Skoči na vsebino

aftermarket gretje sedežev


J.J.

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

se omenil že v prejšnji temi, da sem zaaral in kmalu dobil tudi k sebi CX5 G160 AWD challenge. To so imeli, je bila edina smiselna opcija in za denar, katerega sem bil še pripravljen dati. Pogrešam pa v tem avtomobilu do seda, pa ga še nimam, eno stvar. Gretje prednjih sedežev. Je kdo že dajal to notri aftermarket in kako je to naredil? Lahko koga priporoči? A ima mogoče Mazda že predpripravo za to, da samo sedeže zamenjaš in jih pol vklopiš notr pa povežeš na štekar? Vsakršen info mi bo prišel prav :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud sam gledam kaj bi kupil ce bi spomladi itd.... kaj visjega gledam ... no loh recem da je zalost da v vse avte mecejo te in te luci, razne dodatke ,  te in one oslarije... da bi pa gretje zicev imel...ne to pa ne...prava redkost, kot da je zlato....avti po 20+ jurjev in nimajo...sramota.... je pa to najboljša stvar kar jo imam v avtu ni šans da bi kupil avto brez tega.... rabil bi le še ogrevan volan, ampak sem se zanimal in je preveč dela in €  za moj avto... me je minilo 

no je pa gretje zicev mozno dodat, a zihr ni pocen... 

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je FuManchu napisal:

Tudi zame je gretje sedežev must have😎

Meni pa sem opazil, da gretje volana. Kako je to dobra pogruntavščina. Ne bi imel več avta brez tega. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat sem nekje po TV gledal, ko so testirali te aftermarket zadeve... pa so full pohvalil ene grelnike za sedeze... ki se samo nataknejo kot nekaksna prevleka ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je gregc88 napisal:

tud sam gledam kaj bi kupil ce bi spomladi itd.... kaj visjega gledam ... no loh recem da je zalost da v vse avte mecejo te in te luci, razne dodatke ,  te in one oslarije... da bi pa gretje zicev imel...ne to pa ne...prava redkost, kot da je zlato....avti po 20+ jurjev in nimajo...sramota.... je pa to najboljša stvar kar jo imam v avtu ni šans da bi kupil avto brez tega.... rabil bi le še ogrevan volan, ampak sem se zanimal in je preveč dela in €  za moj avto... me je minilo 

no je pa gretje zicev mozno dodat, a zihr ni pocen... 

 

 

 

 

Opel ma to serijsko za 15k €,ampak je Opel.🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Bini napisal:

Opel ma to serijsko za 15k €,ampak je Opel.🤣

vem, opla ma fotr in ma tud gretje volana...superca.. sam mi ne diši opel... js če/ko bom menju bom vzel  cx 30   cx 3  tiguan  kamiq .... neki v tem stilu

sam sem imel prej ko nisem imel gretih sedežev tisto podlogo iz lidla... greje sam morš skoz uklaplat v cigaretno vtičnico, on of stikal se je zataknu hit oz sfuku...čez kšn let je nehal  gret oz skor nič, vse se premika neki  po zicu... pač, je  za kar je 

Popravljeno od gregc88
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je gregc88 napisal:

vem, opla ma fotr in ma tud gretje volana...superca.. sam mi ne diši opel... js če/ko bom menju bom vzel  cx 30   cx 3  tiguan  kamiq .... neki v tem stilu

sam sem imel prej ko nisem imel gretih sedežev tisto podlogo iz lidla... greje sam morš skoz uklaplat v cigaretno vtičnico, on of stikal se je zataknu hit oz sfuku...čez kšn let je nehal  gret oz skor nič, vse se premika neki  po zicu... pač, je  za kar je 

To imam tudi jaz. V rit in noge ne zebe, ampak prevleka je pa res nikakva za pogledat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, Webasto je najboljša rešitev za hladne dni.

Gretje sedežev pa je must have na usnju, ker ko se pozimi vsedeš na ledeno usnje :(

Jaz imam oboje, in uporabno mi je pa ko grem iz službe, doma je itak avto v garaži in ni panike.

Drgač pa gretje sedežev se dobi poceni, imaš na ebayu iz njemačke za kakih 100€ z šalterji, pa je lahko zrežeš na točno mero, edino sedeže je treba delno slečt da namestiš tisto grelno mrežo not. Jaz sem imel to v planu za zadnje sedeže narest, samo me vedno zima prehiti.🙄

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Conradu imaš tudi omenjene zadeve kar se tega tiče 

WWW.CONRAD.SI

Velik izbor - Ogrevalne, masažne blazine za avto . 100% varen nakup. Hitra dostava. Garancija vračila. Tehnično svetovanje. Ogrevalne, masažne blazine za avto.

Drugače pa je to bilo mišljeno za polarni krog ter za tiste kateri delajo večinoma pozimi in predvsem na terenu

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.