Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 24 minutami je Alex napisal:

Evo, da se bodo sedaj zanikovalci malo naslajali. Je zbolel (ni samo pozitiven) mož od sodelavke, cepljen dvakrat z moderno. :aaaaa: 

Sodelavka, prav tako cepljena, dvakrat, fajzer, pa nič. Je patudi povedala, da še dobro, da je mož cepljen, ker pravi njegov zdravnik, da bi pristal, če ne bi bil cepljen, verjetno kje, kjer ne dihaš sam. Pa to ni pod vodo. 🤔

 

Odlično, vidim, da se zdravi pri vedeževalcu al si tole tko mal naložu, da je večji hec? :nevem:

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo branje (Alex mi bo verjetno prilepil “dislike” 😁)

 

79974d70e28177c7e825021745f4bdac.jpeg
NECENZURIRANO.SI

Zakaj je Slovenija po številu cepljenih med najslabšimi v Evropi?

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

 

Odlično, vidim, da se zdravi pri vedeževalcu al si tole tko mal naložu, da je večji hec? :nevem:

Ne, tokrat se ne zafrkavam.  Tip je resno bolan. Kaj bi bilo, če ne bi bil cepljen?🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslajas se ponavadi samo ti @Alex… tega niti ne skrivas… ;) Kao socustvujes s tistimi, ki cakajo na soncu ali dezju na testiranje in podobno… 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Bossek napisal:

@Boss bodi realen in povej da v primeru, da bi preverjali protitelesa se bi nasel drug razlog oz. nekaj kar bi bilo narobe.

 

Sem kar preprican da med 100.000, ki bi imeli protitelesa, bi nekdo zbolel / bil okuzen / umrl. Torej zakaj preverjat protitelesa ce lahko zbolis/si okuzen/umres.

Kdo pa garantira, da je pravi rezultat. Kdo se lazje priredi kot zdravniki.

 

Hocem samo povedat, da prave zadeve ni. VEDNO bo nekaj/nekdo, ki bo vse zanikal in zavrgel oz. obrnil, da ni tako.

 

Zakaj nekateri komentirate pa čeprav ne preverjate dejstev. Nemčija, Avstrija, Hrvaška in drugi PRIZNAVAJO krvne teste na protitelesa in jih upoštevajo kot PCT pogoje. Tudi EMA to priznava, zakaj pa jih pri nas ne? No naj mi en od vas bolj pametnih tole razloži, da bom jaz idiot končno doumel.

 

Druga dva odstavka pa sploh najraje ne bi komentiral, ker ne vem kaj hočeš povedat. A v PCR teste in cepivo vejameš, a v krvni test pa ne, ker lahko nekdo ponaredi številke. 🤪:nevem:🙃

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Alex napisal:

Ne, tokrat se ne zafrkavam.  Tip je resno bolan. Kaj bi bilo, če ne bi bil cepljen?🤔

 

Kako to veš? To je vedeževanje, ker tega sploh pri virusih ne more nihče predvideti saj tega ne ve nihče. O tem je govorila tudi vodja infektološke klinike - se pravi strokovna oseba - da ne moremo vedeti kako bi se bolezen razvijala, če recimo ne bi bil cepljen. Tega ne moreš vedeti in je zgolj ugibanje in močno dvomim, da je to zdravnik rekel, ker res upam, da vsaj zdravniki niso vedeževalci ampak srčno upam da ljudje znanosti.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, joj, joj tako daleč smo prišli, da vsi v vse dvomite in nikomur več ne zaupate in verjamete, žalostno res žalostno..... :hohoho:

Saj bodo kmalu volitve in upam, da se obrne situacija v državi in potem bo spet vse prav kar je danes narobe pa to ne bo prvič..... 😎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Boss said:

 

Zakaj nekateri komentirate pa čeprav ne preverjate dejstev. Nemčija, Avstrija, Hrvaška in drugi PRIZNAVAJO krvne teste na protitelesa in jih upoštevajo kot PCT pogoje. Tudi EMA to priznava, zakaj pa jih pri nas ne? No naj mi en od vas bolj pametnih tole razloži, da bom jaz idiot končno doumel.

 

Druga dva odstavka pa sploh najraje ne bi komentiral, ker ne vem kaj hočeš povedat. A v PCR teste in cepivo vejameš, a v krvni test pa ne, ker lahko nekdo ponaredi številke. 🤪:nevem:🙃

 

Nisem nic komentiral v stilu kaj verjamem in kaj ne.

 

Point je samo bil, da ne glede kaj se pojavi vedno bosta 2 strani. Tudi za modero barvico bo nekdo trdil, da je rdeca.

Kot sem ze parkrat napisal, sam imam na twitterju in v blizjem krogu precej anti in precej tistih za. Jaz osebno se dajem nekam vmes.

 

Mi je pa zanimivo in zalostno da je to vse skup iz ljudi potegnilo res tisto najslabse. Nastala sta 2 pola (ki jih vidimo tudi tukaj) in drug drugemo se privosci najslabse. Imam obcutek ce bi 2 leti nazaj se ne vem kako poizkusal iz nekaterih tukaj ne bi potegnil to privoscljivost slabega do drugega.

Tisti najbolj glasni tukaj .... dobri politiki bi bili v korona casih 👍

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bossekne vem no ravno če sta tukaj 2 strani , ki želita druga drugi slabo. Bolj kot prebiram tole temo bolj se mi zdi da so tukaj eni , ki nekaj argumentirajo in imajo zelo dobre pomisleke glede vsega in potem so tukaj eni , ki pa se res naslajajo ( čakanje v vrsti na dežju, nič kolikokrat napisano saj boste že videli.....)

No to je samo moje skromno videnje, kar se pa tiče testa protiteles je pa 100% to edini in pravi način ugotavljanja kako in kaj.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

 

Kako to veš? To je vedeževanje, ker tega sploh pri virusih ne more nihče predvideti saj tega ne ve nihče. O tem je govorila tudi vodja infektološke klinike - se pravi strokovna oseba - da ne moremo vedeti kako bi se bolezen razvijala, če recimo ne bi bil cepljen. Tega ne moreš vedeti in je zgolj ugibanje in močno dvomim, da je to zdravnik rekel, ker res upam, da vsaj zdravniki niso vedeževalci ampak srčno upam da ljudje znanosti.

Fak... Če ni to res, da bi bilo brez cepljenja slabše, bom šel jutri v najbližji cepilni center, čakal dve uri na soncu v vrsti, in zahteval, da mi zvakumirajo nazaj ven cepivo. Pa bom tudi jaz postal lahko antiwakser. :danzoman:

Se bom pa priključil "ta pravi" strani. Na dopust grem pa drugo leto v Romunijo, Bolgarijo ali pa v Albanijo. Baje, da imajo lepe plaže. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa še različica za kravice - Mu sev. Prebolelost in cepljenje ne pomagata. Ampak vse znova.
 
https://www.24ur.com/novice/korona/mu-razlicica-oronavirusa.html
Sam čakal sem, da pride nov. Takole nas bodo držali za 4ever v strahu in v ukrepih. Žal.

Kar se tiče dveh polov, sem pa govoril že spomladi, da bo to nastalo in samo upamo lahko, da se prijateljske vezi ohranijo.
Jaz nobenemu ne želim nič slabega, tukaj sem samo zato, da se pogovarjamo o tem.

Smo nazadnje šteli na firmi, kdo še ni cepljen in ugotovili, da nas je samo še cca 8 izmed 35. Počasi, a vztrajno se številka zmanjšuje. Počasi se bi lahko začele pobirat stave, kdo bo naslednji. :D


Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Bini napisal:

Sedaj pa gre za res,no za nekatere....🤔

POP TV 24UR s Slakom po 22.00uri.😊

Nisem gledal. A to, da ima država že sedaj vse vzvode, da lahko razglasi obvezno cepljenje za vse? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, kako imate nekateri čas od jutra do večera tukaj viseti?

Tele debate so itak neproduktivne, prepolno jih je danes in so samo vzvod za manipuliranje (ne glede na stran).

 

ene drzave ukinjajo vse, ene drzave zaostrujejo, ene delajo obvezo. Evropska unija je spet pogrnla na celi ceti

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

13 hours ago, Boss said:

Evo pa še različica za kravice - Mu sev. Prebolelost in cepljenje ne pomagata. Ampak vse znova.

 

https://www.24ur.com/novice/korona/mu-razlicica-oronavirusa.html

mal za šalo ...

upam da ima država na zalogi dost mrve in ovsa, k zgleda da tisti ki se bodo/bomo okužl, bomo najvrjetneje postali biki/krave ... 😅😅😅😅

ljubljanske mlekarne bodo pa lahko začele masovno proizvodnjo in prodajo izdelkov po svetu 

 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, it's official. Itak svetlobna leta pred našimi kekci, ki so trdili, da 3. doza ne bo potrebna, potem verjetno/mogoče, sedaj je postala realnost. Trampuž omenil še 4. in 5. dozo. Ampak Avstralija oz. avstralska Logarca pa je lepo povedala na glas:

 

 

Torej, kar držte pesti za obvezno cepljenje, dejte. Evo, dejte. Želite si ti.  Pa tudi vojsko naj pooblastijo za obiske po domovih za cepljenje. Vedite, da če sprejmejo obvezno cepljenje nad 50+, se tu ne bodo ustavili, sledijo 40+, 30+, itd.

S cepivi za katere noben ne odgovarja za smrti oz. če postaneš kripl za cel lajf, niti se ne ve kaj dajejo v ta cepiva (razen kovin, zgleda), mogoče v jubilejno 10. dozo dajo še kak dodatek. Bomo videli potem videli, kako dolgo boste cepljeni še želeli sodelovati. Ampak povratka ne bo. Cepili bodo vas do konca življenja in vaše otroke.

Mene in mojih ne bodo.

 

Naši zanamci nam bodo hvaležni, ker smo sedeli doma in gledali TV in naredili NIČ. Meni se je vredno postaviti po robu že samo zarad tega, ker nočem, da mi otroci, mogoče kdaj vnuki, ne bodo očitali, da nisem naredil nič, pa bi mogel.

 

Popravljeno od pob
  • Všeč 2
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene najbolj žalosti kako so se nekateri tko poceni prodali zdaj si pa še celo želijo obvezno cepljenje proti bolezni, ki je med manj nevarnimi. Kot, da ne vejo, da potem poti nazaj ni, če jim to rata. Svoje telo bi šenkali vzvodom moči, ki bodo vsakič naslednjič to naredili še toliko lažje.

 

Ne vem v kateri fazi se je nekaterim zgodilo in film obrnil, da kar naenkrat pa so začeli verjeti politikom, kapitalu kot da so to edini rešitelji in, da jim moramo biti globoko podložni in hvaležni, da so nam bili voljani dati rešitev. In v kateri fazi so nekateri "spoznali", da je vsak, ki se ne strinja s tako agendo pač njihov sovražnik, ki ga je treba zatreti/"linčati"?

 

Ja res je, strah je eno najmočnejših čustev in ravno tukaj so uspeli. Leto in pol pranja možganov z novicami o koroni je obrodil sadove in prestrašil ogromno ljudi, še celo tiste bolj trdne. Zdaj pa samo še strah usmerja delovanje nekaterih in njihovo razmišljanje je zgolj posledica prestrašenosti in istočasno siljenja v objem tistih, ki so sploh zakuhali tako stanje strahu. Temu se reče stockholmski sindrom in nekateri so že globoko v tem stadiju.

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Bossek napisal:

Mi je pa zanimivo in zalostno da je to vse skup iz ljudi potegnilo res tisto najslabse. Nastala sta 2 pola (ki jih vidimo tudi tukaj) in drug drugemo se privosci najslabse. Imam obcutek ce bi 2 leti nazaj se ne vem kako poizkusal iz nekaterih tukaj ne bi potegnil to privoscljivost slabega do drugega.

Tisti najbolj glasni tukaj .... dobri politiki bi bili v korona casih 👍

 

Ne vem, ampak ne razumem, res ne razumem, kje ti vidiš dva pola, ki en drugemu želijo najslabše? Nikoli, res nikoli nisem nikomur želel kaj slabega (lahko preveriš vse moje poste in izjave) in vedno si želim, da bo konec jebanja za VSE in da bomo VSI končno res zaživeli normalno življenje in ne te kretenske diktature.

 

Vse prevečkrat se to posplošuje in včasih se kar noče razumet, da smo vsi v istem čolnu in da tukaj mi ne smemo dovolit, da nas razkoljejo. Je pa res, da tisti, ki resno želi slabo drugemu je pomilovanja vreden osebek na nivoju nizkotnega pezdetka. Tukaj seveda razna prcanja in ironija ne sodita v ta kontekst, ampak velja le za tiste, ki o tem resno razmišljajo in bi tiste druge najraje linčali, ker ne mislijo tako kot mislijo sami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je marko91 napisal:

Mene pa zanima, kako imate nekateri čas od jutra do večera tukaj viseti?

Tele debate so itak neproduktivne, prepolno jih je danes in so samo vzvod za manipuliranje (ne glede na stran).

 

ene drzave ukinjajo vse, ene drzave zaostrujejo, ene delajo obvezo. Evropska unija je spet pogrnla na celi ceti

 

Se strinjam!

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.