Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Dr. Lee Merritt. Tega se na MSM ne govori. Zato pa je potrebno podpisati izjavo, da se cepiš na lastno odgovornost.
Pa to so stvari, ki so vidne na kratek rok, na daljši rok pa noben ne ve, kaj bo...

WWW.BITCHUTE.COM

“If you think we’re fighting a virus, you’re going to act like a victim. If you think we’re fighting a war, you’re going to act like a warrior.”-Dr. Lee Merritt, at America’s Frontline Doctors Summit Anniversary eventA recent study1 of U.S. …


Na sliki je prevod videa.
89f03e809fad1160638ae9d5815c47f8.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da dela oz. je delala kot vojaška zdravnica in tu predstavi številke, kako se spopadajo s težavami v ameriški vojski po cepljenju.
Aja, je pa res, da tega ni bilo po MSM in verjetno to ni res.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot sem ze velikokrat rekel ... za vsak clanek se najde proti clanek. To gre v obe smeri.

 

Ker ... na FB neka vlada/bolnica/.... objavi stevilke in imas 3/4 komentarjev spodi ne vrjamem, to je vse zrezirano.

Objavi X ortopedinja stevilke ... to je to!

 

In obratno seveda. Objavi nekdo stevilke o tezavah s cepljenjem in spodaj takoj napad kako je anticepilc.

 

P.S. Ste prebrali nove ukrepe?

 

screen_shot_2021-02-04_at_3.55.18_pm.jpg
WWW.MCGILL.CA

Not a day goes by without a video being forwarded to me accompanied by the question, “Is this true?” Invariably the answer is “um..no..there is no evidence,” and that usually ends the discussion.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tebe in še  par sto ljudi  je prepričal, velike večine nas drugih pač ne. Vedno razni friki privabijo določen krog ljudi (lahkoverneže, osamljene, ljudi, ki se dajo voditi, naivneže itd). Od vedno je bilo tako, čudi pa me, da, se to še danes dogaja. 
Ne delam prehitro zaključkov.
Takoj mi je jasno,  kam taco pes moli.
Prepričal v čem? Sem sam pogledam okoli in vidim kakšno je stanje. Lahko bi me kvečjemu prepričal da ni tako, ampak to nebi šlo.

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

"Danes so sprejeli, da je PCT pogoj malodane za vse. Bravo! Bravo! Bravo! Ker je nek pametnjakovič odgovoren za cepljenje naročil več cepiva, kot so ga lahko porabili in se mu v kratkem izteka rok, smo sedaj žrtve posiljevanj državljani."

 

Saj več ne vem, kdo je tukaj v tej situaciji bolj nor. :vskalo:

 

 

 

Sem skoraj preprican, da bodo ze v naslednjih nekaj dneh (se preden zacne to veljati) zadeve spremenili... Tocno se vidi, da morajo cepivo porabiti, ker so tudi za prebolevnike rok veljavnosti za PCT ze po nekaj dneh skrajsali iz 240 dni na 180 dni ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 minutes ago, FuManchu said:

Kaj zdej po tanovem od srede za vse zaposlene 1x tedensko plačko v nos?:rolleyes:

 

Palcko v nos za kamorkol hoces it. 

Men firma placa 1 test tedensko in bom lepo takrt naredu krogu od trgovine do bencinske

 

Popravljeno od Matick
  • Všeč 2
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je FuManchu napisal:

Kaj zdej po tanovem od srede za vse zaposlene 1x tedensko plačko v nos?:rolleyes:

Tako je. Ali na 48h v rizičnih poklicih. S tem ,da jih država že nekaj časa ne plača več... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabil si na tiste, ki se bomo temu uprli, Janez.
Tole sem napovedoval že pred začetkom poletja, da se bo pritisnilo na nas na jesen, tako da sem se v to že sprijaznil.

50% folka se noče cepit pri nas, tako da ni nas malo, če bi nas bilo veliko manj, potem nas bi že zdavnaj sesuli. In ker ne vedo več, kaj bi naredili, je sedaj je prišlo na vrsto ščuvanje cepljenih nad nas. Bravo, slovenceljni. A mislite, da če se do sedaj nisem cepil, se bom šel, ko mi bo Alex tako rekel?
@Jest, brezveze lepiš take izjave tu. Zavedeni niso sposobni dojeti teh besed. Ovčice slepo sledijo, težko je seštevati ena plus ena, razen pri shotih cepiva. Tretja doza here we comeeee.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Nejc1986 napisal:

Tako je. Ali na 48h v rizičnih poklicih. S tem ,da jih država že nekaj časa ne plača več... 

 

Tiste, ki jih pa vseeno placa drzava, pa veljajo 7 dni ... :) ... 

  • Všeč 2
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa pravi, da se ne oziramo na ljudi okoli sebe... Velikokrat precej bolj, kot tisti, ki so cepljeni in mislijo, da so imuni in da lahko pocnejo vse... in se jim niti ni potrebno testirati, ceprav so recimo bili v druzbi nekoga, ki je bil okuzen ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Nejc1986 napisal:

Tako je. Ali na 48h v rizičnih poklicih. S tem ,da jih država že nekaj časa ne plača več... 

Pri katerem cepivu je njmanj šans, da takoj umreš?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

Nisem mislil v omenjenem smislu, kjer se strinjam s tabo. Mislil sem v smislu nekaj svojega žrtvovanja (žrtvovanja svojega telesa) za skupno dobro.

Bom dal en drug primer. Poznamo večstanovanjske bloke, ki so lepo urejeni, ker stanovalci med seboj sodelujejo, vsi nekaj prispevajo k obnovi fasade, okolice,... Poznamo tudi neurejene bloke, kjer nekaj stanovalcev noče niti slišati o kakršnemkoli prispevku ali skupnem sodelovanju, po možnosti celo neposrečeno zasteklijo svoj balkon in še bolj uničijo zunanjo podobo bloka, ...

Zelo slaba primerjava , ker če v bloku 70% stanovalcev reče fasada bo taka in taka , okolica taka se lahko ti slikaš in si ne moreš nič.

 

Kar se pa tiče žrtvovanja svojega telesa za skupno dobro, a se kadilci ozirajo na nas nekadilce in nas pasivno zastrupljajo??? Ne pisat takih neumnosti žrtvovanje za skupno dobro, če bi ti bil tako pripravljen na žrtvovanje za skupno dobro potem bi šel vsakih 48 ur na test , ker ravno cepljeni ste lahko potencialni največji prenašalci okužb ampak vam je ta butasta strokovna skupina dala neko lažno dovoljenje da lahko hodite povsod, pa ne nisem jezen ker lahko saj lahko tudi jaz ker sem prebolel. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 10. 9. 2021 ob 18:39 je Alex napisal:

Daj mi povej po resnici, komu  ti sploh kaj zaupaš? Me resno zanima od kod črpaš informacije, ki so zate verodostojne in jim vsaj malo zaupaš. 

@Alexdaj povej mi nekaj a tej naši strokovni skupini pa ti zaupaš???? Spreminjajo svoje izjave in odločitve na 3 dni. Najprej na neki strokovni podlagi ugotovijo da se prebolevnikom podaljša na 240 dni in da razmišljajo še o dodatnih 30 dneh , potem pa čez 3 dni to strokovnost negirajo in gremo nazaj na 180 dni. Potem pa se čudiš da se takim ne zaupa???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, pob said:

Ovčice slepo sledijo, težko je seštevati ena plus ena, razen pri shotih cepiva. Tretja doza here we comeeee.

 

S tem se pa jaz ze dolgo ne strinjam. Ker ce je 50% proti (si sam napisal) in 50% za imas nekako same ovce samo v dveh credah.

 

Seveda sedaj bo vsak rekel da je naredil raziskavo in se je sam odlocil in on ni podvrzen agendi in .... ampak na koncu je samo v drugi credi in cist nic drugega.

 

Zakljucek ... VSI smo ovce. 🐑

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Realno je bolj tako, da se jih je pred zacetkom poletja najvec cepilo zgolj zato, da so potem lahko mirno sli na dopust... ker so zadevo tudi tako spromovirali ... Sem skoraj preprican, da se ni vecina cepila zato, da bi zascitili sebe ali druge ... Ce bi danes zaceli s cpeljenjem, bi jih pomoje bilo samo ene 20% cepljenih... Predvsem starejsi in tisti, ki so v rizicnih skupinah... oz. taki, ki so se tudi prejsnja leta cepili proti "navadni" gripi ... 

  • Všeč 4
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.