Skoči na vsebino

Rekreacija (kolesarjenje, tek, pohodništvo,... )

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Prvo mal na moči

image.png

 

Popoldan pa

image.png

Totalno brez energije, umes me lakota prime, brez denarnice, niti ene frutabele nisem imel s seboj...aja pa še zeblo me je k prasca

 


image.jpeg

 

Napisano

Sva sla z zeno do stolpa nad Vrhniko (ona z elektricnim). Tko zanimive razmere so zdajle. Toplo pa piha, pa mal hladi pa je spet vroce, ...

image.png

Napisano
pred 1 uro je g.Wankel napisal:

A sta se zapeljala kaj čez vrhniški klanec?

 ... pa brez prestavljanja in ali si ženo držal vmes za koleno?

33112_1.png

Napisano
pred 15 urami je Boss napisal:

 ... pa brez prestavljanja in ali si ženo držal vmes za koleno?

Pa kaj je na teh kolenih, da jih vsi hočete držat... 🤔😊😉

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Ej ne vem, ampak baje se to dela na Vrhniškem klancu... kot neka tradicija za veliko sreče, al neki tazga. :nevem:

33112_1.png

Napisano
pred 12 urami je etcho napisal:

Varianta, bolj kot avto upočasnjuje, bolj stiskaš koleno? 😄

Baje da ja.  Zato pa, ko voziš dizelco, voziš in pika. 

 

 

Napisano
dne 9. 3. 2025 ob 20:48 je g.Wankel napisal:

A sta se zapeljala kaj čez vrhniški klanec?

 

Nisva sla nit blizu tam :)

 

Ziri -> Smrecje -> Stolp -> Zaplana -> Rovte -> Ziri:

image.png

Napisano
pred 32 minutami je Bossek napisal:

 

Nisva sla nit blizu tam :)

 

Ziri -> Smrecje -> Stolp -> Zaplana -> Rovte -> Ziri:

image.png

Lepo. Se pravi, brez kolena. 🤔

 

 

Napisano

Bil pri serviserju. Glede na to, da je original materijal gor že mal znucan bomo zamenjali par stvari...ketna, ploščice, zajla... itd

Sem ga tudi vprašal za nadgradnjo je rekel, da ni panike da se lahko usedeva in pogovoriva o opremi.

 


image.jpeg

 

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Kakšno vreme je zadnje čase. Ko misliš, da bo po dežju posijalo sonce, se pojavi - še močnejši dež. Tako, da lahko samo malo pobrišem kolo.🙄

Sem pa danes, ko sem imel čas nanesel keramični premaz na okvir. Bo vsaj blato lažje očistit. 

 

 

Napisano
pred 2 minutama je Alex napisal:

Kakšno vreme je zadnje čase. Ko misliš, da bo po dežju posijalo sonce, se pojavi - še močnejši dež. Tako, da lahko samo malo pobrišem kolo.🙄

Sem pa danes, ko sem imel čas nanesel keramični premaz na okvir. Bo vsaj blato lažje očistit. 

 

Katastrofa res, zadnjić bil na kolesu  9 marca
image.png

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 


image.jpeg

 

Napisano

Sicer sem bil zjutraj v fitnesu ma zgleda, da se je vreme nrdilo tudi za kolo. Po vremenski napovedi naj bi do 18:00 bil sonček z oblaki, tako da razmišljam če bi šel eno furco 30km.

 


image.jpeg

 

Napisano

Evo sem imel sonček, razen zadnjih 3km se je začelo oblačit

 

image.png

 


image.jpeg

 

Napisano
pred 16 minutami je Tilen5 napisal:

Evo sem imel sonček, razen zadnjih 3km se je začelo oblačit

 

image.png

Bravo. Jaz sem cincal in na koncu nisem šel nikamor. Vreme se je cel čas spreminjalo. 

 

 

Napisano

Danes sem bi prijetno presenečen. Namreč, v Extreme vital sem šel kupit neke majice za Emtb, ker so bile v akciji. In, ko sem plačeval, mi reče prodajalec, da imam v dobrem 150€.

Super.Jutri grem po nove kolesarske  čevlje. 

Sem jih danes probal in so zakon. Ta sistem BOA je zakon. 

 

https://www.extremevital.com/sl/kolesa/freeride-kolesarski-cevlji-five-ten-freerider-pro-boa-p-49398.html

 

 

 

Napisano (urejeno)
pred 30 minutami je Alex napisal:

majice za Emtb

Daj povej več o teh majicah. 🤔

 

Kaj imajo dodatne žepe za baterije, ali so protipožarne, ..., ali kako se razlikujejo od mtb majc? 😉

Popravljeno od godlike
Napisano
pred 47 minutami je godlike napisal:

Daj povej več o teh majicah. 🤔

 

Kaj imajo dodatne žepe za baterije, ali so protipožarne, ..., ali kako se razlikujejo od mtb majc? 😉

He, He, zanalašč sem napisal Emtb, da ne bo kdo očital, da ne vozimo mtb koles. 😉

Pred eno uro je Tilen5 napisal:

To majo tud pancerji sem glih zadnjič videl :)

Ja, res je. Ta model je novejši, odlično si lahko prilagajaš, koliko ti bo stisnilo nogo. Z enim klikom odpneš in že imaš dol čevelj. Meni je carsko. 👍

 

 

 

Napisano

Pozdravljeni ljubitelji in uporabniki poganjalcev.

 

Spomladi pa bi se res lahko kaj dobili in odpedalirali skupaj Rogličevo traso, kot smo se že menili pred časom, za kakšno  nedeljo popoldne? :)

 

Bini, TBA, Boss (in ostali), kaj menite? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Na Sv. Višarje? Moje šunke so pripravljene 😝😝🤣🤣

 


image.jpeg

 

Napisano
pred 22 minutami je Tilen5 napisal:

Na Sv. Višarje? Moje šunke so pripravljene 😝😝🤣🤣

Mi bomo organizirali srečanje na obali. 

Vabljeni ste tudi z "analogci".😊

  • Všeč 3
  • Hvala 1

 

 

Napisano
pred 20 minutami je Alex napisal:

Mi bomo organizirali srečanje na obali. 

Vabljeni ste tudi z "analogci".😊

sva se z Binitom malo pogovoarjala zadnjič in da nas bi bilo v čim večjem številu bi kakšna panoramska vožnja cca 30-40 km. če bo trasa primerna za treking kolo se pridruži še Bini :) 

da ne bodo temperature previsoke predlaga termin Aprila v dopoldanskem času. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano
pred 1 minuto je TBA napisal:

sva se z Binitom malo pogovoarjala zadnjič in da nas bi bilo v čim večjem številu bi kakšna panoramska vožnja cca 30-40 km. če bo trasa primerna za treking kolo se pridruži še Bini :) 

da ne bodo temperature previsoke predlaga termin Aprila v dopoldanskem času. 

Imaš novo temo glede tega. 

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @Alex Malo bolj prečekiral-dejansko so te v zgornjem linku še najprimernejše oz. najbližje odščipnejo...pač edine take Knipexove t.i."flush cut" ščipalke. Ostale so praktično vse bolj za elektroniko,ali za plastiko.   Ampak-PAZI!!! Kot sem že napisal-"do not cut steel"-torej le za mehke kovine-baker do fi-6mm! Če pa rabiš za jeklo ipd. pa kakšne od tistih zgoraj predstavljenih. Meni se najbolj dopadejo 61 01 200,a kakor za koga-vsake imajo svoje prednosti in slabosti.   Je pa tudi res,da vsake ščipalke v bistvu ne "režejo",ampak na koncu "odtrgajo" oz. "raztrgajo"...zmogljivejše imajo za to na rezilih celo nabrušeno vdrtino,da tako lahko zagrabijo večji fi....a seveda je tu spet problem pri ščipanju tanjših žic itd...pač-idealne ščipalke ne obstajajo.... Kaj mislim z tem povedati-vem,kako kitara izgleda (sem iz glasbene družine,in nekaj let sem tudi jaz igral kitaro-klasično),in kako te prečke morajo biti na koncu obdelane,da ne režejo v dlan...v vsakem primeru boš moraj konec še obdelati,ker mora biti "perfektno"...ok-komu to govorim😄😉...gre za to,oz.,kaj bi rad povedal-po moje,če boš hotel prečko "poravnati" z vratom,boš v vsakem primeru moral ščipnjen konec prečke še na fino zbrusiti. Z takim "flush cut" bi se nekaj brušenja rešil,a ne povsem...pač kitara oz. vrat mora biti res v nulo izdelan-brez ostrih koncev prečk....po drugi strani pa prečke tudi ne smejo biti prekratke...bi najbrž grdo izgledalo🙄 Jaz bi na tvojem mestu vzel 20-stopinj "upognjene" CoBolt,ki nimajo simetričnih rezil (glej piktogram zraven navedbe 20-stopinj),in že "bližje" odščipnejo... Npr. tele Just a moment... WWW.KNIPEX.COM   Te so brez "udrtine" v rezilih in z "enostavnimi" plastificiranimi ročaji....obstajajo tudi varijante z komfortnimi ročaji itd...pač izberi po osebnih preferencah. Ali pa tiste TwinForce,ki sem jih lih predstavil...a kot rečeno-niso FlushCut. Meni npr. so bolj všeč enostavni ročaji,ker pri montaži lažje vtaknem v globok žep (vtaknem zmeraj le eno ročico),in tudi lažje izvlečem...in pri izvleku ni problemov z zatikanjem,če imam "v žepu" dve,tri ali več klešč.   Še enkrat-če pa res potrebuješ zgolj za mehke kovine,pa tiste z zgornjega linka.   Pri odločitvi,pa je fino,če lahko vidiš v živo-priporočam Žabjek v Ljubljani-imajo res veliko klešč na zalogi...a spet ne čisto vsega. Seveda so malce dražji,kot npr. najugodnejši online,a da lahko "primeš v roko"...saj veš...nič ni zastonj.   Upam,da sem ti bil v pomoč.   L.P.
    • Kako taki majstri obdržijo posel mi je res misterija.....a folk nič ne preveri preden da tako zadevo servisirati?!?
    • Zakaj si pa te ti tako gužvo delal v službi in se grenek, da dobiš Zoe?🤪
    • Ja tudi v Mariboru se je od časa ko je @godlike kupoval zamenjalo prodajalce. Branko je v penziji in sta sedaj Gorazd in Dejan.
    • Kot že napisano ob nakupu...   Jaz sem bil zadovoljen z nakupovalno izkušnjo, prodajalcem v Ferk-MB.   Na 3K popusta od Mazde sem dobil še 500€, ostali prodajalci, ki sem jih kontaktirali, niso dali več.   Morda bi še kje bila kakšna majhna razlika, dvomim da večja...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.