Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Maske so itak obvezne tudi drugod po svetu... ne samo pri nas ... 

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 minutes ago, Jest said:

Maske so itak obvezne tudi drugod po svetu... ne samo pri nas ... 

u austriji je ne rabm ne v trgovini, ne na benzi, ne v skladiscu ... 

  • Všeč 2
  • Začuden 2
  • Zmeden 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj jih tudi pri nas... vsaj taksna so moja opazanja... Se pa verjetno najdejo izjeme tako pri nas kot tudi drugje ... :P ... 

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Jest napisal:

Saj jih tudi pri nas... vsaj taksna so moja opazanja... Se pa verjetno najdejo izjeme tako pri nas kot tudi drugje ... :P ... 

 

Seveda jih... 😀😆🤣

Uh, me par dni ni doma pa je že vse drugače.... :whatever:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Jest napisal:

Saj jih tudi pri nas... vsaj taksna so moja opazanja... Se pa verjetno najdejo izjeme tako pri nas kot tudi drugje ... :P ... 

 

No ja... Prejšnji teden smo za par dni šli v Portorož. Konkretno hotel Histrion. Že pri prijavi me je receptor opomnil, da ne potrebujem maske (čeprav imajo na vratih nalepljeno, da so maske obvezne). Pri prijavi me sploh ni vprašal za PCT, pri zajtrku je približno 95% gostov hodilo brez mask po hotelu in restavraciji...

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
  • Ljubim 1

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je ampak jih tudi vsi nosijo!
skoda k bom dele 2 tedna na bolniski, takoj k grem nazaj na siht ti poslikam ceu Celovec, pa use naprej gor ko grem proti severu kjer se ustavljam, ti garantiram da jih noben ne nosi nikjer ... tud nikjer nimas nobenih napisov da jih je treba nosit ... 2 meseca nazaj sm idin v kaksnem policijskem avtu vidu kakega policaja k jo je nosu, sam fora drug k je pa zravn sedu je pa ni meu gor ....

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je x-layer napisal:

No ja... Prejšnji teden smo za par dni šli v Portorož. Konkretno hotel Histrion. Že pri prijavi me je receptor opomnil, da ne potrebujem maske (čeprav imajo na vratih nalepljeno, da so maske obvezne). Pri prijavi me sploh ni vprašal za PCT, pri zajtrku je približno 95% gostov hodilo brez mask po hotelu in restavraciji...

Mi pa smo se imeli super v Italiji, kjer jih je zelo veliko cepljenih in vsi spoštujejo ukrepe. Tam te ne pustijo brez maske na zajtrk ali večerjo, še ko greš vmes recimo po kak kruh do self servisa, si moraš dati masko gor. So tudi trgovine, butiki, kjer pustijo noter samo cepljene. Tam smo kraljevali. 👍 V glavnem, zelo organizirano in brez pardona za kršitelje. Sem se počutil super na tem dopustu. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, s čem si ti že zadovoljen. Na konc bo še napisal, da je bil to najboljši dopust, ker me noben od Italijanov ni izsilil in v Rimu so mi pobutali samo leva vrata.

 

Kako so se standardi zadovoljstva po letu in pol jebanja v glavo, drastično znižali, da so eni zadovoljni, če gredo sploh lahko na zajtrk ali pa v trgovino. Ja to dobiva pravi pomen v tisti izjavi o pussijih med današnjimi moškimi, ki so zadovoljni že samo s tem, da se jih pusti pri miru in največji dosežek, da ga spustijo nekam, kjer druge ne. WOW uspeh.

 

 

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

59 minutes ago, Alex said:
Mi pa smo se imeli super v Italiji, kjer jih je zelo veliko cepljenih in vsi spoštujejo ukrepe. Tam te ne pustijo brez maske na zajtrk ali večerjo, še ko greš vmes recimo po kak kruh do self servisa, si moraš dati masko gor. So tudi trgovine, butiki, kjer pustijo noter samo cepljene. Tam smo kraljevali. V glavnem, zelo organizirano in brez pardona za kršitelje. Sem se počutil super na tem dopustu.

tole je zmer bolj podobno nemciji med letom 1940 - 1944 .... zalostno kam smo padl ... pa tok se mamo ljudje za "pametne" ... 
Screenshot_20210803_104105_com.android.chrome.thumb.jpg.4630bcc5dea4202c692188877d5d9478.jpgpublishwall_1587548897_5968776.jpg.a38b0946aa0a73e62f4cde19d9bf7637.jpg

FB_IMG_1627990643373.thumb.jpg.8c1201f238f344b71eb51deab7857457.jpg

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Popravljeno od canyon
  • Všeč 2
  • Zmeden 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Haha, s čem si ti že zadovoljen. Na konc bo še napisal, da je bil to najboljši dopust, ker me noben od Italijanov ni izsilil in v Rimu so mi pobutali samo leva vrata.

 

Kako so se standardi zadovoljstva po letu in pol jebanja v glavo, drastično znižali, da so eni zadovoljni, če gredo sploh lahko na zajtrk ali pa v trgovino. Ja to dobiva pravi pomen v tisti izjavi o pussijih med današnjimi moškimi, ki so zadovoljni že samo s tem, da se jih pusti pri miru in največji dosežek, da ga spustijo nekam, kjer druge ne. WOW uspeh.

 

 

Ne, dopust sam kot dopust je res vrhunski. Ko si sredi poletja na snegu na 3200 metrih višine je vsaj zame carsko. Ne, tukaj sem mislil bolj na to, kako so Italijani glede tega nevarnega kovida  dobro organizirani, ponavadi so bolj šlampasti. Vse jim deluje v nulo, tudi ko te karabinieri mimogrede vprašajo za potrdilo. In ko jim ga pokažeš, vidiš, da te zelo cenijo,ker si cepljen. Tako, da bravo za Italijane. 👍

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dajmo ze enkrat it cez to ... sam virus in covid ni laz in ni hec. Problem je vse kar se okoli njega dogaja - kraje, spreminjanje zakonodaje maskirano v koronske ukrepe, .... ves ostal mozen bullshit.

 

Kot sem ze rekel poznam par zelo neugodnih primerov covida. Ali pa recimo: 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, res so eni še vedno v Januarju 2020,Pa dajte zresnite še že enkrat! 

Cel svet je izgleda butast eni ste pa še vedno najbolj pametni...... :vskalo:

Na koncu se boste pa vsi potuhnili in ne bo nihče hotel slišat o ničemer kar je danes zagovarjal oziroma nasprotoval. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je x-layer napisal:

No ja... Prejšnji teden smo za par dni šli v Portorož. Konkretno hotel Histrion. Že pri prijavi me je receptor opomnil, da ne potrebujem maske (čeprav imajo na vratih nalepljeno, da so maske obvezne). Pri prijavi me sploh ni vprašal za PCT, pri zajtrku je približno 95% gostov hodilo brez mask po hotelu in restavraciji...

 

Seveda, med elito noben ne nosi mask, haha. Tam virusa ni. ;) Politiki nosijo maske samo pred kamero, potem pa takoj snamejo, dostikrat posneto. Vsi se spomnimo, kaj je Krek pizdil čez RTV, ki so kazali nekaj kar neb smeli.🤣

To je nagobčnik za navadno rajo.

 

Ljudem so toliko oprali možgane, da jih nosijo že iz navade. Danes zjutraj se peljem po AC proti Ljubljani in tik pred Ljubljano prehitim avto v CE tablicami v njem pa mlada ženska sama in z masko. Pa stari moj, kolk glup ali opran al karkol moraš biti? In tak človek bo na daljši rok garantirano imel zdravstvene težave. Nošenje mask 24/7. Pizda, naslednje generacije se bodo rodile z faking masko čez faco...

 

image.png.2a68dab9eeaf32a55e3ca44c3836dd3c.png

 

Naj vas spomnim, da se je vse začelo z "Saj je samo 14 dni". Koliko teh "Saj je samo ... " smo že dali čez v tem času, jaz niti ne štejem več? :) Nekje januarja letos sem napisal "Saj je samo tretja pikica" in "Saj je samo pikica na pol leta". To se sedaj uresničuje počasi. Pa sem veljal za teoretika zarote, ko sem že leto dni nazaj govoril, da se uvaja covid potni list in da bo vse odvisno od tega ali si cepljen ali ne. Ljudje vedno vse požremo, vedno. :)

 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@BiniKaj pa če boš ti tisti, ki bo butast izpadel, sploh, ker zdajle bi vsem pamet solil a sam skačeš okoli in to po Islandiji, ki v zadnjih 14 dneh doživlja večji porast okuženih, kot v prejšnjih valovih?

 

In to Islandija, ki ima eno najvišjih polnih precepljenosti pri 75%. Naslednji teden bo Islandija verjetno že rdeča (trenutno je še oranžna), če bo šlo s takim tempom.

 

Ti pa še kr verjameš kako si zaščiten in neprebojen za virus. Men je sicer vseen kaj počenjaš in tega tud ne bi napisal, če ti ne bi spet samo druge gledal, svojih dejanj pa ne vidiš oziroma misliš, da delaš vse tako kot je prav. Sej Alex je isti - dal bi jebat druge a pred svojim pragom pa ne bi pometal.

  • Všeč 6
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Boss napisal:

@BiniKaj pa če boš ti tisti, ki bo butast izpadel, sploh, ker zdajle bi vsem pamet solil a sam skačeš okoli in to po Islandiji, ki v zadnjih 14 dneh doživlja večji porast okuženih, kot v prejšnjih valovih?

 

In to Islandija, ki ima eno najvišjih polnih precepljenosti pri 75%. Naslednji teden bo Islandija verjetno že rdeča (trenutno je še oranžna), če bo šlo s takim tempom.

 

Ti pa še kr verjameš kako si zaščiten in neprebojen za virus. Men je sicer vseen kaj počenjaš in tega tud ne bi napisal, če ti ne bi spet samo druge gledal, svojih dejanj pa ne vidiš oziroma misliš, da delaš vse tako kot je prav. Sej Alex je isti - dal bi jebat druge a pred svojim pragom pa ne bi pometal.

Glej, jaz živim normalo naprej z kovidom ali brez in se ne obremenjujem s tistimi, ki imajo samo takrat jajca, ko pišejo po forumu cepijo se pa ne. Poglejte tole fotko in vam bo jasno, da se da potovati tudi v času kovida, samo cepit se je trba.... 😊

Prišli so z trajektom iz Danske preko Ferskih otokov! 

IMG_20210804_145521~2.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas lahko samo sanjamo, da pridejo taki na TV. ;)

 

WWW.FACEBOOK.COM

Prijavi se v Facebook, da začneš deliti vsebino in se povezovati s svojimi prijatelji, družino in ljudmi, ki jih poznaš.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je pob napisal:

Pri nas lahko samo sanjamo, da pridejo taki na TV. ;)

 

WWW.FACEBOOK.COM

Prijavi se v Facebook, da začneš deliti vsebino in se povezovati s svojimi prijatelji, družino in ljudmi, ki jih poznaš.

 

 

A si videl kako je un teliček gledal, ker ga je model dobesedno postavil v situacijo, iz katere so se doslej reševali le tako, da so diskreditirali sogovornika. Kako boš lahko kontrargumentiral, ko ne moreš saj vse drži. No in ravno takih soočanj bi moralo biti nešteto, tako pa je vsakemu žal prepuščeno da se rešuje sam al pa ubere lažjo pot pa se prepusti črednemu nagonu pa kar bo pa bo. 😞

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Bini napisal:

Glej, jaz živim normalo naprej z kovidom ali brez in se ne obremenjujem s tistimi, ki imajo samo takrat jajca, ko pišejo po forumu cepijo se pa ne. Poglejte tole fotko in vam bo jasno, da se da potovati tudi v času kovida, samo cepit se je trba....

tanka je črta med imeti jajca in norostjo je nekoč napisal en precej inteligenten možakar... lahko pa še malce nadgradiš pa si natisneš na majčko... recimo tole

 

slika.png.56b97e4b74e37af8ae36fe6d46daa5d1.png

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

 

A si videl kako je un teliček gledal, ker ga je model dobesedno postavil v situacijo, iz katere so se doslej reševali le tako, da so diskreditirali sogovornika. Kako boš lahko kontrargumentiral, ko ne moreš saj vse drži. No in ravno takih soočanj bi moralo biti nešteto, tako pa je vsakemu žal prepuščeno da se rešuje sam al pa ubere lažjo pot pa se prepusti črednemu nagonu pa kar bo pa bo. 😞

 

Točno tako! Nima kaj povedati proti njemu, brez, da naredi bedaka iz sebe in izzove sogovornika v še večji besedni dvoboj. Zato je modro molčal in si mislil svoje. Njegov obraz je povedal vse.

Točno takih soočanj je v enem letu manjkalo. Da se predstavi oba pola. Vse kar je bilo po TV, so bila zastrahovanja ljudi in propaganda cepiv. 

 

Moj šef se je šel cepit izključno zarad tega, da lahko gre na morje (težek materialist) in je bil v ponedeljek cel razočaran, ko se je vrnil iz dopusta, saj mu pri 6 prehodih Slovensko-Hrvaške meje čez poletje niso niti enkrat pogledali papirjev. Men je to bil prav komičen trenutek, ko je razlagal.

 

Zoran Stevanovič lepo pove par zadev. Se strinjam s tem, čeprav mi na trenutke ni všeč njegova pojava...

 

WWW.FACEBOOK.COM

Prijavi se v Facebook, da začneš deliti vsebino in se povezovati s svojimi prijatelji, družino in ljudmi, ki jih poznaš.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.