Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

NOVICE.NAJDI.SI

Prof. dr. Alojz Ihan je eden najboljših razlagalcev epidemične realnosti. Poleg izjemnega...

 

ej ampak a ni zanimivo, splomladi naj bi vse vrjetneje korona izginla in bomo lahko normalno ziveli dalje ...  baje ... 

 

od kje ljudem taka predvidevanja ... 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je canyon napisal:
NOVICE.NAJDI.SI

Prof. dr. Alojz Ihan je eden najboljših razlagalcev epidemične realnosti. Poleg izjemnega...

 

ej ampak a ni zanimivo, splomladi naj bi vse vrjetneje korona izginla in bomo lahko normalno ziveli dalje ...  baje ... 

 

od kje ljudem taka predvidevanja ... 

Tako pravijo v Italiji. Ampak ne zato, ker so vedeževalci ampak računajo, da bodo do konec septembra precepljeni 90%.Tam ni trte mrte, v bolnišnicah in v šolstvu je cepljenje obvezno. Je pa tudi sicer že  cepljenih 92% učiteljev. Oni so se resno lotili te pandemije in znajo resno spomladi iti iz tega. Medtem, ko bodo pri nas anticepilci še vedno razgrajali po radijskih  studijih  in televizijskih. In nam bodo te okoliške države

prepovedale vstop k njim. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani



Zanimivo mi je nekaj. Otroci cepljenih oziroma staršev, ki covid "priznavajo", se obnašajo čisto normalno, nosijo maske brez problema, se držijo priporočil. Otroci
"nepriznavalcev" se tudi obnašajo čisto normalno. Se pravi, da imajo z nošenjem mask v šoli probleme starši teh "sončkov".


Ti si en pravi "sonček". :)

Me zanima na dolgi rok, koliko težav bodo prinesle maske tem otrokom. Žal mi je vseh teh otrok, ker se starši niso imeli jajc zoperstaviti tem nebulozam. Maske, ki klinc kej pomagajo proti virusu. Če zavohaš prdec čez njo, potem virus ziher ne ustavijo.
Ej, baje so rekli, da se virus širi tudi preko prdcev in če jutri rečejo, da si daste masko čez rit, boste taisti ljudje zopet brez besed ubogali.

Večina ljudi nosi maske samo zato, ker so predpisane in ne zato, ker se bojijo virusa. Pa vsi vemo, da je to budalaština, pa še vedno pridno ubogamo.
Jaz, žena in najina otroka mask ne nosimo. Dam jo gor v primeru tečnih varnostnikov, pa še to do polovice ust. Če mi jutri na šihtu predpišejo masko, začnem delat od doma brez pogojno. Če dobim odpoved, ok, hvala lepa, adijo.

Sicer pa ja, kar navajajte otroke na maske, to je nov statusni simbol. :)



Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je pob napisal:


 

 


Ti si en pravi "sonček". :)

Me zanima na dolgi rok, koliko težav bodo prinesle maske tem otrokom. Žal mi je vseh teh otrok, ker se starši niso imeli jajc zoperstaviti tem nebulozam. Maske, ki klinc kej pomagajo proti virusu. Če zavohaš prdec čez njo, potem virus ziher ne ustavijo.
Ej, baje so rekli, da se virus širi tudi preko prdcev in če jutri rečejo, da si daste masko čez rit, boste taisti ljudje zopet brez besed ubogali.

Večina ljudi nosi maske samo zato, ker so predpisane in ne zato, ker se bojijo virusa. Pa vsi vemo, da je to budalaština, pa še vedno pridno ubogamo.
Jaz, žena in najina otroka mask ne nosimo. Dam jo gor v primeru tečnih varnostnikov, pa še to do polovice ust. Če mi jutri na šihtu predpišejo masko, začnem delat od doma brez pogojno. Če dobim odpoved, ok, hvala lepa, adijo.

Sicer pa ja, kar navajajte otroke na maske, to je nov statusni simbol. :)



Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

 

Če ti bodo v službi rekli, da moraš nositi masko, (zna se zgoditi, ko jih bo že en kup v bolnišnicah) si boš lepo dal masko gor, če bo potrebno tudi dve, drugače ti bodo rekli, da lahko greš domol.😉

Po moje bo prišlo še obvezno cepljenje, kot razmišljajo pametno v nekaterih razvitih evropskih državah. 

Otroci bodo imeli težave, se strinjam, a ne zaradi mask, ampak zaradi  buljenja po cele dneve v računalnike in telefončke. Zasvojenost je že med nami. Na žalost.

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Ni všeč 5

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani



Če ti bodo v službi rekli, da moraš nositi masko, (zna se zgoditi, ko jih bo že en kup v bolnišnicah) si boš lepo dal masko gor, če bo potrebno tudi dve, drugače ti bodo rekli, da lahko greš domol.
Po moje bo prišlo še obvezno cepljenje, kot razmišljajo pametno v nekaterih razvitih evropskih državah. 
Otroci bodo imeli težave, se strinjam, a ne zaradi mask, ampak zaradi  buljenja po cele dneve v računalnike in telefončke. Zasvojenost je že med nami. Na žalost.


Tisti, ki se virusa bojijo na naši firmi, so cepljeni in imajo dovoljenje za delo od doma. Js si lahko pa na rit dve nataknem, da prdec koga ne okuži.

Če pride do obveznega cepljenja z eksperimentalnimi zvarki, potem smo pukli vsi. Tako, da ja, želi si to in boš dobil. Ampak jaz se ne tudi takrat ne bom.

Pa vesel sem, da naši otroci nimajo teh težav, za ostale pa ne vem. :)

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je pob napisal:


 

 


Tisti, ki se virusa bojijo na naši firmi, so cepljeni in imajo dovoljenje za delo od doma. Js si lahko pa na rit dve nataknem, da prdec koga ne okuži.

Če pride do obveznega cepljenja z eksperimentalnimi zvarki, potem smo pukli vsi. Tako, da ja, želi si to in boš dobil. Ampak jaz se ne tudi takrat ne bom.

Pa vesel sem, da naši otroci nimajo teh težav, za ostale pa ne vem. :)

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

 

Dobro zate. Če so otroci še zelo majhni niso še prišli do te faze, to se začne dogajati ponavadi konec devetletke, v srednji šoli in potem naprej. Zgornje meje ni. Tudi tridesetletniki so zasvojeni z igranjem igric cele dneve. 

Ravno te dni je zazvonil resni alarm, ker so ugotovili, da se taki mladeniči (osamljeni, egocentriki, nesocialni tipi) združujejo v posebnih spletnih skupinah. V njih obsojajo ženske, da so one krive, če jih ne opazijo, takih frajerjev. 

Gredo celo tako daleč, da se dogajajo resnični napadi na dekleta v "pravem" življenju. 

Tole je sicer malo mimo te teme. A je zaskrbljujoče. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je canyon napisal:
NOVICE.NAJDI.SI

Prof. dr. Alojz Ihan je eden najboljših razlagalcev epidemične realnosti. Poleg izjemnega...

 

ej ampak a ni zanimivo, splomladi naj bi vse vrjetneje korona izginla in bomo lahko normalno ziveli dalje ...  baje ... 

 

od kje ljudem taka predvidevanja ... 

 

Dr. Ihan je pred cepivi govoril precej drugače. Še lani recimo takole

 

Citat

Po okužbi začnejo bolniki tvoriti protitelesa IgM in IgG, ki so uporabna za diagnosticiranje prebolevnikov. Ni še jasno, kakšno vlogo imajo protitelesa pri zaščiti pred boleznijo. V nekaj študijah so bolniki z večjo produkcijo protiteles imeli slabši izid – to bi lahko kazalo na možnost pojava pospeševanja bolezni s protitelesi (ADE: antibody-dependent enhancement) Podoben pojav so opisovali že pri MERS-u, tam so nevtralizacijska protitelesa (usmerjena proti virusnemu receptorju) pospeševala vstop virusa v celice. Dokler ne bomo poznali mehanizmov imunosti proti SARS-CoV-2, bo razvoj cepiva bolj kot ne ugibanje

 

Pol pa so ga kovid dodatki očitno preprićali v pravo stvar in postavili na pravo pot.

 

Aja, pa še to, sam je takrat izjavljal, da bo razvoj cepiva dolgotrajen in da bo potrebno vsaj leto in pol do dve, da bo klinično preizkušeno in varno. Hmmm, hmmm, hmmm... kolk nul morajo meti dodatki, da takole brez težav spreminjaš mnenje in posledično postaneš en glavnih vladnih strokovnjakov?

 

Njegov vzvišen nastop in poniževanje vseh, tudi svojih kolegov je pa že kar legendaren, a še vedno si ne upa narest javno debato s tistimi, ki ne razmišljajo tako kot on. Ja lahko je bit glasen, ko imaš za sabo vlado in MSM-je.

  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Tako pravijo v Italiji. Ampak ne zato, ker so vedeževalci ampak računajo, da bodo do konec septembra precepljeni 90%.Tam ni trte mrte, v bolnišnicah in v šolstvu je cepljenje obvezno. Je pa tudi sicer že  cepljenih 92% učiteljev. Oni so se resno lotili te pandemije in znajo resno spomladi iti iz tega. Medtem, ko bodo pri nas anticepilci še vedno razgrajali po radijskih  studijih  in televizijskih. In nam bodo te okoliške države

prepovedale vstop k njim. 🤗

 

Ja takole so bili pametni tudi v Izrealu pa se zadnje čase sam še za glavo držijo. Britanci enako, najbolj precepljene države v EU pa so že vse rdeče.

 

V Angliji že razmišljajo kako naprej v strategiji, ker zadnje poročilo samo poslabšuje prvotno miselnost o uspešnosti cepljenja. V zadnjih 14 dnevih so podatki naslednji

 

609 mrtvih zaradi ali s kovidom

13 ni podatka o statusu cepljenega 2%
450 polno cepljeni 74% (od tega delno cepljenih 38 (6%)
146 necepljeni 24%

 

trenutno je podatek za celotno veliko britanijo pri 71% cepljenosti (polno in delno) celotnega prebivalstva

 

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1014926/Technical_Briefing_22_21_09_02.pdf

  • Všeč 1
  • Zmeden 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izraelci in Angleži so totalni butli. Pa kje jim pamet, da vse totalno odprejo? Obnašajo se kot otroci. Ko so vse sprostili, so se ljudje trpali v pube, v diskoteke, na cesti plesali in se objemali. Kot prismojenci. 

Jasno je, da se tako ne dela. 

Prav delajo Italijani. Četudi imajo zelo malo okuženih in veliko cepljenih, ostajajo ukrepi (strogi) še naprej. Njihov premier je rekel, da bodo sproščali ukrepe šele spomladi in še to postopoma, če bo slika ugodna. Da ne bodo ponovili napak prav Izraela in Anglije. Saj v usa je podobno. Vsi so od veselja plesali po ulicah, sedaj se pa držijo za glavo, ko jim vse skupaj uhaja izpod kontrole. 

Bomo videli, kako se bo obneslo na Danskem. To bo nekako pravi pokazatelj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ouch, kaj pa praviš na Avstralijo, ki je naredila tako trd tiranski lockdown, kot ga verjetno tud Kitajci ne pozanjo? Pa jim grejo okužbe v nebo. In to ravno zdaj, ko so močno povečali cepljenje.

 

slika.png.a4bdc05479459689c7a900db57e40750.png

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Alex napisal:

Bomo videli, kako se bo obneslo na Danskem. To bo nekako pravi pokazatelj. 

Mogoče res, ampak vseeno se tole kaže precej drugače kot so še pred kratkim napovedovali. Kot izgleda bodo nekako imele boljše slike tiste države, kjer so imele večji izbruh v prejšnjih valovaih. Recimo Avstralija ali pa Norveška, ki so se šli zelo močne ukrepe pa jih bo delta zelo zadela. Kakor zdaj zgleda bo prekuženost precejšnji faktor mi pa še vedno tiščimo glavo v pesek in nočemo reči bobu bop pa s testiranjem preveriti kakšen procent prekuženih imamo. Pa jebemu, zakaj ne?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss Se pravi imas maso ljudi, ki noce NIC imeti s tem. Ne bo se ne samotestiralo, ne masko nosilo ne 0. In ti bi zdaj rekel VSI se morte it spiknit in kri dat, da preverimo protitelesa .... ne vem, neki mi ne klapa tuki 🤔

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Alex napisal:

Če ti bodo v službi rekli, da moraš nositi masko, (zna se zgoditi, ko jih bo že en kup v bolnišnicah) si boš lepo dal masko gor, če bo potrebno tudi dve, drugače ti bodo rekli, da lahko greš domol.😉

Po moje bo prišlo še obvezno cepljenje, kot razmišljajo pametno v nekaterih razvitih evropskih državah. 

Otroci bodo imeli težave, se strinjam, a ne zaradi mask, ampak zaradi  buljenja po cele dneve v računalnike in telefončke. Zasvojenost je že med nami. Na žalost.

Evo, sedaj si lahko pogledate, kdo so anticepilci. Vsi, ki so tukaj dali prst dol. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Evo, sedaj si lahko pogledate, kdo so anticepilci. Vsi, ki so tukaj dali prst dol. 😊

 Nismo anticepilci ampak pač osebe , ki razmišljajo. Za 1x je ceplenje še vedno prostovoljno , a slučajno kje zaslediš da kdo tebe , ki si cepljen nonstop obrekuje. Zakaj enostavno ne morete sprejet da nekdo se pač odloči da se nebo cepil. Ljudem je treba pustit svojo voljo, kdaj boš uvidel da če bi ta virus bil res tako hud bi se vsi vplivneži in politiki cepli pa če že to ni neki pokazatelj je še bolj zanimiv , da se tudi zdravstvena stroka ne cepi 100%. 

Meni se poraja eno zelo zanimivo vprašanje , ko greš k zdravniku in hočeš boljše zdravilo ga moraš plačat , to super cepivo pa na kar zastojn vsiljujejo🤪

  • Všeč 6
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Alex napisal:

Evo, sedaj si lahko pogledate, kdo so anticepilci. Vsi, ki so tukaj dali prst dol. 😊


To te zelo boli ane? Zase se brigaj in bo vse OK… Ce bodo rekli, da je treba ritko nastavit, bos verjetno prvi v vrsti.. Aja… ti imas “veze” in ti ne bo treba v vrsto… bodo prisli kar k tebi ;) …

 

Si ena bolj skodozeljnih oseb, ki jih poznam tukaj na forumu… 

 

Tisti, ki bodo tukaj dali “prst dol” so kreteni… pa da vidimo, koliko se jih bo prijavilo ;)

 

P.S.: to ni nobena zalitev, saj se ima vsak sam moznost, da se svobodno odloci in naredi, kot misli, da je prav… ;) 

  • Všeč 5
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Alex napisal:

Izraelci in Angleži so totalni butli. Pa kje jim pamet, da vse totalno odprejo? Obnašajo se kot otroci. Ko so vse sprostili, so se ljudje trpali v pube, v diskoteke, na cesti plesali in se objemali. Kot prismojenci. 

Jasno je, da se tako ne dela. 

Prav delajo Italijani. Četudi imajo zelo malo okuženih in veliko cepljenih, ostajajo ukrepi (strogi) še naprej. Njihov premier je rekel, da bodo sproščali ukrepe šele spomladi in še to postopoma, če bo slika ugodna. Da ne bodo ponovili napak prav Izraela in Anglije. Saj v usa je podobno. Vsi so od veselja plesali po ulicah, sedaj se pa držijo za glavo, ko jim vse skupaj uhaja izpod kontrole. 

Bomo videli, kako se bo obneslo na Danskem. To bo nekako pravi pokazatelj. 

Ja pa zakaj se potem ne seliš v to f..... Italijo če je tam tak super??? Ti pa ja kar prihaja ko omenjaš Italijo , najboljši , najpametnejši, upoštevajo ukrepa ( in to prave ).....

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je robertk6 napisal:

Ja pa zakaj se potem ne seliš v to f..... Italijo če je tam tak super??? Ti pa ja kar prihaja ko omenjaš Italijo , najboljši , najpametnejši, upoštevajo ukrepa ( in to prave ).....

Lahko ti naštejem kako drugo zahodno, napredno državo, če ti Italija ne paše. 😉

Meni se ni treba nikamor seliti. Se imam tukaj več kot odlično. 👍

Smo navajam, kaki frajerji so glede korona ukrepov v zahodnih, naprednih državah. Slovenija je pa  v korona anti cepilski navezi z Bolgarijo, Romunijo in Moldavijo.Aha tudi Albanija je zraven te elite. 🤪

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

Meni se ni treba nikamor seliti. Se imam tukaj več kot odlično. 👍

Smo navajam, kaki frajerji so glede korona ukrepov v zahodnih, naprednih državah. Slovenija je pa  v španoviji z Bolgarijo, Romunijo in Moldavijo.Aha tudi Albanija je zraven te elite. 🤪

Ja več kot očitno se nimaš tukaj odlično.....polno anticepilcev, nepriznavalcev virusa, FB doktorji, nespoštovanje ukrepov, slabi ukrepi....ti naštevam še naprej kaj vse te moti????

Italija raj za tebe , dolomiti super vsi vse spoštujejo, strežejo samo tvojo vrsto ( cepljene) še naštevam??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Lahko ti naštejem kako drugo zahodno, napredno državo, če ti Italija ne paše. 😉

Meni se ni treba nikamor seliti. Se imam tukaj več kot odlično. 👍

Smo navajam, kaki frajerji so glede korona ukrepov v zahodnih, naprednih državah. Slovenija je pa  v korona anti cepilski navezi z Bolgarijo, Romunijo in Moldavijo.Aha tudi Albanija je zraven te elite. 🤪

Tam, kamor spada. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je pa hudo, ce pomislim na to, da bodo to res naredili… Ker potem smo nazaj v srednjem veku… kjer kralj odloca, kako bo kdo zivel…

 

Ni mi pa jasno, kako mislijo to realizirat v danasnjem casu. Bodo prisli policaji z zdravnikom na dom, me vklenili in cepili? 
 

Ce bodo res kaj takega naredili, bo se vecji odpor… in bo slej ko prej pocilo…


In “ego” tukaj nima prav nobene zveze… 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.