Skoči na vsebino

Adaptacija avtomatskega menjalnika


Priporočeno sporočilo

Jaz sem dal notri Ravenol ATF FZ + filter. Nevem kaj je blo pej notri ali so sploh menjali. In mi precej bol tekoče vse skupaj šiba. Sam pazi če boš na Auto doc kupoval olje, boš dobil olje za diferencijal ker majo use pomešano.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga najceneje dobil tukaj: 

WWW.ENAA.COM

Enaa slovenska spletna trgovina št. 1. za podjetja, osebne in družinske nakupe. Več kot 400.000 ponudb...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 22. 4. 2023 ob 20:49 je SpEkTr napisal:

Ma, ne bom sam kupoval, recimo da bom po pogovoru nekako zaupal.. Razen če ne bom. Recimo to, kako vedo da bodo dobili ven 5l olja? Na servisu do ga menda 4l, vsaj tako je na računu.

Mislim da če samo stočiš gre ven malo manj kot 4 litre, če vzameš dol še karter pa malo več kot 5 (ker je tam v karterju še nekaj olja). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

image.png

-----------------------------------------------------------------------

image.png

 

-------------------------------------------------------------------------

Pa so mi dali dol karter ker so mi filter menjali.

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je SpEkTr napisal:

Se pravi kaj, a lahko zmešam ta Ravenol s tem olje, ki so ga dali na servisu - predvidevam da original Mazda, al rajši ne?

Specifikacija je ista, tako da ne bo nič narobe. Sem pa jaz šel vseeno po original, za ziher :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sam to je spet Ravenol, v original pakungi notri je pa spet nekaj drugega? 

 

OK, sej vem, specifikacija je najbrž enaka. Gre se za detajle. Na servisu je original Mazda olje menda 27eur/l, po specifikacijah tkao olje pa je okol 12eur/l. 

 

Zdej pa ne vem, al je to Ravenol, al je to Total,...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k pojajacih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
    • Najboljša ledena kava s pogledom na Trst. 😁  
    • Pa ne sam on... važn, da si nabere okoli sebe fanboyse in pol lahko tud crap prodaja pa se bo kupovalo.   mam pa občutek, da bo Musk končno odvrgel masko, pograbil nagrado in spravil podjetje v tako itgubo, da ga bo mpral prodati kakemu kitajcu. Tako bo tud Tesla kmal kitajska.
    • Sem imel en videjo, pa ga ne najdem. Bom poiskal, brez skrbi. Fant naredi test gume s kepo snega.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.