Skoči na vsebino

i-Stop (Start - Stop), onemogočiti za vedno


mazda_gg

Priporočeno sporočilo

pred 17 minutami je scania napisal:

Ima senzor gibanja v notranjosti? Po moje je klasičen alarm ki reagira na vibracije, udarce. 

To me zanima ja. Ker v stari 6-ki imam noter montirane senzorje gibanja. Tukaj pa reagira na odpiranje vrat, oken, pokrova motorja? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Bini, čist napačno gledaš - na drugi strani un črn kabel je do tega stikala. To je čist trotel stikalo ON/OFF, sploh ni rele. Mogoče bi bilo zanimivo pogledat kam gre pa stikalo spravit v kabino in lahko imaš tam izbiro ali hočeš meti skos na OFF in ga mogoče priklopit, kadar dejansko ima smisel.

Hvala Boss ,ko sem tole prebral sem se počutil kot kakšen " a je to" pa nič za to,sem takoj šel v akcijo in še enkrat odprl pokrovčke in od prve našel stikalo,je pa res malo! Nazaj sestavil in ob prvi vožnji preizkusim delovanje oziroma nedelovanje i- stop stikala.:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 10. 3. 2021 ob 21:26 je Bini napisal:

Hvala Boss ,ko sem tole prebral sem se počutil kot kakšen " a je to" pa nič za to,sem takoj šel v akcijo in še enkrat odprl pokrovčke in od prve našel stikalo,je pa res malo! Nazaj sestavil in ob prvi vožnji preizkusim delovanje oziroma nedelovanje i- stop stikala.:bravo:

Evo preizkusil nedelovanje I-stop sistema. Vse je kot mora biti, ne ugasne, ko spustiš sklopko in tudi nobena kontrolna lučka ne gori pa avto zaklene normalno z utripom žmigavcev tako, da je rešena zadeva z I-stop. :prstgor:

Tisto stikalo pa ni kar tako kot na filmčku, sem ga zapakirali v malo vrečko, zalepil z lep.trakom in pritrdil z vezico, tako da ne opleta sem in tja. Mislim, da bo ok.... :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Bini napisal:

Evo preizkusil nedelovanje I-stop sistema. Vse je kot mora biti, ne ugasne, ko spustiš sklopko in tudi nobena kontrolna lučka ne gori pa avto zaklene normalno z utripom žmigavcev tako, da je rešena zadeva z I-stop. :prstgor:

Tisto stikalo pa ni kar tako kot na filmčku, sem ga zapakirali v malo vrečko, zalepil z lep.trakom in pritrdil z vezico, tako da ne opleta sem in tja. Mislim, da bo ok.... :rolleyes:

To z vrečko in vezi o je super ideja. Ne opleta + je nepremočljiva. Jutri to naredil bom tudi jaz. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 13. 3. 2021 ob 17:03 je Alex napisal:

To z vrečko in vezi o je super ideja. Ne opleta + je nepremočljiva. Jutri to naredil bom tudi jaz. 👍

Tudi sam se danes po pranju malo poigral in našel tole zadevco za i-stop, upam da bo delovalo na moji 3-jki 🙂🙂😁😁

IMG_20210321_121407.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Saso5 napisal:

Tudi sam se danes po pranju malo poigral in našel tole zadevco za i-stop, upam da bo delovalo na moji 3-jki 🙂🙂😁😁

IMG_20210321_121407.jpg

Brez skrbi,da bo.👍no pa saj že veš......😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
    • Jaz se pogovarjam o Volvotih, ki so bili izdelani pod kitajskim lastništvom.   Če je to 4-kotna škatla, potem je še pristen šved.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.