Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 11 minutami je Alex napisal:

Edina prava pot. 


Vedno na koncu sta dve poti… ;)

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva pa to, policaji se tud nocejo testirat in cepit FB_IMG_1627406402050.thumb.jpg.f39cee407b82fba8d26672b5545800fa.jpg

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena za tiste “tacepljene”, ki zanicujejo one tadruge…
 

image.thumb.png.c8503eb3f1113b6aa93955b8508c4664.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Policaji so začeli jokat. Kar naj.

 

Glede na to, kako so nas jebali na protestih celo pomlad in pisali ljudem kazni, bi rekel, da jim njihov opran mozak ne dovoli, da razmišljajo kakšen korak naprej...

 

Pa kaj so razmišljali?!

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je pob napisal:

Policaji so začeli jokat. Kar naj.

 

Glede na to, kako so nas jebali na protestih celo pomlad in pisali ljudem kazni, bi rekel, da jim njihov opran mozak ne dovoli, da razmišljajo kakšen korak naprej...

 

Pa kaj so razmišljali?!

Opravljali so samo svoje naloge. In to zelo dobro. Ok. včasih bi bili lahko malo bolj ostri. So se malo pomehkužili tudi oni. 😊

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je g.Wankel napisal:

Point te FB objave je, da gre v obe smeri. Sam vsi ne dojamejo 🙃

 

Ampak z eno bistveno razliko... jaz še nisem slišal, da bi kakšen Tone, ki ni cepljen, ne bi povabil na piknika prijatelja Pepija, zato ker je cepljen.

 

Kontra je pa že skoraj ratuje pravilo, še tukaj se je en cepljen Pepi še posebej pohvalil, da je odslovil iz piknika prijatelja Toneta samo zato, ker ni cepljen.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Opravljali so samo svoje naloge. In to zelo dobro. Ok. včasih bi bili lahko malo bolj ostri. So se malo pomehkužili tudi oni. 😊

 

Dokler tepejo nasprotnike so Ok, ko pa se spravijo na njihove neonaci bisere je pa cel halo in so skakali maršal, Hojs in Olaj v luft, kaj si dovolijo. Ne zavedajo pa da so jih policaji v bistvu rešili, ker je malo manjkalo, da mi svinje teh biserov nismo pometali v Ljubljanico.

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Boss napisal:

 

Dokler tepejo nasprotnike so Ok, ko pa se spravijo na njihove neonaci bisere je pa cel halo in so skakali maršal, Hojs in Olaj v luft, kaj si dovolijo. Ne zavedajo pa da so jih policaji v bistvu rešili, ker je malo manjkalo, da mi svinje teh biserov nismo pometali v Ljubljanico.

A, si ti tud u lukno padu? Si bil tudi ti prisoten pri teh, ki niso spoštovali distance in prepoved  druženja? Na ne prijavljene shodu s kolesom? 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Alex napisal:

A, si ti tud u lukno padu? Si bil tudi ti prisoten pri teh, ki niso spoštovali distance in prepoved  druženja? Na ne prijavljene shodu s kolesom? 🤗

Ne, mene ni bilo na tistem SDS srečanju v Bovcu, ko so starčki čičali vsi skupaj objeti v šotoru in prepevali domovinske pesmi. A zato se nisva srečala? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Ne, mene ni bilo na tistem SDS srečanju v Bovcu, ko so starčki čičali vsi skupaj objeti v šotoru in prepevali domovinske pesmi. A zato se nisva srečala? :hudicek:

Ah... Meni ne rabi hodit na te ceremonijo. Če kaj rabim kar direkt pokličem in je rešeno. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem prejle šel mimo vrste za testiranje. Je res večinoma mladež tam, kar je v redu.  Edino kakega starega frika z majico čegevare ali majico z rdečo zvezdo na zbledeli majici vidiš vmes. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

 

Ampak z eno bistveno razliko... jaz še nisem slišal, da bi kakšen Tone, ki ni cepljen, ne bi povabil na piknika prijatelja Pepija, zato ker je cepljen.

 

Kontra je pa že skoraj ratuje pravilo, še tukaj se je en cepljen Pepi še posebej pohvalil, da je odslovil iz piknika prijatelja Toneta samo zato, ker ni cepljen.

Pol se pa res družiš v čudnih krogih 😃

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en zlo zanimiv video .... kako nam mediji, politika in koorporace prodajajo informacije ...

 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.