Skoči na vsebino

Zamenjava žarnice za tablico Mazda III


Alex

Priporočeno sporočilo

Nabavil sem te LED ?arnice.

 

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice-led/m-tech-zarnica-led-w5w-12v-canbus-4x-hp-hladna-bela?src=bestsellers

Ko sem eno zamenjal sem ugotovil, da je previsoka in le kak mm oddaljena od plasti?nega za?itnega pokrov?ka. To vsekakor ni v redu, zato sem vzel LED ?arnice iz vrat spodaj in le-te vgradil za tablico. Te so kraj?e in svetijo samo od strani kar je

bolj?e za osvetlitev tablice.

Te v vratih so pa tak?ne:

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice-led/m-tech-zarnica-led-w5w-12v-canbus-4x-osram-bela?src=bestsellers

 

Mimogrede, ko vtikate ?arnico v vtor v vratih je treba paziti, da se to stori res rahlo... jaz sem na voznikovih vratih malo mo?neje pritisnil in je cela plastika, ki dr?i nastavek za ?arnico "padla" v vrata, tako, da moram sedaj dati dol cel plasti?ni pano z vrat. :).

?e sliki pred in po menjavi.

post-399-0-30882500-1549628045_thumb.jpg

post-399-0-64021500-1549628076_thumb.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem naro?il te za 7.4 ?, dobim jih v ponedeljek. Torej ?e te prav razumem, bi bilo bolj?e, da spremenim naro?ilo, in naro?im te za 5.37?? Je sploh mo?no te ve?je normalno vstaviti?

 

Lahko zamenja? naro?ilo ali pa vzame? tiste iz vrat in jih montira? za tablico in te nove da? v vrata. V vratih mi sedaj ful dobro osvetli cesto pod vrati, tablica pa tudi izgleda mega. Jaz te za 7 ? ne bi tla?il za tablico, ker je res predolga in presvetla za tablico.

In, ko jo montira? pazi, ker je spodaj malo debelej?a in gre te?ko v utor.

Kako se jo zamenja pa tule:

https://www.paulstravelpictures.com/2014-2018-Mazda-Mazda6-License-Plate-Light-Bulbs-Replacement-Guide/index.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Alex to ja. Kako si snel pokrov?ek pri lu?i za tablice? Od strani?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ja, od strani. Res je malo zafrknjeno a gre z izvija?em.

Tukaj to?no vidi?, kaj pritisne?.

https://www.paulstravelpictures.com/2014-2018-Mazda-Mazda6-License-Plate-Light-Bulbs-Replacement-Guide/index.html

A nisi imel vse ostalo Led ?e original? Pri meni ni bila led edino na tablici.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok thx. Sej ne vem, al je ista lu? pr sedanki. Najbr? ja.

Ne, vse do bile navadne ?arnice.

 

To je bil prvi mod. Drugi je bil wireless charging pad.

 

Tretji bo kljuka.

 

?etrti pa menjava muske

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,meni ne gre dol da se jebemo. Notri in vstran, nista

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

mogo?e je ?e kdo polomil pa zalimal :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

V ?em je fora da so mi v roku 14dni crknil 3 ?arnice led. Ena v prtlaznem prostoru, in po ena v kabini na stropu??

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ne kupovat cenene. Vzemi osram in bo? imel mir. Vsaj upam. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil sem na ebay komplet za sestico. Prodajalec premium_led_store. Bodo poslali nove, druga?en tip menda. Bomo videli.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Jst sem na moji prvo tudi naro?il komplet led ?arnic na Aliju, pa so mi po 1mescu za?ele one za osvetlitev tablice na prtlja?nih vratih utripat kot v diskoju.

Zdaj sem nabavil te osram na mimovrste pa bomo vidli ?e bodo dr?ale.

Zfgleda jih sfukajo vibracije ko treska? z prtlja?nimi vrati, sam navadne na nitko pa so delale.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osram mam za osvetlitev tablice. Tam te?av ?e ni

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Jaz imam povsod montirane osram ?e tovarni?ko (razen tablice, te sem montiral sam) in so ?e vedno vse delujo?e. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Fak, to bo res veselica ko bo za?elo crkovat po 8,10 letih :ne vem:

?e bo toliko let bo super.Sicer pa led ?arnica z leti izgublja svetilnost in bo na koncu, ?etudi bo svetila,bolj bogo vse skupaj, se mi zdi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.