Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Kolikor sem bil jaz pred leti strokovno podučen je alu.okvir na specialkah bolj udoben a težji od karbona,lahko pa da je sedaj karbonska zlitina kaj bolj mehka kot nekoč saj so včasih karbonski okvirji pod večjo obremenitvijo radi pokali.....

Pri vzmetenih kolesih je seveda vse skupaj drugače.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 7. 2023 ob 17:50 je Jest napisal:

 

Mislis tisti leseni most v Mednem? Tisti je ze star (zgrajen leta 1934 in nazadnje obnovljen v zacetku leta 2022)... 

 

97AFE46C-B2E1-497C-8EF3-C0E83AB22D3C_1_105_c.jpeg


Ni vec tele brvi v Mednem…

 

image.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem šel dopoldne kolesarit, ko je bila lokalna cesta do Kamnika poplavljena in zaprta, zato raje s kolesom po rahlem obvozu. Do Špara v Centru Kamnika, nekih 4km v eno smer. Hči je rekla; Ati junak, kljub zaprti cesti in nevihtam dostavil nujne zadeve, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Jaz sem šel dopoldne kolesarit, ko je bila lokalna cesta do Kamnika poplavljena in zaprta, zato raje s kolesom po rahlem obvozu. Do Špara v Centru Kamnika, nekih 4km v eno smer. Hči je rekla; Ati junak, kljub zaprti cesti in nevihtam dostavil nujne zadeve, hehe

Sveže žemljice pa to.....😊💪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 7. 2023 ob 15:13 je Boss napisal:

Moram pohvalt, lepo so zrihtali le tist del tam pri prehodu čez Savo pri Stanežičah je preozek in preveč klastrofobičen, da bi bil super. Ampak drugače brez pripomb.

Na evo, pa tako sem neki govoril čez ta most/brv. En teden kasneje ga voda odnese. :(  Upam da tole moje nerganje ni bilo povezano s tem. :nevem:

 

Sem ga videl in prečkal torej prvič, zadnjič in v taki obliki nikoli več. 😕

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Boss napisal:

Na evo, pa tako sem neki govoril čez ta most/brv. En teden kasneje ga voda odnese. :(  Upam da tole moje nerganje ni bilo povezano s tem. :nevem:

 

Sem ga videl in prečkal torej prvič, zadnjič in v taki obliki nikoli več. 😕


 

Mogoce bo pa novi malo sirsi ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je SpEkTr napisal:

Ok bolj pokončna drža mi je ok. Gume pa... Ne vem, sej mam mtb tudi. A bolj pokončne drže pri ne-gravel kolesu pa ni?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

Potem glej endurance specialke. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spušala zadnja guma,.. odmontiramo, odstranimo zračnico, pregledamo gumo(zgleda vse ok), damo novo zračnico notr gumo gor napumpamo,....iinnnn spuša 🤣 🙃

 

zgleda mam nkje v gumi kako trsko al trn hehe

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preščipnjena zračnica, krivda na tistemu ki je menjal (..emmm nism bil jaz 🙃 😆😅)

Mi je menjal zračnico, pogledal ce je obroč scentriran, nastavil zadajo zavoro+ pogledal menjalnik,.. cena 12€

Danes grem da cerkve Sv. Hieronima s kolesom.

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Tilen5 napisal:

 Danes grem da cerkve Sv. Hieronima s kolesom.

 

Pa sej ni tolk grozno no, sej je samo zračnica bla cviknjena. Ne rabiš se zdaj z molitvami oddolžit.:hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.