Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 16 minutami je Bini napisal:

Nimam linka, dva dni nazaj je bilo po tv Lj1 ali POP Tv, sam si poišči mene ne zanima to živinsko zdravilo, svašta.... 😩

Mogoče napiši link do kakega veterinarja, živinozdravnika ? 🤔Lahko, da imajo oni kaj na zalogi? Ni vrag, da ne bi kak deci prodali. 

  • Haha 1
  • Ni všeč 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Bini napisal:

Nimam linka, dva dni nazaj je bilo po tv Lj1 ali POP Tv, sam si poišči mene ne zanima to živinsko zdravilo, svašta.... 😩

 

A po TV je blo? Potem mi ne rabiš več nič o tem govoriti, mi je vse jasno. Hvala. :)

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj mi je pa vse jasno... od kod jih jemljes :D

 

image.jpeg.b9f895eea4120e83a8dfdcf51b4a69e7.jpeg

 

 

image.jpeg

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Tisti podatek o smrtnosti s tem živalskim zdravilom pa niste zasledili🤔. Če bi ga dovolili pri nas bi pa rekli, da nas hočejo ubit in da hoče farmacija še na živalskih zdravilih služit ! Seveda ga v Indiji uporabljajo, ker nimajo nič od nič, v sili še hudič muhe žre... 🥴

 

Saj si prebral članke, ki sem jih prilepil ali pač po stari navadi spet ne? Ivermektin se prodaja tako v dozah za ljudi kot za živali, ker zlomka tudi ljudje lahko fašejo zajedalce in ne samo konji in ovce. Samo doza je za ljudi drugačna kot za veterinarsko uporabo, gre pa dejansko za isto zdravilo.

 

In če si dobro prebral tisti članek, ki ga omenjaš je bil problem v tem, da so ljudje se po domače povedano predozirali in zato je bilo tudi nekaj smrtnih primerov. Hmmm ljudje delajo samomore, da se predozirajo z zdravili in zdaj pričakovat, da ljudje ne bi vzeli konjske doze je pač iluzorno. In pa seveda so eni to jemali kot preventivo kar je ravno tako neumno, saj to zdravilo ni za preventivno uporabo, ampak ko nekoga leto in pol psihiraš z groznim koronavirusom na dnevnem nivoju, iščejo ljudje v strahu vse mogoče "rešitve".

 

Še enkrat, gre za zlorabo zdravila z napačno uporabo in ne zato, ker je zdravilo samo po sebi nevarno. Probi se nafilat z Lekadoli pa povej kako je bilo, al pa vzet žlico Aspirinov vsak dan preventivno. Tako bi tud Lekadol in Aspirin padla v kategorijo smrtno nevarnih. Praktično vsa zdravil pri napačnem doziranju so nevarna in praktično vsa imajo tudi stranske učinke. Ivermektin je pa zunaj že 40 let in če bi bil resnično tako smrtonosen bi bil že davno prepovedan, saj 40 let je bistveno več časa za preverjanje varnosti in učinkovitosti, kot še ne eno leto uporabe cepiv proti koronavirusu.

 

Drugače pa, da ne boš mislil, da sem navijač za Ivermektin, ampak tudi določen del stroke potrjuje, da so učinkoviti, določen pa da nimajo efekta. Zdaj kateri stroki verjet je pa pač druga zadeva. Aja isto kot pri cepivih. Damn vse poti se na koncu spet združijo.

 

 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bo kdo mislil, da sta 4. in 5. doza izmišljeni. Stroka že ve. 

 

Se spomnite, ko so spomladi rekli, da verjetno 3. doza ne bo potrebna? No, tako se sedaj govori za 4. in 5. Verjetno.

 

vlcsnap-2021-08-27-16h52m35s338.png?resi
BALKANS.ALJAZEERA.NET

Gost vijesti je Andrej Trampuž, infektolog, šef Klinike za zarazne bolesti Univerzitetske bolnice Charite u Berlinu.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je pob napisal:

Da ne bo kdo mislil, da sta 4. in 5. doza izmišljeni. Stroka že ve. 

 

Se spomnite, ko so spomladi rekli, da verjetno 3. doza ne bo potrebna? No, tako se sedaj govori za 4. in 5. Verjetno.

 

vlcsnap-2021-08-27-16h52m35s338.png?resi
BALKANS.ALJAZEERA.NET

Gost vijesti je Andrej Trampuž, infektolog, šef Klinike za zarazne bolesti Univerzitetske bolnice Charite u Berlinu.

 

A to je oni vedeževalec , ki je napovedoval ne vem koliko mrtvih v SLO??? No tako st(r)oko mamo , te pa jim verjemi kaj če lahko.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Janez007 napisal:

Precepljenost je še en primer, kam sodimo. In da se ne bomo tudi tokrat zgovarjali na državo, vlado, ... 😉

Mi (prebivalci) sodimo tja kjer smo, žal. 😞

image.thumb.png.a544688a18b203155807affaad1b4ac1.png

 

image.png.645399927dde22f59a4be3b6d3420fe0.png

Spomladi, ko se bodo druge države uspešno "otresle" kovida in bodo svobodno zadihale (precepljenost odlična), bodo naši FB doktorji z maskami na obrazu  še vedno filozofirali, da smo mi frajerji, ker smo v kompaniji z tako uglednimi državami na dnu lestvice. 😊 In nam bodo lepo druge države prepovedale vstop v njihove države. Mi bomo pa lahko nemoteno  potovali v croatijo, da uvozimo še malo njihovega  virusa, ker ne bomo imeli našega dovolj. 😉

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Spomladi, ko se bodo druge države uspešno "otresle" kovida in bodo svobodno zadihale (precepljenost odlična), bodo naši FB doktorji z maskami na obrazu  še vedno filozofirali, da smo mi frajerji, ker smo v kompaniji z tako uglednimi državami na dnu lestvice. 😊 In nam bodo lepo druge države prepovedale vstop v njihove države. Mi bomo pa lahko nemoteno  potovali v croatijo, da uvozimo še malo njihovega  virusa, ker ne bomo imeli našega dovolj. 😉

Točno tako, drugi bodo splaval mi pa ostali v dreku 😤. Me res zanima kdo se bo potem posul s pepelom? Ne bo ga junaka za prevzem odgovornosti in sedaj se že ve da bo za vse to kriva država..... 🥴

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Bini napisal:

Točno tako, drugi bodo splaval mi pa ostali v dreku 😤. Me res zanima kdo se bo potem posul s pepelom? Ne bo ga junaka za prevzem odgovornosti in sedaj se že ve da bo za vse to kriva država..... 🥴

Ne, ne bo kriva država. Lahko bomo pokazali vsi s prstom, kdo je kriv za to. 😉

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa ni s facebooka... 

1332701.jpg
WWW.DNEVNIK.SI

Ljubljanski klinični center je junija kupil 50.000 hitrih antigenskih testov, ki niso na seznamu...

 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, tudi pri poročilih 24 kur so imenovali anticepilce-anticepilci. Kdor ne verjame, naj si pogleda ponovitev. Tako, da ne me napadati, saj je očitno to postal uradni izraz. Bi pa le-tem priporočil, da se tudi tokrat zgledujejo po Švedski, ki jim je bila celo zimo za zgled skupaj z gurujem potrčkotom. Oni so namreč z enim odmerkom cepljeni že 81% in z dvema 66%.Upam,da se bo Švedska tudi v tem valu tako vneto  omenjala. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blagor Dancem. Odprli bodo vse. Precepljeni so 70%. Bravo! Tako se dela!

797442_1280px-nyhavn-panorama.jpg
WWW.PRIMORSKE.SI

Na Danskem bodo 10. septembra odpravili vse omejitve, ki so jih uvedli zaradi pandemije covida-19, so...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v franciji je politika hotela necepljenim prepovedati nakup hrane in ostalih osnovnih zivljenskih potrebscin, sodisce pa je zdaj po hitrem postopku ta zakon prepovedalo ... 

ljudje se zmeraj vrjamete, da gre za "zdravstveno krizo" in da je problem virus ... ubistvu gre pa za zmeraj hujsi nadzor nad ljudi ... hitro se blizamo nazaj v nacisticne/komunisticne case .... 

 

https://rairfoundation.com/victory-in-france-judges-overturn-macrons-decree-to-deny-food-the-unvaccinated-food-video/

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ja...dobiček gre Orbanu... 
    • Ustavi danes policaj našo nono (blizu 90 let) v coni 30 in ji reče: - "Ja, babica, kam pa drvite s tako hitrostjo?" Mu ona malo nervozno odgovori: - "Ma, dejte, pustte me mim, dokler še vem, kam grem..."
    • Nisi mi še odgovoril na prejšnje vprašanje...
    • To se lahko zgodi samo ženskam...   Prišla sem iz nakupovalnega centra in iskala ključe od avtomobila v torbici. Tam so dokumenti, mobilni telefon in ličila. Ni ključev. Pogledam v vse nakupovalne vrečke,...Ključev ni! Vrnem se v nakupovalni center in še enkrat obiščem vse trgovine, kjer sem bila,... A ključev ni bilo! Potem se spomnim! Pozabila sem jih v avtu. Omg! Pohitela sem na parkirišče in upala, da ni kdo izkoristil mojo pozabljivost in avta ukradel. In točno to se je zgodilo! Nikjer na parkirišču ni bilo mojega avta! Pokličem policijo in prijavim tatvino. Kaj naj drugega. Razložila sem jim, kje sem, in priznala, da sem pozabila ključ v avtu in so ga nepridipravi odpeljali. Ko sem to storila, sem poklicala še moža. To je bil že malo težji klic kot prejšnji. Nisem vedela, kako naj mu povem, saj ima ta avto zelo rad....zato sem lepo priliznjeno, kot znam le jaz rekla: - "Dragi, ljubim te! Veš, hitela sem z nakupi, da se čimprej vrnem k tebi in v vsej ihti sem pozabila ključ v avtu in so ga ukradli." Nastala je mučna tišina.... Potem sem slišala njegov glas, kričal je name! "Jaz sem te odpeljal v nakupovalni center in te tam odložil" Zdaj sem bila jaz tiho od šoka, a sem si hitro opomogla.... Potem sem ga veselo vprašala, če lahko pride pome? Spet je zavpil: - "Ne, jebemti ne morem, na policiji sem. Ko jih bom prepričal, da nisem ukradel avta, bom videl, če te lahko poberem!"
    • Danes sem naložil radio in TV pa ju bom peljal k župniku na spoved, ker prasca tako lažeta, da to ni več za nikamor...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.