Skoči na vsebino

Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji


eee

Priporočeno sporočilo

dne 1. 11. 2020 ob 21:35 je Slash13 napisal:

Pri kom si se pa menil? Okvirna cena? Javi kaj, ko zrihtaš emoji6.png

Tunerc... cena je okoli 180€.

Možnosti čipiranja  do 210KM.Poseg traja okoli 6 ur. Ima tudi  valje. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je TiEn napisal:

Bo treba nrdit :) pol pa še ene 20" vržt gor :P

 

Aha... in ena guma te stane 250€.🤫

pred 1 minuto je TiEn napisal:

Bo treba nrdit :) pol pa še ene 20" vržt gor :P

 

Lahko se zmenimo in gremo vsi zainteresirani skupaj. 

Bi dobili sigurno popust. 🤗

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Jaz grem enkrat spomladi, čim se sprosti to vse skupaj. Lahko bi se zmenili,da vidimo, koliko nas je interesentov. Pa da vidimo, ali lahko zrihtam kak količinski popust. 🧐

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
pred 5 minutami je Husky1290 napisal:

Regije so odprte. Gremo zdaj? 😄

Si se že naročil? Pokliči mojstra ali bi nam dal kakšen količinski popust. 

In da vidimo, koliko nas je resnih  interesentov za to. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 minutes ago, Alex said:

Si se že naročil? Pokliči mojstra ali bi nam dal kakšen količinski popust. 

In da vidimo, koliko nas je resnih  interesentov za to. 

 

Klical sem ga malo po novem letu. Rekel je da za nekaj malega popusta bi se najbrž dalo zmenit, je pa stvar dogovora in če smo resni. Se mu je že dogajalo, da so se zmenili za količinski popust in ko je oddelal prvega po znižani ceni, ostalih potem ni bilo 😬 sem pa klical Tunerca

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Husky1290 napisal:

Klical sem ga malo po novem letu. Rekel je da za nekaj malega popusta bi se najbrž dalo zmenit, je pa stvar dogovora in če smo resni. Se mu je že dogajalo, da so se zmenili za količinski popust in ko je oddelal prvega po znižani ceni, ostalih potem ni bilo 😬 sem pa klical Tunerca

S tunercem sem bil zmenjen tudi sam lani. Samo pri njem bi to naredil. Da vidimo, koliko nas je. Lahko bi se zmenili za drugi teden. Jaz imam dopust. 😊

Dajmo spodaj napisati, kdo je za to. 

1.Alex

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

31 minutes ago, Alex said:

S tunercem sem bil zmenjen tudi sam lani. Samo pri njem bi to naredil. Da vidimo, koliko nas je. Lahko bi se zmenili za drugi teden. Jaz imam dopust. 😊

Dajmo spodaj napisati, kdo je za to. 

1.Alex

2. Husky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Turbo Lumpi napisal:

Vsak zainterisiran mu da nekaj € are da pokaže da je resen. Jaz sem tudi za, sploh za 180€ če sem prav razumel. Se pišem na seznam. 

Lp, M

Kje si našel ceno 180€ :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Turbo Lumpi napisal:

Vsak zainterisiran mu da nekaj € are da pokaže da je resen. Jaz sem tudi za, sploh za 180€ če sem prav razumel. Se pišem na seznam. 

Lp, M

Mislim. da je sedaj nekaj dražje kot lani, ko sem se jaz menil. Husky, kaka je cena sedaj? 

pred 2 minutama je Bini napisal:

Kje si našel ceno 180€ :whatever:

To je bila cena lani spomladi, ko ni imel dela in bi meni naredil za toliko 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Husky1290 napisal:

Cena naj bi bila okoli 300€, vsaj tako je meni rekel nazadnje. Lahko da ima zdaj kakšne otvoritvene popuste 😄

Kaj otvoritvenega popusta bo že dal, ni vrag. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 3. 2019 ob 11:44 je demshy napisal:

?ivjo,

 

odgovarjam na dve vpra?anji, ki mogo?e najbolj spadata v to temo (da ne bo preve? offtopica pri 2019 mazda temi). 

 

Svojo 120G letnik 2016 sem na 170 remapiral pri CLL v Ljubljani, z rezulatom sem izredno zadovoljen. ?e sem prav razumel gre za nekak?nega pogodbenika s CSS tuningom in izgleda tako, da prebere mapo, po?lje v CSS in uploada rezultat. ?e bi hotel meritve, bi se moral zapeljat dol, pa mi je bilo preve? priro?no uredit v LJ. Razlika je meni o?itna, tako da neke potrebe po meritvi niti nimam. Posledi?no je tudi cena ni?ja, ?e se prav spomnim 180 eur.

Tukaj

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

dne 16. 2. 2021 ob 19:19 je Husky1290 napisal:

Klical sem ga malo po novem letu. Rekel je da za nekaj malega popusta bi se najbrž dalo zmenit, je pa stvar dogovora in če smo resni. Se mu je že dogajalo, da so se zmenili za količinski popust in ko je oddelal prvega po znižani ceni, ostalih potem ni bilo 😬 sem pa klical Tunerc

Takle odgovor sem dobil od tunerca NM.😁

Kar bo manj kot tu piše bo vredu,verjetno kak skupinski popust.....:whatever:

 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Bini said:

https://photos.app.goo.gl/67wz5ynzdql4pb2x6https://photos.app.goo.gl/67Wz5YnzDqL4pB2X6

Takle odgovor sem dobil od tunerca NM.😁

Kar bo manj kot tu piše bo vredu,verjetno kak skupinski popust.....:whatever:

 

Pri njemu je izgleda vsakič dražje ko nekdo za Mazdo kliče 😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem v čem je štos,očitno hočejo vse za nazaj pokasirat. Jaz imam v bližini doma mapiranje od CSS firme na valjcnih kot pri tunercu in je cena 285€ za skupino pa 265€. Ni pa idividualno mapiranje kot pri tunercu! Poglejte si na netu.👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej če realno pogledamo, s katerimkoli tunerjem, ki ima dober renome ne moreš ravno v temo brcnit. Se zgodijo posamezni falirani primeri verjetno pri vsakem, ampak mislim da že zaradi lastnega dobrega imena morajo držat nek nivo kvalitete. Meni se fre predvsem za to da avto poštimajo tako kot je treba in ne da mi naloži isto mapo kot ostlim 30im pred mano 🙂 za individualno je bojda res tale Carpro mojster, ima pa to tudi svojo ceno kolikor berem po drugih forumih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Husky1290 napisal:

Sej če realno pogledamo, s katerimkoli tunerjem, ki ima dober renome ne moreš ravno v temo brcnit. Se zgodijo posamezni falirani primeri verjetno pri vsakem, ampak mislim da že zaradi lastnega dobrega imena morajo držat nek nivo kvalitete. Meni se fre predvsem za to da avto poštimajo tako kot je treba in ne da mi naloži isto mapo kot ostlim 30im pred mano 🙂 za individualno je bojda res tale Carpro mojster, ima pa to tudi svojo ceno kolikor berem po drugih forumih.

Jaz sem se malo pozanimal okoli pa res vsi pohvalijo tunerca. Prav zato, ker naredi mapo za  vsak avto posebej.In to preverja na valjih. Jaz tudi hočem, da stvar deluje 100% in ne, da se moram vračati nazaj, ko bi kaj trokiralo. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.