Skoči na vsebino

Mazda 3 G165


fico182

Priporočeno sporočilo

Kar bodi zraven, ker so salabajzeri. Mene osebno acosmos btc ne vidi nikoli vec. Zakaj si pa lahko preberes na spodnjemu linku. Je pa to zgolj moja izkusnja s servisom in ni nujno da bo tudi tvoja. Meni osebno so se zasrali totalno.

 

http://www.mazda-si.net/topic/8856-prito?ba-?ez-servis-a-cosmos/page-5

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebna preferenca, vpra?anje sem postavil zato, da bi nanj dobil odgovor, in ne novega vpra?anja :D Vse avte, ki sem jih imel dozdaj (honda servis seli?) in (toyota ah furman), sem vedno fizi?no prisostvoval na servisu, ker pa? rad vidim, kaj se dela, in kako se dela, hkrati pa sem lahko 100 % prepri?an, da so deli res bili zamenjani. Nisem pa pri?el na forum z vpra?anjem, da bi mi kdo to stali??e zdaj spreminjal.

Tukaj se pa jaz popolnoma strinjam s teboj. treba je biti zraven. Jaz pred 3 tedni na prvem servisu CX3 nisem bil zraven pa sem naredil napako. Ne bom imenoval servisne hi?e kaj so mi naredili,  vendar v bodo?e bom obvezno zraven. Enkrat  so me pregovorili, v bodo?e me ne bodo. Poudarim naj, da na prej?nih servisih drugih znamk avtomobilov ni bilo te?av z fizi?no prisotnostjo na servisu.

Kamor koli ?e bo? peljal avto vztrajaj da bo? zraven na servisu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar pogumno in povej po imensko, saj le delis svojo izkusnjo s servisom, kar je tudi point tega foruma oz. teme. Ce se oni lahko zezajo s strankami je edino pravilno, da se to tudi javno izpostavi in bo vrjetno bodoca stranka nova ali stara prej dvakrat premislila kje naj servisira svoje vozilo. Konec konec kaj pa ves, mogoce celo servis spremlja ta forum in lahko dolocene zadeve v bodoce popravijo/izboljsajo, ampak ce bomo vsi tiho je kaj takega  za pricakovati nesmiselno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa recimo s servisom A-Cosmos v BTCju nimam slabih izkusenj... ravno nasprotno... Drugace e verjetno res ne bi vracal tja :) ...  Sicer jih tudi recimo z Mocnikom v Kranju nimam (bil tam nekajkrat se s Xedosom)... jih je pa tukaj kar nekaj pisalo o raznih slabih izkusnjah z njim....

 

Tudi Interclass na Trzaski recimo pohvalijo... Sem bil tam samo enkrat, ko sem kupoval neke zadeve, ki so jih ravno imeli na zalogi...

 

SIcer pa glede prisotnosti na servisu... Verjetno zna biti problem zaradi kaksne inspekcije, saj recimo nimas zascitne obleke in ostalih zadev, ki so zahtevani za to ... Edino ce bi imeli posebno delavnico z "izlozbo", ... tako ima recimo ravno ze omenjeni Interclass na Trzaski ... vsaj takrat, ko sem nazadnje sel tja iskat korito prtljaznika za CX-5, sem iz sprejemnice videl tako delavnico, kjer skozi steklo lahko spremljas, kaj serviser dela na avtu ... 

 

Se dodatno vprasanje... mogoce malo bolj za hec... bi bil pripravljen dodatno placati tako storitev, da si lahko prisoten? :)

 

cenik-servisnih-storitev-pametovanje-201

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se popolnoma strinjam, namen teme je celovita izmenjava informacij v zvezi s to temo!

 

Namen foruma pa splo?no debatiranje.

In ?e po servisu ne zna? odpreti pokrova in pogledati stvari, ki so bile zamenjane (olje, filtri, jermeni u izi), potem ?abe stoji? zraven na servisu :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 8. 2018 ob 8:30 je g.Wankel napisal:

Namen foruma pa splo?no debatiranje.

In ?e po servisu ne zna? odpreti pokrova in pogledati stvari, ki so bile zamenjane (olje, filtri, jermeni u izi), potem ?abe stoji? zraven na servisu :D

---------------------------------------

Popravljeno od fico182
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ne razumem, kaj ho?e? povedat. Namen foruma se razlikuje od namena moje teme, zato jih prosim ne ena?i. In raje poskusi odgovoriti na dano vpra?anje, kot da mi postavlja? "pametovalska nova vpra?anja na moje vpra?anje". Pa ta o splo?nem debatiranju na forumu je tudi bosa, ?e bi to dr?alo, bi se na tem forumu pogovarjali o vremenu, ne pa specifikah Mazd.

Sometimes, the greatest way to say something is to say nothing at all :D

Saj se pogovarjamo tudi o vremenu. Pa tudi o kolesarjenju in o doma?ih ?ivalih pa tudi ?ale kro?ijo po forumu pa tudi kaj nas razpeeezdi napi?emo tu gor. Skratka, same CLOVESKE stvari,ker pa? smo ljudje tu gor.

 

In verjemi, da ti nih?e, ?e posebej pa g.wankel ni ?elel "pametovati".

 

Ljudje pa? v?asih funkcioniramo tako, da ko nekaj vpra?amo, ne ?elimo dobiti zgolj hladnega odgovora "da/ne", ampak nam ubistvu koristi, da se razvije DEBATA,ki nam (dostikrat nepri?akovano) odpre o?i in osvetli problem ?e z druge strani. Saj ve?, ve? ljudi ve? ve... Zate koristne informacije pa mora? seveda sam izlu??iti.

 

Je pa problem, ?e ?lovek misli, da vse (?e) ve in da mu nih?e ni sposoben raz?iriti obzorij...

 

Lep pozdrav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj si dobil odgovore... pac eni imajo z enim servisom odlicne izkusnje, drugi katastrofalne ... In dokler sam ne probas, ne bos vedel, kateri odgovor je zate OK ...  :zvizga:

 

In drugim ocitas, da ne potrebujes dodatnih vprasanj, sam pa ob odgovoru, ki ti ni vsec, postavljas dodatna vprasanja ...  :blink:  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"zahteval relevantne informacije"... edini ki lahko od mene kaj zahteva je nekdo, s katerim imam podpisano neko pogodbo, ne pa nek bodo?i lastnik Mazde.. Jaz mislim da je najbolje , da gre? nazaj na Honda in toyota Forum, ?e ti je bilo tam tako super in ?e s(m)o tukaj taki, ki ti radi solimo pamet...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 8. 2018 ob 14:45 je Nejc1986 napisal:

"zahteval relevantne informacije"... edini ki lahko od mene kaj zahteva je nekdo, s katerim imam podpisano neko pogodbo, ne pa nek bodo?i lastnik Mazde.. Jaz mislim da je najbolje , da gre? nazaj na Honda in toyota Forum, ?e ti je bilo tam tako super in ?e s(m)o tukaj taki, ki ti radi solimo pamet...

---------------------------------------

Popravljeno od fico182
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav.

 

jaz pa mislim, da ste/smo za?li v napa?ne vode. Dejmo se umirit pa si pomagajmo. Skratka dajmo si izmenjat ?im ve? izku?enj glede servisiranja na?ih Mazd. Mislim, da bo vsem koristilo.

Zase priznam, da mi je bil ko sem pre?el iz Nissan servisa na Mazdin servis v BTC pravi ?ok (negativno).

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa mislim da si avtor teme malo preve? dovoli.

Bravo! Slovenska fau?ija in nevo??ljivost, ksenofobnost na vrhuncu! Nikamor je bom ?el, lahko se samo ti umakne? iz moje teme! Se strinjam, bogi serviserji. Kak?ne zahtevne stranke imajo v?asih, da jih celo ne morejo "nategnit" !

Verjemi... ksenofobija in nevo??ljivost sta 2pojma ki sta pri meni prosotna... Nula %.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 8. 2018 ob 15:03 je Urber napisal:

Pozdrav.

 

jaz pa mislim, da ste/smo za?li v napa?ne vode. Dejmo se umirit pa si pomagajmo. Skratka dajmo si izmenjat ?im ve? izku?enj glede servisiranja na?ih Mazd. Mislim, da bo vsem koristilo.

Zase priznam, da mi je bil ko sem pre?el iz Nissan servisa na Mazdin servis v BTC pravi ?ok (negativno).

 

LP

--------------------

Popravljeno od fico182
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem Mazdo 5 in CX7 vozil k Interclassu (tam kupil) vse ok, cena vi?ja kod poprej na SEATU (velja generalno za vse mazde in Seate ki sem jih imel, no tudi sedaj Citroen)

 

Mazdo 6 Mirai ker sem jo tudi tam kupil v BTC in tudi 2 x rabljeno mazdo 6 I generacij, vse ok

nato sem M6 Mirai vozil h Kr?i?niku ker sem tam Swifta kupil.....brez pripombe, tam so ?e enkrat za?asno re?ili ?kripajo?o sklopko in reklamacijo preparelega usnja po 6h mesecih

 

Skratka, ko grem na original servis MI NITI NA SLU?AJ ne pade da bi jim pametoval in stal zraven, naredim ve? ?kode. Pa sam ?ravfam vse moje avte, vsi vedo to, kleparska dela pa mi dela vsi veste kdo. Kadar pa gre za ?tempelj, oz specifiko grem na original servis.

 

Zakaj - kupujem (o) avto vreden 15.000 - 25.000? in potem mi gre na falus ko se govori o 50-100? razlike med servisi, pi...da? poleg tega ?e takoj 1000 da gre avto na cesto, vsi ponavadi ?e en komplet felten za zimske 500? in potem spet ja ta servis je bil pa 50? dra?ji, al pa zakaj je olje tam 15 namesto 10....

 

Obstaja reklamacija, ?e za nekaj nisi zadovoljen.

 

A potem, ?e stoji? zraven kot nepoobla??ena oseba, ki v delavnici s hidravli?nimi stroji NIMA KAJ ISKATI, pa se po?koduje? pri?akuje? tudi od?kodnino od servisa? Preveri? moment klju?a preden serviser vsak zategljaj ?ravfa naredi?

 

Moj nasvet je - zate so doma?inski servisi pod kozolcem kjer lahko v miru kramlja? s serviserjem. Zakaj bi hodil na poobla??ene?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 8. 2018 ob 15:18 je jures napisal:

Jaz sem Mazdo 5 in CX7 vozil k Interclassu (tam kupil) vse ok, cena vi?ja kod poprej na SEATU (velja generalno za vse mazde in Seate ki sem jih imel, no tudi sedaj Citroen)

 

Mazdo 6 Mirai ker sem jo tudi tam kupil v BTC in tudi 2 x rabljeno mazdo 6 I generacij, vse ok

nato sem M6 Mirai vozil h Kr?i?niku ker sem tam Swifta kupil.....brez pripombe, tam so ?e enkrat za?asno re?ili ?kripajo?o sklopko in reklamacijo preparelega usnja po 6h mesecih

 

Skratka, ko grem na original servis MI NITI NA SLU?AJ ne pade da bi jim pametoval in stal zraven, naredim ve? ?kode. Pa sam ?ravfam vse moje avte, vsi vedo to, kleparska dela pa mi dela vsi veste kdo. Kadar pa gre za ?tempelj, oz specifiko grem na original servis.

 

Zakaj - kupujem (o) avto vreden 15.000 - 25.000? in potem mi gre na falus ko se govori o 50-100? razlike med servisi, pi...da? poleg tega ?e takoj 1000 da gre avto na cesto, vsi ponavadi ?e en komplet felten za zimske 500? in potem spet ja ta servis je bil pa 50? dra?ji, al pa zakaj je olje tam 15 namesto 10....

 

Obstaja reklamacija, ?e za nekaj nisi zadovoljen.

 

A potem, ?e stoji? zraven kot nepoobla??ena oseba, ki v delavnici s hidravli?nimi stroji NIMA KAJ ISKATI, pa se po?koduje? pri?akuje? tudi od?kodnino od servisa? Preveri? moment klju?a preden serviser vsak zategljaj ?ravfa naredi?

 

Moj nasvet je - zate so doma?inski servisi pod kozolcem kjer lahko v miru kramlja? s serviserjem. Zakaj bi hodil na poobla??ene?

---------------------------------------------------

Popravljeno od fico182
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.