odpeljal popoldansko Kamnik-Ljubljana-Kamnik. Vse super in ni utrujenost, le tisti PRESNETI sede?, ki ga ?e zmerom vozim istega.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kdaj pa se nudi pomoc nekomu ki mu je spustila guma na kolesu? Men bi blo nerodno

Jaz sem ?e vedno ponudil pomo? nekomu ki menjava gumo; ali na avtu ali na bajku...

 

Mogo?e mi je ?la ?e druga danes in nimam ve? rezerve, mogo?e mi je crknila pumpa...

 

Ampak ja,se u?im .... Delam na temu,da pridem do to?ke,ko bom tudi jaz preprosto pogledal stran...

Ah no Nejc, pretirava?. Teb je vsaj spustila nekje v senci v prelepem ozra?ju sredi gozda... probi na 35+ stopinjah menjavat pri popolnem brezveterju. Tolk dol te?e, da je sre?a, da kak?na stvar sploh v rokah obstane.

Spustila je sredi sonca, ampak sem se nekako z dvema baroma privlekel do sence :)..

 

Vem,zna biti zoprno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.