Skoči na vsebino

home/leaving ligths


janN

Priporočeno sporočilo

Kot prvo a ima to v opremi? 2008 mislim da celo nima

Ce ja mislim da moras v mazdi imeti luci na ON in ne AUTO

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot prvo a ima to v opremi? 2008 mislim da celo nima

Ce ja mislim da moras v mazdi imeti luci na ON in ne AUTO

Pri moji CX-5 je tako, da so luci stalno na AUTO... ce odklenem preko daljinca, se luci prizgejo, ce odklenem z gumbom na vratih se ne prizgejo, kar je logicno, ker takrat sem itak ze pri avtu ;) ...

 

Za ?coming home? pa se prizgejo s potegom rocice za luci (poblendas) in se prizgejo, ter ugasnejo nekaj casa za tem, ko zaklenem avto...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so totalno mimo te luci pri drugi generaciji. Ok, stekam da so zaradi EU zakonodaje naredili, da so luci na AUTO funkciji vedno prizgane, ampak se vedno bi bilo lahko stikalo za OFF. Nevem sicer zakaj niso zmontirali DRL in bi AUTO funkcija automaticno preklapljala med DRL in xenon, ampak ok... japonci so itq neka sorta zase. Avto ima svetlobni senzor ze serijsko in sicer samo zato da prilagaja notranjo osvetlitev ??? WTF. Bog ne daj da bi se DRL zmontirali, in da ne kuris balastov in pa zarnic pri 30 C. Ce ne ze serijsko bi to lahko dali, kot dodatna oprema al kaj jest vem. Jest se poleti pri 30C okoli peljem z meglenkami ali pa samo s pozicijo.
A drgac so tudi druge generacije imele coming and leaving home opcijo ?? Baje se da zamenjati modul in potem lahko normalno ugasas luci, mogoce kdo pozna oznako modula?

Jures kako pa ves ce ima avto to funkcijo ? Premaknes luci iz auto na ON in ko ugasnes avto naj bi luci se dolocen cas gorele?

Jest imam doma univerzalen modul s svetlobnim senzorjem za coming and leaving home z moznostjo nastavljanja 10-30s. Se pa lahko zveze kamorkoli (glaven luci, meglenke...)

Modul je nov zapakiran in nikoli rabljen, ce te bo slucajno kaj zanimalo :)

 

post-7623-0-76394800-1525128186_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ?em je sploh fora, da se pri odklepanju in zaklepanju pri?gejo lu?i okoli avta? Men so ?migavci dovolj...

Fora je da ti osvetli prostor, ko gres iz ali v avto. Meni osebno je to traparija edino lepo mi zgleda, ko ponoci odklenes avto in se lepo luci/meglenke prizgejo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je to trapasto. Edino za kakega nabasankota, ki ne najde svojega avta.

Taki pa itak ne sodijo za volan.

Meni deluje to bolj kot ne kot kur?enje ?e?, ta avto je pa moj.

?e posebej pacientiz kakimi bmw pa audiji vedno pogledajo okoli, ?e jih je kdo videl.

Aja, pa to mora? narediti na dale?, da se vidi, kako spektakularno prihaja? do svojega sanjskega avta.

Total neuporabno in brez veze.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve kje v navodilih je to za 2014 letnik m6 ? dobil sem samo ?e si ?e v ugasnjenem avtu in osvetli? za 30sec. Rad bi da ko odklenem avto zasveti, bol iz firbca ko kaj drugega,

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez zamere od tistih, ki jim dejansko to ima neko uporabno vrednost, vse ostalo je pa res bolj v stilu kot je napisal Alex. Ena najbolj brezveznih funkcij sploh. Za najdt avto so ?migavci dovolj, ne vem pa kaj bi si ?lovek moral osvetljevat pred vstopom v avto ali iz njega. Doma raje zmontira? lu? s senzorjem gibanja, ?e ?e in v gara?i tudi. Ne vem, ampak od kar vozim avte niti enkrat, ampak res niti enkrat nisem pomislil, da bi bilo fajn met leaving coming home osvetlitev na avtu. :ne vem:

 

Sicer pa Alex, midva sva ratla ?e "grumpy old men" - sploh ne razumeva ve? tega sveta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, da je to funkcija, ki se tudi meni zdi nepotrebna... Se pa ne sekiram, ce je ze vgrajena... ?coming home? prakticno nikoli ne uporabljam... odklepam pa tudi vecinoma s tipko na vratih, tako da se luci sploh ne prizgejo...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem ta na desni :lol:

Samo kak?no pametno ?e vedno lahko poveva tem mladcem tu gori.Kako se znajti, ko vsa ta elektronika odpove in mora? nekaj ro?no narediti.Ali pa, kako smo v?asih obra?ali kljuko za odpreti ?ipe.Ali pa "ro?ni" gas na stoenki namesto radarskega tempomata.

Ali pa ro?ni ?ok... to sp bili cajti. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he ..to se tudi jaz spomnem tisti ro?ni ?ok na katerci in zastavi 101...z dvojnim uplinja?em solex...in razne predelave ...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja caki sam mal vidva:

 

vidva mata oba GT pa GTA opremo pa mi tukaj solita pamet :P

Dobro, jaz sem jo vzel zaradi usnja.

Nisem jaz kriv, ?e obo?ujem usnje na sede?ih(pa tudi na splo?no) in je na voljo edino v top modelih.

Sej potem ostalega ne uporabljam.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ameri?ka izvedba, ki nima niti biksenon niti avtomatske nastavitve vi?ine snopa - vsaj to zadnje je dejansko bolj koristno kot karkoli druzga.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.