Skoči na vsebino

Adaptacija avtomatskega menjalnika


Priporočeno sporočilo

Ja, saj možno :) Za original na tistem servisu ne dam 27eur/l, če ga lahko dobiš iz nemčije za dobrih 10eur ,če prav vidim.

 

Lahko pa pač vlijemo enako olje po specifikacijah in upamo na najboljše. Saj potem servis odgovarja 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem naredil 30k+- km od takrat ko smo zmešali župco. Upam, da bo delalo še naprej tako v redu. Naslednjič dam spet Ravenol notri (glede na kilometre takrat bo pa najbrž full drain)

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 8 minutami je SpEkTr napisal:

Kakšno je pa Febi bilstein olje za avtomatski menljanik?

 

dne 24. 4. 2023 ob 12:59 je NevLado napisal:

Samo original ali Ravenol imaš možnost, drugih ni!!!

 

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem dal 50€ za 4litre(Ravenol+poštnina), kupljeno v slo,..sm ti že par postov nazaj vse napisal in prilimal slike. Preveč kompliciraš.

 

Pa brez zamere.

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.