Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pri nas je popularno namerno ustvarjanje kaosa - skregat ljudi, odpuščat zdravnike, učitelje, cenzurirat drugače misleče, menjavat vodilne na policiji, itd. 

Kako lepo bi bilo sedaj videt, če bi se naredilo še kej drugega za preprečitev sranja v teh 20 mesecih, kot pa samo verjet v nove in nove doze cepiva - kot pravi beovička, samo 3 doza bo veljala za polno cepljenje po novem...

 

Toliko denarja smo zapravili v vsem tem času, da naj mi še en reče, da nimamo denarja za širitev kapacitet ali karkol drugega in da se kej ne da narediti čez noč. Ne da se čez noč, da se pa v 20 mesecih ali pa vsaj proba se narediti in pa potem dokončati ob času. Ma lej, sej brez veze.

Bolano mi je gledat, kako se samo govori, da se nič ne da in da nimamo denarja, itd. Če smo za TEŠ6 zapravili 1,4 milijarde, potem mi ne srat, da se ne karkol ne da v tem Bananastanu.

 

Edino upanje mi vlivajo protesti širom Evrope, pri nas pa pač žal še spimo. 

 

Tole je naša realnost in če mislite, da se bomo kdaj vrnili v staro normalnost, potem začnite brusit kose...

 

65942204_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Številni trgovci in drugi, ki morajo zagotoviti preverjanje izpolnjevanja PCT-pogoja na vhodu, so se znašli v težavah, saj ne dobijo ljudi, ki bi opravljali to nehvaležno delo. Teh težav nimajo...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je pob napisal:

Pri nas je popularno namerno ustvarjanje kaosa - skregat ljudi, odpuščat zdravnike, učitelje, cenzurirat drugače misleče, menjavat vodilne na policiji, itd. 

Kako lepo bi bilo sedaj videt, če bi se naredilo še kej drugega za preprečitev sranja v teh 20 mesecih, kot pa samo verjet v nove in nove doze cepiva - kot pravi beovička, samo 3 doza bo veljala za polno cepljenje po novem...

 

Toliko denarja smo zapravili v vsem tem času, da naj mi še en reče, da nimamo denarja za širitev kapacitet ali karkol drugega in da se kej ne da narediti čez noč. Ne da se čez noč, da se pa v 20 mesecih ali pa vsaj proba se narediti in pa potem dokončati ob času. Ma lej, sej brez veze.

Bolano mi je gledat, kako se samo govori, da se nič ne da in da nimamo denarja, itd. Če smo za TEŠ6 zapravili 1,4 milijarde, potem mi ne srat, da se ne karkol ne da v tem Bananastanu.

 

Edino upanje mi vlivajo protesti širom Evrope, pri nas pa pač žal še spimo. 

 

Tole je naša realnost in če mislite, da se bomo kdaj vrnili v staro normalnost, potem začnite brusit kose...

 

65942204_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Številni trgovci in drugi, ki morajo zagotoviti preverjanje izpolnjevanja PCT-pogoja na vhodu, so se znašli v težavah, saj ne dobijo ljudi, ki bi opravljali to nehvaležno delo. Teh težav nimajo...

 

Škoda da ne morem lajkat... Lajkam. Pa ne samo 1x.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je pob napisal:

A pol scenarij iz Japonske pri nas ni mogoč? Glede na to, da gre vse v franže in nič ne pomaga, stavim sedaj na karto, da se virus sam izumre. 

 

Screenshot_20211123-170211_Chrome.thumb.jpg.f7ece1201b2553d04de152d6ffb55bee.jpg

Ko bojo pravi ljudje dovolj zaslužili. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je pob napisal:

A pol scenarij iz Japonske pri nas ni mogoč? Glede na to, da gre vse v franže in nič ne pomaga, stavim sedaj na karto, da se virus sam izumre. 

 

Screenshot_20211123-170211_Chrome.thumb.jpg.f7ece1201b2553d04de152d6ffb55bee.jpg

Dodal je cifro cepljenja in mesec…..to je pa vse. Torej 4x cepljeni za september 2022.

brez zamere ampak teli so strokovnjaki za mešanje dreka

pred 2 urama je AmpeR napisal:

Normalno, da se bo potrebno še x krat cepit, ker proti telesa po cepljenju padejo že po dveh mesecih. Preverjeno iz strani laboratorija pri cepivu fajzer.

Zato je tudi toliko okužb pri cepljenih...

Se pravi da je potem treba biti non stop na igli

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je pob napisal:

Višek bolanije je tole - preizkusite pa sami.

 

Odprite Google Assistant in v mikrofon recite "Sing me a song" in Google vam bo zapel lepo pesmico. :)

Katero?... bela snežinka? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je g.Wankel napisal:

Čudna stvar, antiwaxerji uporabljajo telefon in mikrofon na njem. A ne vejo, da prav NJIM prisluškuje NSA? 😱

 

A ni lepa pesem hočeš rečt? :( 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je g.Wankel napisal:

Čudna stvar, antiwaxerji uporabljajo telefon in mikrofon na njem. A ne vejo, da prav NJIM prisluškuje NSA? 😱

Google prav, da ne prisluškujejo... NSA, CIA tudi ne. Vlade pravijo, če se nam je zmešalo in da seveda ne prisluškujejo. To jim je pa ja treba verjet, da to kar rečejo da je čista resnica, sej so ja stroka svojega področja. Kdo pa smo mi, da ne verjamemo stroki in si jo upamo preverjat ali dvomit vanjo. :nevem::hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej se je nam cepljenim lagalo povsem celoten cas! Od ministra, strokovne sluzbe, posvetovalne sluzbe do ne vem katerega multistrokovnjaka!

 

ce je to res so s cepivom naredili nepopravljivo skodo vsem!

sam sem jim verjel, da je slo za zdravje ampak tukaj se pa konca! Katastrofa kaj je ta vlada naredila iz Slovenije, katastrofa! Jaz se ne cepim vec niti enkrat - krivi so pa sami! Se bom pa 2x cepljen postavljal v vrsto na 48 ur! Naj se gonijo nekam!

 

. "S terena neprestano dobivamo informacije, da v resnici prva dva odmerka ne zadoščata," je ob tem dodal Ihan.

Seveda to ne pomeni nic drugage kot to da ni razlike med cepljenimi in necepljenimi med obolelimi in na intenzivni! Lazejo v tri….

Sam sem tak primer, res da brez intenzivne, imunski sistem so mi pa seauli (ze pred korono)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.