Skoči na vsebino

PREMAZ ZA PNEVMATIKE


Priporočeno sporočilo

?e koga zanima...kupil sem premaz za pnevmatike ArmorAll Extreme tire shine. Gre v bistvu za gel, ki ga nato s prilo?eno gobico nama?e? po stranskem delu pnevmatike.

 

Vglanem, premaz je nekoliko dra?ji od sprejev (8,90? na mimovstre), vendar je ob?utno kvalitetnej?i. Gel ne daje visokega sijaja gume ampak bolj globoko temno barvo, malo mokro, podobno kot ?e je pnevmatika nova in dobro dr?i. 

 

V soboto sem namazal gume in do danes prevozil 450 km po de?ju, pa je premaz ?e vedno gor in gume izgledajo sve?e.

 

Na "u?" ocenjujem, da bom pnevmatike lahko premazal cca. 10-15 x, nato pa bom gel spet kupil ker mi je odli?en.

 

?e pa ima kdo kaj bolj?ega, pa z besedo na dan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.