Skoči na vsebino

4x4 kaj kupiti?


J.J.

Priporočeno sporočilo

Original ventilcki so cca 150 za cel set

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Morm povedat, da je tale AWD od Mazde zakon. Smo bli ta teden že 3x na Krvavcu na plaži, lepo po snegu gor, nobenih težav, samo enkrat me je mal v kolesnice potegnil pa po strani dal, pa smo se lepo z lopato ven izkopali. Priporočam definitivno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je J.J. napisal:

Morm povedat, da je tale AWD od Mazde zakon. Smo bli ta teden že 3x na Krvavcu na plaži, lepo po snegu gor, nobenih težav, samo enkrat me je mal v kolesnice potegnil pa po strani dal, pa smo se lepo z lopato ven izkopali. Priporočam definitivno emoji106.png

A si s pickupom probal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je odvisno od lastnika kako ga vzdržuje.

Predvsem je potrebno paziti pozimi ; ne ga takoj zapeljati v toplo garažo ; to so delali lastniki MB E W210 in jih spravili na slab glas ter proizvajalec je to pogruntal in adijo garancija ; zaradi tega so tudi povsem izginili iz cest

Pri Subarujih rja ni problem če je redno vzdrževan, zelo rado se pa maščuje z rjavenjem okoli prtljažnika in zadnjih blatnih košev

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je FuManchu napisal:

Jaz tople garaže za avto nimam, da glede tega me nima kaj skrbeti 😎

V bistvu avti niso narejeni za tople garaže ampak so delani tako, kot da bo avto stal veš čas na prostem v vseh vremenskih pogojih. Enim  to uspe bolje, drugim malo slabše. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je FuManchu napisal:

Za bencinarje me zanima bolj.

Ne vem točno za Subaru boxer motor ampak nasploh imajo ti motorji problem z večjo obrabo spodnjega dela cilindra in posledično večjo porabo olja. Zato je vedno manj teh motorjev na tržišču. Imajo pa tudi svoje prednosti,ampak ne bom o tem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je DonFelipe napisal:

Zanimajo me prednost v primerjevi z klasičnimi motorji.

AlfaRomeo koristi še vedno boxer motorje.

 

A.R.jih ne koristi več ,razen stare kripe do leta nekje 1995. Mogoče ima Stelvio od Ferarija motor,to ne vem. Kolikor vem ga ima še samo Porsche poleg Subaruja . Prednosti danes so zelo male in to je v glavnem nizko težišče in s tem boljša lega na cesti in mirnost motorja. Včasih pa je bil še dober špotni zvok,večji navor,lažji zagon. Mogoče še kaj pa se ne spomnem,zato je večina šla na  obstoječe motorje. Tudi sam sem imel Alfo 33 z boxser motorjem in je šla kot sneta sekira in tudi nisem imel nobenih problemov .👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.