Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Na lepa točno tam sem bil včeraj z biciklom okoli 19:30 ure. Se pravi od tega novega kolesarskega mostu čez Savo tam pri sotočju Save in Sore do Stanežič.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Boss napisal:

Na lepa točno tam sem bil včeraj z biciklom okoli 19:30 ure. Se pravi od tega novega kolesarskega mostu čez Savo tam pri sotočju Save in Sore do Stanežič.


Takrat sem bil ze skoraj doma ;) …

 

Pri tem mostu v Medvodah sem bil malo pred 18 uro…

 

VIRB0622.jpeg
 

VIRB0623.jpeg

 

VIRB0624.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalt, lepo so zrihtali le tist del tam pri prehodu čez Savo pri Stanežičah je preozek in preveč klastrofobičen, da bi bil super. Ampak drugače brez pripomb.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Moram pohvalt, lepo so zrihtali le tist del tam pri prehodu čez Savo pri Stanežičah je preozek in preveč klastrofobičen, da bi bil super. Ampak drugače brez pripomb.

 

Mislis tisti leseni most v Mednem? Tisti je ze star (zgrajen leta 1934 in nazadnje obnovljen v zacetku leta 2022)... 

 

97AFE46C-B2E1-497C-8EF3-C0E83AB22D3C_1_105_c.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo me mika specialka, a ste že kako debato meli o tem. Gledam tudi rabljene, karbon, oprema recimo nekje shimano 105 bi bila pomoje že ok.

Najbolj je vazna geometrija najbrž?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kako sediš gor je prva in primarna stvar. dober p/p majo recimo Cube in Canyon

Recimo:

ENERGIJABIKES.COM

Cestno kolo CUBE Attain vas popelje na kolesarsko avanturo po neskončnih cestah. Izberi najboljše kolo za svoj denar.

 

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Malo me mika specialka, a ste že kako debato meli o tem. Gledam tudi rabljene, karbon, oprema recimo nekje shimano 105 bi bila pomoje že ok.

Najbolj je vazna geometrija najbrž?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

Mene tudi nekaj zadnje čase mika, da bi ga kupil. Za začetek si bom od kolega sposodil, mislim, da ima karbonski bianchi aria disk. On to nabavlja v Italiji iz druge roke. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je SpEkTr napisal:

Malo me mika specialka, a ste že kako debato meli o tem. Gledam tudi rabljene, karbon, oprema recimo nekje shimano 105 bi bila pomoje že ok.

Najbolj je vazna geometrija najbrž?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

105ka in karbon bo kar dobra izbira. Najbolj pomembna pa definitivno velikost. 

 

Kar se tiče geometrije imaš v zelo  grobem 2opciji; aero in endurance. Aero je poudarek na doseganju višje hitrosti , endurance ima bolj pokončno držo in je s tem bolj udoben. Nekje vmes so specialke za nas hribolazce, tipičen primer je recimo Giant TCR.

 

Za začetek probaj najti kaj z ustrezno velikostjo. Glede na cene rabljenih,ki so šle v nebo,bi jaz raje gledal nove.

 

O grevlu si razmišljal ? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Nejc1986 napisal:

Jp,širše gume s profilom, bolj pokončna drža...

 

Pokončna drža... to Slovencem manjka. :hudicek:

 

Je pa res, kar Nejc pravi, ker ne treniraš in ne loviš desetink sekunde, je dejansko bolj pomembna udobnejša drža. Če pa misliš, da pol premal tekmovalno zgledaš, prodajajo tud drese Jumbo Visme in UAE ter drugih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mercedes AMG.mp4 Ta pa ni EV, ampak EZ (ima električni zaganjač) 6.3,V8, Akrapovič. 😁 p.s.: priporočam poslušanje na zvočnikih ali slušalkah
    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.