Skoči na vsebino

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6


Alex

Priporočeno sporočilo

pred 28 minutami je Alex napisal:

Mi imamo "normalne" svspuhe gor. In to kar dva. 😁

Vsi novejši avti skoraj vseh znamk imajo pa zadaj neke 

ozke, dolge odprtine. Ponavadi obrobljene z kromom. 😬

Edino Alfa poleg Mazde še ima normalne rore.....?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

38 minutes ago, Bini said:

Edino Alfa poleg Mazde še ima normalne rore.....?zmeden?

 

pa še kr neki stvari ma Alfa skupnih z Mazdo... Za downsizing niti nocejo slisat (aka 1.0 turbo mlinčke), design, lega... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Deeyan napisal:

 

pa še kr neki stvari ma Alfa skupnih z Mazdo... Za downsizing niti nocejo slisat (aka 1.0 turbo mlinčke), design, lega... :)

 

Sam ne jo po zanesljivosti primerjat... prosim lepo. 😉

  • Haha 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno tako, kot je aless napisal. Na alixpressu vec ali manj vse odposljejo v roku 1-3 delovnih dni, razn sedaj, ko imajo novo leto in zacnejo normalno delati sele 20ga. Iz amazona dobis zelo hitro, ker kupujes vrjetno na amzon.de in vsa roba pride iz DE. Sicer pa drgac itq vidis iz kje posljejo in ce je iz kitajske je povprecna cakalna doba en mesec. Isto bo ce narocis preko ebaya, amazona ali bilo kje drugje. Bodite pozorni, namrec tudi veliko kitajcev ima opcijo poslati iz spanije (cainiao warehouse), Polske, Ceske itd. Ponavadi ponudijo to opcijo pri drazjih zadevah, saj se zavedajo, da se pri drazjih zadevah obracuna se carina in davek in dobro vedo, da to odganja kupce od nakupa. Jest sem veliko stvari ze narocil pa sem izbral, da posljejo iz spanije in je bilo v stirih dneh pri meni.

 

 

Untitled.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Deeyan napisal:

 

pa še kr neki stvari ma Alfa skupnih z Mazdo... Za downsizing niti nocejo slisat (aka 1.0 turbo mlinčke), design, lega... :)

Poznam tele stvari............2  proti  2.

                                      ALFE----MAZDE 

                                              :bravo:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 hours ago, Boss said:

 

Sam ne jo po zanesljivosti primerjat... prosim lepo. 😉

 

Veš kaj, vsi tak pljuvajo po njih, ti pa s prve roke povem, da je zlo dober avto!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

Veš kaj, vsi tak pljuvajo po njih, ti pa s prve roke povem, da je zlo dober avto!

Pa tudi nekaj svetovnih inovacij imajo,aja o tem smo že enkrat.:bravo: Bela Alfa......👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bini said:

Pa tudi nekaj svetovnih inovacij imajo,aja o tem smo že enkrat.:bravo: Bela Alfa......👍

 

edino kar je mogoče mal škoda, da so se mogl s PSA združit 🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Deeyan napisal:

 

Veš kaj, vsi tak pljuvajo po njih, ti pa s prve roke povem, da je zlo dober avto!

Zakaj je pa pol nimaš in zakaj v večini primerov imajo ljudje v lajfu sam po eno Alfo?

 

Jaz je sicer nisem imel smo pa v devedesetih enmu kolegu konstantno rihtal Alfo 75. K je bila v voznem stanju je bil super avto, ampak kaj k se je to bolj poredko dogajalo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Zakaj je pa pol nimaš in zakaj v večini primerov imajo ljudje v lajfu sam po eno Alfo?

 

Jaz je sicer nisem imel smo pa v devedesetih enmu kolegu konstantno rihtal Alfo 75. K je bila v voznem stanju je bil super avto, ampak kaj k se je to bolj poredko dogajalo.

Imel dve in obe bp, sicer malo kilometrov kot vsak moj avto in tudi z lahkoto prodane. Po moji drugi ni bilo nič pametnega od alf in seveda lepega pa sem kupil M3. 😊 Po nekaj letih pa vse "bele Alfe" ful predrage! In tako spet M3, veliko lepega za ta denar. :bravo:. Enkrat Mazda vedno Mazda...... :rispekt:  😂😂😂😂

  • Všeč 3
  • Žalosten 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 2. 2021 ob 11:06 je Boss napisal:

Zakaj je pa pol nimaš in zakaj v večini primerov imajo ljudje v lajfu sam po eno Alfo?

 

Jaz je sicer nisem imel smo pa v devedesetih enmu kolegu konstantno rihtal Alfo 75. K je bila v voznem stanju je bil super avto, ampak kaj k se je to bolj poredko dogajalo.

75 je bla pa druga zgodba.... 

 

Moja je sla od hise pri 375kkm pa vem, da bi se sla,ce je nebi prej rja pozrla... 

 

Nism pa uzel druge, ker so se nedostopne za moj zep, kot drugo, pa nimajo vec karavana 🙄

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Deeyan napisal:

75 je bla pa druga zgodba.... 

 

Moja je sla od hise pri 365kkm pa vem, da bi se sla,ce je nebi prej rja pozrla... 

 

Nism pa uzel druge, ker so se nedostopne za moj zep, kot drugo, pa nimajo vec karavana 🙄

Pa letalsko ročno si pozabil omenit... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
dne 18. 2. 2021 ob 8:02 je Jest napisal:

Sem pred parimi dnevi (v ponedeljek) narocil potem tele iz aliexpress-a ...  Bomo videli... upam, da se ne nacakam prevec ... Zaenkrat slabo kaze, ker pise, da bodo sel poslani v roku 12 dni ... To je stvar, ki me najbolj moti, ker prodajajo stvari, ki jih kot kaze sploh nimajo na zalogi... Sem navajen recimo preko Amazona, da gre roba ponavadi se isti dan po narocilu ze naprej ... in dostikrat se zgodi, da je dostavljeno v roku dneva ali dveh :D ... 

 

 

 

Danes dobil tele nastavke... Je bilo sorazmeroma hitro... manj kot en mesec :) :P ... Ravno pricakujem nek vecji paket, ki sem ga narocil v petek na Amazonu... in pripelje TNT tole... pa sem malo butasto pogledal, kaj je zdaj to, ker sem pricakoval vecjo skatlo... Potem pa vidim, da so dostavljeni tile nastavki... za katere je zadnji tracking, od 1.3.2021 in pise, da je sprejeto s strani letalske druzbe :) ... 

 

Track_order.png.d7f7186953c27af2eb96623e4aff793d.png

 

Sedaj pa si je treba vzet cas in tole zmontirat ... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo...zmontirano... v parih minutah :D ... 

 

Prej:

Pasted_Image_16_03_2021__14_44.png.de7e39a1f1753428cbb36cf60916ca22.png

 

Potem:

Pasted_Image_16_03_2021__14_46.png.b1c7591064c2f683add0e303277cb2c7.png

 

Pasted_Image_16_03_2021__14_31.png.8cabc203044805d9739c307211621084.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

13 minutes ago, Scr3am said:

aliexpress bolj bogo posodablja status posiljke. Za sledenje uporabi kaksno drugo spletno stran in bo bolj natancna :)

 

Ja, 17 track je super zadeva, se aplikacijo majo svojo 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja... saj ponavadi uproabljam 17track ... samo za tele posiljke iz kitajske kaze enako ...

 

ALL-IN-ONE_SLEDENJE_PAKETOV___17TRACK.png.e332aaac063b94cfba28d2e12fcac55e.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
dne 18. 2. 2021 ob 8:02 je Jest napisal:

Sem pred parimi dnevi (v ponedeljek) narocil potem tele iz aliexpress-a ...  Bomo videli... upam, da se ne nacakam prevec ... Zaenkrat slabo kaze, ker pise, da bodo sel poslani v roku 12 dni ... To je stvar, ki me najbolj moti, ker prodajajo stvari, ki jih kot kaze sploh nimajo na zalogi... Sem navajen recimo preko Amazona, da gre roba ponavadi se isti dan po narocilu ze naprej ... in dostikrat se zgodi, da je dostavljeno v roku dneva ali dveh :D ... 

 

 

A to sta dva komada za to ceno ali sem kaj spregledal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je za kos... ce mas dva rora, moras narocit dva... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.