Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Ravno v tem je problem, ko ga pohodiš in se cepiš on se pa pobere:zvizga:

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 2 urama je FuManchu napisal:

Ravno v tem je problem, ko ga pohodiš in se cepiš on se pa pobere:zvizga:

:nevem:

Napisano

To je ženska dejansko rekla. Dvojna merila in zavajanja so dobila s cepivi nove razsežnosti. 

 

Screenshot_20211130-074833_Facebook.thumb.jpg.e56abff4d0f0c7b11e5eba816954f405.jpg

 

Grem pogledat, kaj stroka pravi:

 

Screenshot_20211130-185343_Chrome.thumb.jpg.dcb80da80af93096b371c491ed31397d.jpg

 

Legenda pravi, da je tole edina napoved v zadnjih dvajsetih mesecih, ki se ne bo uresničila, tako da smo cool.

 

V glavnem, sem delil občutek že dolgo nazaj z vami in ga bom še enkrat. Torej, kmalu bomo ugotovili, da nas jebejo, ene z vazelinom, druge brez. Se vidimo na ulicah, ko bo čas. :)

Napisano

Pa kje si tega zvezdnika najdu? Ta zna samo strašit in to brez znanstvene osnove. Samo, da bolj bombastično zveni.

 

Njegove zgodbice za male otroke trajajo še od časov ptičje gripe, ko je razlagal o bližajoči katastrofi, ko bo 50% okuženih s N5H1 (ptičja gripa) in da bo veliko mrtvih kljub temu, da je bilo znano, da je preskok virusa s perutnine na človeka precej malo verjeten. Slovenska vlada je tudi zaradi takih v strahu kupila 2 milijona doz Tamifluja, katerega smo celega vrgli stran.

 

Že na začetku koronakrize je strašil z zlomom zdravstvenega sistema tako v Nemčiji in še posebej pri nas ter da bo do konca leta 2020 brez ukrepov v evropi umrlo 60 milijonov ljudi. Švedska, ki je imela zelo odprto družbo brez ukrepov lockdowna bi torej po tej napovedi morala imeti slab milijon mrtvih, trenutno če dodamo še celotno leto 2021 pa jih imajo vse skupaj 15.000.

 

Za cepiva je pred letom dni napovedoval, da bo dovolj 50-60 % precepljenost, da do avgusta letos ustavimo virus. Zdaj trdi, da bomo rabili 90%.

Primerjal je koronavirus s črnimi kozami in podobne neumnosti. Trdil je, da je cepivo Sputnik zanič in da je rešitev samo v mRNA cepivih - očitno so Rusi premalo stisnili v žep. Ravno tako je julija trdil, da naslednji nov sev sigurno pride iz Rusije ali pa Indonezije. Kot razlog pa navedel, da so premalo cepljeni in slabe higijenske navade. Tudi to je dajal, kot razlog za porast v Indiji pred časom. Ko so Indijci problem rešili sami brez cepiv je "modro "utihnil.

 

Že maja, ko se je vedelo, da cepiva ne dajejo ustrezne imunosti, je še kar trdil, da bomo v visoko razvitih državah zaradi precepljenosti s sptembrom opravili z virusom, v afriki in južni ameriki ter aziji pa bo ta problem ostal. Hmmm, japonska in Indija, ki sta spremenila koncept zdravljenja nista v aziji? Več ali manj vse evropske države pa se ukvarjamo z največjimi okužbami od vseh valov.

 

Da ne bo narobe razumljeno . verjamem da na svojem področju je strokovnjak, ampak njegove izjave za javnost pa so manipulistično populistične in predvsem netočne. Želi strašit ampak nima meje in zato rata burkaški.

 

 

33112_1.png

Napisano

Izjava EU voditeljice pomeni konec EUja in svobodnega gibanja. To je to, da pa njen mož dela na visokem polozaju farmacevtske firme, je zgolj slučaj. Mene ne vidi injekcija več (za Covid). Čkoda je storjena, učinka nobenega, strategija totalno nedorečena

Napisano
pred 4 urami je Boss napisal:

Pa kje si tega zvezdnika najdu? Ta zna samo strašit in to brez znanstvene osnove. Samo, da bolj bombastično zveni.

 

Njegove zgodbice za male otroke trajajo še od časov ptičje gripe, ko je razlagal o bližajoči katastrofi, ko bo 50% okuženih s N5H1 (ptičja gripa) in da bo veliko mrtvih kljub temu, da je bilo znano, da je preskok virusa s perutnine na človeka precej malo verjeten. Slovenska vlada je tudi zaradi takih v strahu kupila 2 milijona doz Tamifluja, katerega smo celega vrgli stran.

 

Že na začetku koronakrize je strašil z zlomom zdravstvenega sistema tako v Nemčiji in še posebej pri nas ter da bo do konca leta 2020 brez ukrepov v evropi umrlo 60 milijonov ljudi. Švedska, ki je imela zelo odprto družbo brez ukrepov lockdowna bi torej po tej napovedi morala imeti slab milijon mrtvih, trenutno če dodamo še celotno leto 2021 pa jih imajo vse skupaj 15.000.

 

Za cepiva je pred letom dni napovedoval, da bo dovolj 50-60 % precepljenost, da do avgusta letos ustavimo virus. Zdaj trdi, da bomo rabili 90%.

Primerjal je koronavirus s črnimi kozami in podobne neumnosti. Trdil je, da je cepivo Sputnik zanič in da je rešitev samo v mRNA cepivih - očitno so Rusi premalo stisnili v žep. Ravno tako je julija trdil, da naslednji nov sev sigurno pride iz Rusije ali pa Indonezije. Kot razlog pa navedel, da so premalo cepljeni in slabe higijenske navade. Tudi to je dajal, kot razlog za porast v Indiji pred časom. Ko so Indijci problem rešili sami brez cepiv je "modro "utihnil.

 

Že maja, ko se je vedelo, da cepiva ne dajejo ustrezne imunosti, je še kar trdil, da bomo v visoko razvitih državah zaradi precepljenosti s sptembrom opravili z virusom, v afriki in južni ameriki ter aziji pa bo ta problem ostal. Hmmm, japonska in Indija, ki sta spremenila koncept zdravljenja nista v aziji? Več ali manj vse evropske države pa se ukvarjamo z največjimi okužbami od vseh valov.

 

Da ne bo narobe razumljeno . verjamem da na svojem področju je strokovnjak, ampak njegove izjave za javnost pa so manipulistično populistične in predvsem netočne. Želi strašit ampak nima meje in zato rata burkaški.

 

 

Si hotel reči,da je neke vrste Potrč le da ima doktorat.....😁

Napisano
pred 23 minutami je Bini napisal:

Si hotel reči,da je neke vrste Potrč le da ima doktorat.....😁

🤣🤣👍

 

 

Napisano

Sodelavec po tanovem 3x cepljen. Danes se testiral in pozitiven...:zvizga:

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Sodelavec po tanovem 3x cepljen. Danes se testiral in pozitiven...:zvizga:

Ja in? Tudi moj sodelavec je bil pozitiven po tretjem odmerku. To je pa tudi bilo vse. To je ugotovil, ko se je za štos v službi testiral. Za razliko od veliko necepljenih sodelavcev, ki so imeli hard varianto z dolgo odsotnostjo. To je ta razlika. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Ja in? Tudi moj sodelavec je bil pozitiven po tretjem odmerku. To je pa tudi bilo vse. To je ugotovil, ko se je za štos v službi testiral. Za razliko od veliko necepljenih sodelavcev, ki so imeli hard varianto z dolgo odsotnostjo. To je ta razlika. 😉

👍

Napisano (urejeno)

da se vm da še prepucavat ....

svašta ... škoda k ne gledam televizije, da bi sploh vedu da mamo spet nek nov ultra nalezliv in smrtonosen sev .... 

eni še zmer lepo vrjamete in podpihujete vladno propagando in govorite kako smo necepljeni neodgovorni .... 

kaj pa če je v tem fora da pač neko dam usak dan natipka neke cifre in pol to objavljajo naokoli .... 
namreč čudno mi je ker v zadnih parih tednih sm se su kar nekajkrat testiran .... glej ga zlomka .... zmeraj negativen .... mislm sej bolan pa nč nism ampak kako nej ugotovim če se asimptomatski prenašalec, še preden me posilijo z palčko v nos mam na papirju obkroženo da sem negativen .... pa pizda pol tud to prebolevnosti nemorm pridt .... rezulatat na protitelesa pa itak še zmeraj ne velja ... pa še večja fora nisem edini k sm to opazu kako to delajo po testirnih točkah

 

dej nej mi en to logično razloži ... kako je lahko potem zaupam stroki če nas že tle nategujejo

dobrodošli v fašizmu 2.0, nadgradnje bodo pa hitro prišle 

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Napisano
pred 22 urami je Boss napisal:

Pa kje si tega zvezdnika najdu? Ta zna samo strašit in to brez znanstvene osnove. Samo, da bolj bombastično zveni.

 

Njegove zgodbice za male otroke trajajo še od časov ptičje gripe, ko je razlagal o bližajoči katastrofi, ko bo 50% okuženih s N5H1 (ptičja gripa) in da bo veliko mrtvih kljub temu, da je bilo znano, da je preskok virusa s perutnine na človeka precej malo verjeten. Slovenska vlada je tudi zaradi takih v strahu kupila 2 milijona doz Tamifluja, katerega smo celega vrgli stran.

 

Že na začetku koronakrize je strašil z zlomom zdravstvenega sistema tako v Nemčiji in še posebej pri nas ter da bo do konca leta 2020 brez ukrepov v evropi umrlo 60 milijonov ljudi. Švedska, ki je imela zelo odprto družbo brez ukrepov lockdowna bi torej po tej napovedi morala imeti slab milijon mrtvih, trenutno če dodamo še celotno leto 2021 pa jih imajo vse skupaj 15.000.

 

Za cepiva je pred letom dni napovedoval, da bo dovolj 50-60 % precepljenost, da do avgusta letos ustavimo virus. Zdaj trdi, da bomo rabili 90%.

Primerjal je koronavirus s črnimi kozami in podobne neumnosti. Trdil je, da je cepivo Sputnik zanič in da je rešitev samo v mRNA cepivih - očitno so Rusi premalo stisnili v žep. Ravno tako je julija trdil, da naslednji nov sev sigurno pride iz Rusije ali pa Indonezije. Kot razlog pa navedel, da so premalo cepljeni in slabe higijenske navade. Tudi to je dajal, kot razlog za porast v Indiji pred časom. Ko so Indijci problem rešili sami brez cepiv je "modro "utihnil.

 

Že maja, ko se je vedelo, da cepiva ne dajejo ustrezne imunosti, je še kar trdil, da bomo v visoko razvitih državah zaradi precepljenosti s sptembrom opravili z virusom, v afriki in južni ameriki ter aziji pa bo ta problem ostal. Hmmm, japonska in Indija, ki sta spremenila koncept zdravljenja nista v aziji? Več ali manj vse evropske države pa se ukvarjamo z največjimi okužbami od vseh valov.

 

Da ne bo narobe razumljeno . verjamem da na svojem področju je strokovnjak, ampak njegove izjave za javnost pa so manipulistično populistične in predvsem netočne. Želi strašit ampak nima meje in zato rata burkaški.

 

 

 

Vse, kar si napisal, je res. Edino dodamo še lahko, da je tip avgusta napovedal 4. in 5. dozo, kar se uresničuje. Tako da jaz njegovih besed neb podcenjeval, ker nam dejansko vse v naprej povejo, kako bo.

 

UK razmišlja o skrajšanju prejema boosterjev iz 6 na 3 mesece. To zadevo sem videl pred izjavo Trampuža, tako da sem pač sklepal, da Trampuž ne govori neki tja v tri dni.

 

image.png.2a61efbe38a107ad6850c51472c6a441.png

 

 

Napisano
pred 17 urami je Bini napisal:

Si hotel reči,da je neke vrste Potrč le da ima doktorat.....😁

Sej mi ne rabiš verjet... lahko si sam pogledaš njegove izjave in izjave, ki jih podaja preko raziskovalnih portalov. Se oproščam, ampak ne vem kako ga mediji vabijo, da daje izjave, če se pa v 90% zmoti? Če bi opici napisal dve možnosti bi imela po statistični možnosti 50%, da izbere pravo. :nevem:

 

Je pa seveda za medije zanimiv, ker njegove izjave so katastrofične in včasih na meji znanstvene fantastike, kar pa mediji rabijo kot sahara vodo. Zato ga konstantno cukajo za rokav. Sej on to ve in zato igra to igro, ker je rad v soju žarometov. Zato mu je tudi vodstvo bolnišnice Charite prepovedalo dajati izjave za nekaj časa.

33112_1.png

Napisano
pred 17 minutami je Boss napisal:

Sej mi ne rabiš verjet... lahko si sam pogledaš njegove izjave in izjave, ki jih podaja preko raziskovalnih portalov. Se oproščam, ampak ne vem kako ga mediji vabijo, da daje izjave, če se pa v 90% zmoti? Če bi opici napisal dve možnosti bi imela po statistični možnosti 50%, da izbere pravo. :nevem:

 

Je pa seveda za medije zanimiv, ker njegove izjave so katastrofične in včasih na meji znanstvene fantastike, kar pa mediji rabijo kot sahara vodo. Zato ga konstantno cukajo za rokav. Sej on to ve in zato igra to igro, ker je rad v soju žarometov. Zato mu je tudi vodstvo bolnišnice Charite prepovedalo dajati izjave za nekaj časa.

Verjamem ti zato pa pravim, da je kot Potrč... 😁

Napisano
pred 6 urami je canyon napisal:

da se vm da še prepucavat ....

svašta ... škoda k ne gledam televizije, da bi sploh vedu da mamo spet nek nov ultra nalezliv in smrtonosen sev .... 

eni še zmer lepo vrjamete in podpihujete vladno propagando in govorite kako smo necepljeni neodgovorni .... 

kaj pa če je v tem fora da pač neko dam usak dan natipka neke cifre in pol to objavljajo naokoli .... 
namreč čudno mi je ker v zadnih parih tednih sm se su kar nekajkrat testiran .... glej ga zlomka .... zmeraj negativen .... mislm sej bolan pa nč nism ampak kako nej ugotovim če se asimptomatski prenašalec, še preden me posilijo z palčko v nos mam na papirju obkroženo da sem negativen .... pa pizda pol tud to prebolevnosti nemorm pridt .... rezulatat na protitelesa pa itak še zmeraj ne velja ... pa še večja fora nisem edini k sm to opazu kako to delajo po testirnih točkah

 

dej nej mi en to logično razloži ... kako je lahko potem zaupam stroki če nas že tle nategujejo

dobrodošli v fašizmu 2.0, nadgradnje bodo pa hitro prišle 

kako smo necepljeni neodgovorni ... sedaj ni vaćno nič drugega kot to da si antivaxer za druge

pred 4 urami je Bini napisal:

😊😂🤣

Cepi se in je problem rešen.... 

💉3x in sem še vedno živ.... 😷

Bedak

pred 2 urama je Bini napisal:

Verjamem ti zato pa pravim, da je kot Potrč... 😁

Si potem iz stroke, ki ocenjuje druge? Tako kot kritiziras druge da so dohtarji brez podlage? Ti res uzivas v zajebavanju tukaj

Napisano

Vsi fb dohtarji, antiwax zarotniki, in ne vem še kaj vse SO IMELI PRAV!

 

https://www.24ur.com/novice/korona/direktor-pfizerja.html

 

Ko direktor farmacevtskega podjetja vodi zadevo in diktira tempo zdravstvenega sistema veš kam smo prišli! Cepljenje 2x letno! VB rsazglablja o pozivitvenih odmerkih na 3 mesece! 3 mesece! 

A ves svet vidi da je cepivo pogrnilo na vsej črti, samo razlog je za prikrito prenašanje virusa, zato pa je povsod kot je. Virus prenaša človek, cepljen ali ne........

Napisano
pred 1 uro je jereb napisal:

Vsi fb dohtarji, antiwax zarotniki, in ne vem še kaj vse SO IMELI PRAV!

 

https://www.24ur.com/novice/korona/direktor-pfizerja.html

 

Ko direktor farmacevtskega podjetja vodi zadevo in diktira tempo zdravstvenega sistema veš kam smo prišli! Cepljenje 2x letno! VB rsazglablja o pozivitvenih odmerkih na 3 mesece! 3 mesece! 

A ves svet vidi da je cepivo pogrnilo na vsej črti, samo razlog je za prikrito prenašanje virusa, zato pa je povsod kot je. Virus prenaša človek, cepljen ali ne........

Super. 

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 6 urami je jereb napisal:

Vsi fb dohtarji, antiwax zarotniki, in ne vem še kaj vse SO IMELI PRAV!

 

https://www.24ur.com/novice/korona/direktor-pfizerja.html

 

Ko direktor farmacevtskega podjetja vodi zadevo in diktira tempo zdravstvenega sistema veš kam smo prišli! Cepljenje 2x letno! VB rsazglablja o pozivitvenih odmerkih na 3 mesece! 3 mesece! 

A ves svet vidi da je cepivo pogrnilo na vsej črti, samo razlog je za prikrito prenašanje virusa, zato pa je povsod kot je. Virus prenaša človek, cepljen ali ne........

Zaradi koga je tako?😁

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.