Skoči na vsebino

Naleganje sprednjih zavornih plo??ic


Priporočeno sporočilo

V?eraj sem menjal sprednje diske in plo??ice in sem opazil da plo??ice ne nalegajo ?ez celo povr?ino diska, pogledal sem tudi star disk in plo??ice in je bilo isto, a to imajo vse Mazde 6 GH (2008-2012) tak ?e?ko??

Prej so bili original mazdini diski in plo??ice, zdaj zimmerman, so pa vse mere enake. Na Mazdi 3 BK nalegajo po??ice skor ?ez celo povr?ino diskov.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, vodila o?i??ena in namazana, vse sestavljeno kot mora biti. Ne gre se za monta?o gre se za zgleda slab dizajn zavor na teh Mazdah 6 GH, prej nisem bil pozoren na to, zdaj ko sem menjal diske pa mi je padlo v oko.

Gre se pa zato da zavorne plo??ice ne nalegajo na disk po celi povr?ini diska, do notranjega roba diska je ?e cca 1,5cm neizkori??enega materiala diska. ?e bi bilo ?e to izkori??eno bi lahko verjetno zavore bile bolj u?inkovite.

Prilagam sliko starega original Mazda diska in plo??ic.

post-5522-0-71431100-1524859218_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap, tudi pr novih zimmermann zgleda skor isto, mogoce za pol cm blizje notranjemu robu ampak ?e vseeno je prevelik notranji rob za moje pojme.

daj Scr3am poslikaj svoje diske da vidim kok je pr tebi.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja smo pogruntal da na 6tkah je to tako da ima pa? mal ve?ji notranji rob. ?udno mi je ker na 3ki, ki je kao ni?ji klas avta pa plo??ice pridejo skor po celi povr?ini, ?lovek bi pri?akoval glih obratno.

Prilagam sliko zavor z moje 3ke.

post-5522-0-85165100-1525077044_thumb.jpg

post-5522-0-34004100-1525077045_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.