Skoči na vsebino

Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji


eee

Priporočeno sporočilo

Sem ravno hotel napisati in baje da CSS samo nalozi ze obstojeco mapo, medtem ko jo tunerc naredi za vsakega posameznika posebi oz. prilagodi. Jest osebno bi se odlocil za slednjega, vendar ga pa za ziher se vprasajte, ce to drzi :). Ponavadi je tako, da je na koncu najcenejsa stvar najdrazja.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem govoril z mojstrom na css in mi je povedal,da mi na mojo g 120 naloži od g 165 s tem,da mi prej stestira na valjih in po mapiranju,kaj bi s tem bilo narobe ne vem! Je pa firma mednarodna i mislim,da vejo kaj delajo. Garantirajo ti tudi ponovno mapiranje,če ti na uradnem servisu povozijo program. Jaz ga sicer še eno leto in pol ne bom dal dokler je v garanciji po tem pa zagotovo.Sem tak zajc kot @Boss 😂 

Govoril sem tudi s serviserjem na Mazdi in je rečeno,da je to css maping zagotovo ok ,saj ga mapira od g165 Mazde in na avtu zagotovo ne more biti nič narobe, pa še baje malo manj pije, se ti pa garancija prekine v ptimeru bilo kakšne okvare na avtu ! 😁 

Sem ga vprašal ,če bi mi lahko kar na servisu to naredili pa ne gre,ker je program vezan na št.šasije avta,žal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Gelipter napisal:

Lp...jaz imam motor že 165.k

2.0.benzin...pri meni kaj lahko naredijo še ???bolj malo 😉😉😉😉..lp

Kolikor vidiš na spl.strani od 'css' verjetno nič, pri Tunercu pa mogoče kaj, vprašaj. 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Husky1290 said:

Koliko evrčkov ti je pa povprečno vzel?

 

za čipanje Alfe 5 let nazaj 200€; za Mazdo 3 EGR off, DPF off pred 6 leti 100€

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Deeyan napisal:

 

za čipanje Alfe 5 let nazaj 200€; za Mazdo 3 EGR off, DPF off pred 6 leti 100€

Verjetno je cena sedaj tudi pri njih 300€ za čipanje. Itak si kontrolirajo cene med seboj in  je vse tam-tam. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Husky1290 napisal:

Carpro pravi okvirno 400€ z davkom in dva dni si brez avta, s tem da je 50:50 če ga lahko sploh dela zaradi elektronike. Baje je dost težko dobit neke načrte in parametre če sem ga prav razumel.

 

Za 50-50, da bo delovalo bi skoraj lahko tudi sam šaril po elektroniki. 😋

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Husky1290 napisal:

Carpro pravi okvirno 400€ z davkom in dva dni si brez avta, s tem da je 50:50 če ga lahko sploh dela zaradi elektronike. Baje je dost težko dobit neke načrte in parametre če sem ga prav razumel.

 

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Alex said:

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

Zmenjeno 😁 kaj se pol naročimo ali še čakamo na boljše čase?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Husky1290 napisal:

Zmenjeno 😁 kaj se pol naročimo ali še čakamo na boljše čase?

Jaz bi vseeno malo počakal, da montiramo letne gume in bodo avti lepše sedli na valje. 😁 To bo itak kmalu. 

Počakajmo, da se mogoče še kdo prijavi do takrat. 

Ti, Husky, ki si mlajši pa se pozanimaj za cene, koliko bi prišlo, če se nas prijavi 2,3,4 ali mogoče več. 

 

P.s  ali imaš še viška LED žarnico za rikverc? 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6 minutes ago, Alex said:

Jaz bi vseeno malo počakal, da montiramo letne gume in bodo avti lepše sedli na valje. 😁 To bo itak kmalu. 

Počakajmo, da se mogoče še kdo prijavi do takrat. 

Ti, Husky, ki si mlajši pa se pozanimaj za cene, koliko bi prišlo, če se nas prijavi 2,3,4 ali mogoče več. 

 

P.s  ali imaš še viška LED žarnico za rikverc? 🤗

Haha se pravi čakamo boljše čase 😄 bom mal preveril. Mam še viška. Dobiš ko gremo čipat, upaj da čimprej 😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Husky1290 napisal:

Haha se pravi čakamo boljše čase 😄 bom mal preveril. Mam še viška. Dobiš ko gremo čipat, upaj da čimprej 😄

Sem mislil, da bi lahko šli že drugi teden a izgleda, da bom moral med dopustom na smučanje. Dokler še gremo lahko. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Alex napisal:

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

Zdaj pa komaj čakam,da slišim kako boste zadovoljni s čepiranjem od realnih in objektivnih uporabnikov M.foruma ! :bravo:

Jaz bom pa še malo počakal kot sem že omenil,ker je avto še 2.5 leta v garanciji in ne bi glih raskiral...:whatever: Če bi imel pa dizla pa verjetno ne bi zdržal tako dolgo,saj če avto ne gre nikamor ni druge rešitve...😁😃😂😂😂

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
pred 28 minutami je Husky1290 napisal:

Trenutno smo v fazi dogovarjanja za čipanje, tako da last call za vse zainteresirane 😁

Še malo počakamo, da vidimo, ali je še kak interesent. Trenutno smo trije sigurni. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brat je imel na svoji DPF in EGR off, testno tudi povečano moč a sedaj se vrača nazaj.

 

Pri Power modu se je avto začel na AC greti,

potem je bil vrnjen nazaj na standard Power, a vseeno so se pri prostem teku pojavljale težave, da je avto začel občasno nenormalno kaditi, pri določeni temperaturi.

 

Tako, da sedaj je Strajnar vgradil novi DPF in novi katalizator avto gre na najnovejšo tovarniško posodobitev potem pa da vidimo.

 

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

[mention=24]mazdaman[/mention]kje pa je dal čipat??
Tunerc

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je mazdaman napisal:

Brat je imel na svoji DPF in EGR off, testno tudi povečano moč a sedaj se vrača nazaj.

 

Pri Power modu se je avto začel na AC greti,

potem je bil vrnjen nazaj na standard Power, a vseeno so se pri prostem teku pojavljale težave, da je avto začel občasno nenormalno kaditi, pri določeni temperaturi.

 

Tako, da sedaj je Strajnar vgradil novi DPF in novi katalizator avto gre na najnovejšo tovarniško posodobitev potem pa da vidimo.

 

 

Na koliko so povečali moč? A je mazda  skayactiv motor? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.