Skoči na vsebino

Mazda 3 G165


fico182

Priporočeno sporočilo

Ja mislil sem filter za zrak pri motorju.Pozanimaj se glede olja da ne bodo komplicirali...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolokor vem (vsaj moja CX-5 ima tako) imajo te Mazde flexilbilni servis.. in ti racunalnik oove, kdaj je treba iti na servis... Stevec je sicer nastavljen na 12 mesecev oz. 20.000 km... ampak lahko je ze orej... Ori meni se je orozgalo pri cca. 19.000 km... in potem je treba menda v roku 14 dni na servis... drugace garancija ne velja vec... Tako tudi pise v izpisku iz elektronske servisne knjizice..

 

post-10-0-31237300-1537291931_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala! Zanimivo, jaz pa sem ravno hotel kupit tega va?ega, potem pa ga je nekdo zaaral (verjetno ste to bili vi), potem pa so mi ponudili mojega temno plavega, z belim usnjem, in sem vzel brez oklevanja. Sre?no vo?no tudi vam, odli?en avto sva kupila!

 

Ps. Danes pa res prilo?im slike

Ja to sem bil jaz :D.

Mi je prodajalec ?e ob prvem ogledu povedal, da se nekdo zanima za ta avto.

Kaj mi lahko da? kak?en kontakt za SD kartico za navigacijo?

Na ebayu jih je koliko ho?e?, samo me je malo strah ?e delajo. 

 

Upam, da bom s svojim avtom tudi tako zadovoljen!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to sem bil jaz :D.

Mi je prodajalec ?e ob prvem ogledu povedal, da se nekdo zanima za ta avto.

Kaj mi lahko da? kak?en kontakt za SD kartico za navigacijo?

Na ebayu jih je koliko ho?e?, samo me je malo strah ?e delajo. 

 

Upam, da bom s svojim avtom tudi tako zadovoljen!

Delajo... drugace se tudi na bolhi najdejo... sedaj so sicer po 50? >> http://www.bolha.com/iskanje?q=Mzd so bile pa tudi ze 40? ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Kon?no dobil tudi svojo Mazdo, zadnjo G165 Revolution v Sloveniji. Zaenkrat zelo zadovoljen!

Kartico z navigacijo sem naro?il na Ebayu in deluje brez problema-lahko posredujem link ?e bo kdo kupoval. 

?e koga zanima sem pri Withcar predhodno nabavil korito prtlja?nika, ki mi je odve?, ker sem zraven dobil original korito.

Cena je ugodnih 35 ?.

 

Sedaj pa zoom zoom!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih dons planiram narocit, tako da ce je se aktiven link, in da tebi dela, pol bi pri istem narocu.

 

 

Kon?no dobil tudi svojo Mazdo, zadnjo G165 Revolution v Sloveniji. Zaenkrat zelo zadovoljen!

Kartico z navigacijo sem naro?il na Ebayu in deluje brez problema-lahko posredujem link ?e bo kdo kupoval. 

?e koga zanima sem pri Withcar predhodno nabavil korito prtlja?nika, ki mi je odve?, ker sem zraven dobil original korito.

Cena je ugodnih 35 ?.

 

Sedaj pa zoom zoom!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih dons planiram narocit, tako da ce je se aktiven link, in da tebi dela, pol bi pri istem narocu.

 

https://www.ebay.com/itm/Latest-2018-MAZDA-MZD-Connect-SAT-NAV-SD-Card-NAVIGATION-MAPS-2-3-6-CX-3-CX3-MX5/163236620982?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

Kartica deluje, v?eraj sem jo posodobil in ima tri leta brezpla?nih posodobitev.

 

 

Hvala vsem za lepe ?elje!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.