Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

@Bossek, povej mi še kakšno kazen bodo dobili? Po katerem zakonu. Ker namreč ukrep ni zakon. Tiste firme, ki se to zavedajo, ne težijo sedaj z neustavnim PCT pogojem. Včeraj bil na pivu v dveh različnih barih - nič, danes zjutraj sem šel na kavo - nič, ravno sem prišel iz malice, kjer sem jedel na terasi - nič (tudi nobenega drugega niso vprašali za PCT).

Torej, vsi vemo, da so nam kršene pravice z temi fašističnimi ukrepi, pa vsi sledite(mo). A zato, ker verjamemo v smrtonosen virus al zato, ker sledimo avtoriteti?

Če jutri vlada odloči, da se boste testirali tudi cepljeni. Boste pač šli na test & no question asked.

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je SpEkTr napisal:

Simpl, vpiše se, da je bil samotestirni test pač negativen in je to to.

 

Ce si v taki firmi kot je Alexova, potem gotovo ne... ker ce je Alex nadzorni, bi te nagnal, da gres stat v vrsto na dez ali sonce in se gres cepit :P 

  • Všeč 4
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jest napisal:

 

Ce si v taki firmi kot je Alexova, potem gotovo ne... ker ce je Alex nadzorni, bi te nagnal, da gres stat v vrsto na dez ali sonce in se gres cepit :P 

Pri nas bo od ponedeljka naprej samotestiranje v prisotnosti nadrejene osebe. Ne moremo zaupati nikomur. 

Na žalost. Kam smo prišli. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, pob said:

@Bossek, povej mi še kakšno kazen bodo dobili? Po katerem zakonu. Ker namreč ukrep ni zakon. Tiste firme, ki se to zavedajo, ne težijo sedaj z neustavnim PCT pogojem. Včeraj bil na pivu v dveh različnih barih - nič, danes zjutraj sem šel na kavo - nič, ravno sem prišel iz malice, kjer sem jedel na terasi - nič (tudi nobenega drugega niso vprašali za PCT).

Torej, vsi vemo, da so nam kršene pravice z temi fašističnimi ukrepi, pa vsi sledite(mo). A zato, ker verjamemo v smrtonosen virus al zato, ker sledimo avtoriteti?

Če jutri vlada odloči, da se boste testirali tudi cepljeni. Boste pač šli na test & no question asked.

 

Vse lepo in prav ... toda ko vidim mami kako se z vsem jebe (moras vedet da to so mini podjetja ne neke velke firme). Prijave na razpise, racuni, deklaracije, haccp, ..... je zadnje kar se ti da ukvarjat s tem in tvegat kazen. Zdaj naceloma se je dobilo od obrtne zbornice neka navodila in probas sledit tem.

Torej pride inspektor ... ti napise kazen, ti reces to ni zakon ne velja itd. itd. On pac da to naprej, prides na sodisce, .....

Ja, na firmi kjer delam bi to slo, ker je vecja firma in bi to slo precej lazje cez tudi z odvetniki in vsem. Ko si pa malo druzinsko podjetje pa to ne gre. Ze samo skrbi in zivci bi te pozrli in ni vredno. Verjam, da tega jebanja je ogromo. 

 

Realno pri nas (govorim doma ne kjer jaz delam), je 7 oseb, 3 cepljene 4 ne. Kupilo se je 10 hitrih testov in je. Naredil se je samo seznam kamor samo napise kdaj so opravili test in je obesen na tablo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Alex napisal:

Pri nas bo od ponedeljka naprej samotestiranje v prisotnosti nadrejene osebe. Ne moremo zaupati nikomur. 

Na žalost. Kam smo prišli. 🤔


Ta oseba bo gotovo general Alex? 🤣

  • Všeč 3
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:


Ta oseba bo gotovo general Alex? 🤣

Tudi med drugimi. So me takoj predlagali in nisem mogel odkloniti. Sta se pa dva sodelavca raje šla včeraj cepit, kot da bi imela opravka z menoj. Do sedaj sta verjetno doma s temi testi  malo "glumila". No, pa je vrag odnesel šalo in imamo dva cepljena več. Lepo. 🤗

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... ta dva bosta sele cez kaksen mesec ustrezala pogoju "C" ali? Ali sta imela sreco in sta se dobila Janssen in bosta mogoce malo prej :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavec se gre jutri cepit. Razlog je obiskovanje fitnesa in restavracij za malico med službo, drugače zagrizen SDSovc, ampak proti nebuloznim ukrepom.
Če bi jih razpisala Levica, bi šel stat v prvo vrsto na protest, tako pa gre nastaviti ramo tako kot mu je zaukazal firer.

Kdo bi razumel... vse za fitnes.

Na firmi nas bo tako le še 7. :)
Alex, a smo že na zadovoljivi precepljenosti?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 9. 2021 ob 14:17 je Jest napisal:

Moje mnenje pa je, da naj ze enkrat uvedejo testiranje za VSE ali za nobenega. Vsi so lahko okuzeni (tako cepljeni, kot necepljeni)... in vsi lahko sirijo virus dalje ... Ce prav razumem, so "varni" edino prebolevniki...  

 

V tem primeru se pa js ne cepim vec! 

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 minutes ago, Alex said:

Niti jaz. Moramo imeti kak privilegij. 

ste že naredil kar ste naredil .... zlo hitr bomo pršl v to fazo k bojo tud vs "pojebal" zato, ker so vidl, da vs lahko .... kmalu znate tud vi stat v ljubljani nasprot parlamenta .... največja zalost je to, da mislite, da če se gremo pa vsi cepit pol bo pa mir .... nažalost malo morgen .... šele začel se je dobr iz močnejšimi pritiski ...

p.s. pa nočm tega ampak če saj mal gledaš kako stvari peljejo, ti je lahko vse kristalno jasno, da so nas šele začel orng stiskat in usak nasledni ukrep bo hujši, še bolj neustaven, da ne govorim o tem, da že zdej kršijo ogromno Nuremberških predpisov ... 

98b322c7bf5992110646420866f72f492bc8706eb4769179676149ad713251d3.jpg.c10e0718e6bb258f8f06e20bd6d0f2da.jpg

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa je mogoce vse samo krinka in bojo potem zacel sproscat kot "bonboncki" pred volitvami ... kako smo dobri. Kaj pa ce je vse res 🤷‍♂️

 

@pob to je pa men drugace kar zanimivo. Lih vcer sn pri dveh slisal ko je en rekel, da se gre cepit in drugi rece "a zdej nas bos pa se ti izdal". Izdal koga? A dejansko imamo zdej 2 sekte al kaj? Pa izdajalce in prestopnike?

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 9. 2021 ob 14:41 je Nejc1986 napisal:

Za 5eur mu grem jaz iskat kruh in mleko . Za 5eur/avto grem tankat.

 

Seveda se šalim...  Vojno dobičkarstvo pa to...

 

a ponudba še velja? A greš lahko še namest mene k frizerju pa mal se z mestnim busom okol vozit. Bi res prosil, ker sam ne morem. 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 4
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Bossek napisal:

Ali pa je mogoce vse samo krinka in bojo potem zacel sproscat kot "bonboncki" pred volitvami ... kako smo dobri. Kaj pa ce je vse res 🤷‍♂️

 

@pob to je pa men drugace kar zanimivo. Lih vcer sn pri dveh slisal ko je en rekel, da se gre cepit in drugi rece "a zdej nas bos pa se ti izdal". Izdal koga? A dejansko imamo zdej 2 sekte al kaj? Pa izdajalce in prestopnike?

 

Seveda... noben nima rad izdajalcev... hehe :hudicek: Pa sej se ne čudiš, leto in pol nas razdvajajo, ker "deli in vladaj" je preveč mamljiv način, kako se zadržat na oblasti. Če nas ne bi razdelili na takšne in drugačne bi bili že zdavnej del politične zgodovine, tako pa se oklepajo z zadnjimi močmi oblasti in upaajo, da bodo zdržali še tistih nekaj mesecev do volitev. Oblast je preveč sladka in tudi zadnja PCT sranja so del tega, kako narediti še večjo zmešnjavo in si pridobit še nekoliko časa.

 

In točno tako bo kot praviš. Ko se bodo začela predvolilna srečanja bodo pa kar tekmovali kdo bo več sladkarij ponudil. Takrat verjemi, da PCT ne bo važen, da maske ne bodo važne, da ukrepov ne bo, da bo še kak prelet letal v znak velike zmage. Mogoče bo še kakšna vojaška parada. Ja to je pač domet teh "intelektualcev" na oblasti.

  • Všeč 3
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Tudi med drugimi. So me takoj predlagali in nisem mogel odkloniti. Sta se pa dva sodelavca raje šla včeraj cepit, kot da bi imela opravka z menoj. Do sedaj sta verjetno doma s temi testi  malo "glumila". No, pa je vrag odnesel šalo in imamo dva cepljena več. Lepo. 🤗

 

Sicer je to tvoja stvar in upam, da pač veliko pretiravaš v teh tvojih zgodbicah. Namreč jaz se v to situacijo na tvojem mestu raje ne bi vmešaval in se distanciral. To ni ista fora, kot če si kdaj pozabil rundo plačat pa se nezadovoljstvo hitro izgubi, tukaj so zadeve globlje in nikoli ne veš kdaj lahko fašeš kakšen bumerang, da ne rečem noža v hrbet, ko boš najmanj pričakoval. Mogoče misliš, da zmaguješ in si nahajpan, ampak taki občutki so navadno najbolj varljivi.

 

Sicer jaz še vseeno mislim, da nisi tak kakor se poskušaš tukaj predstavljati, ampak vseeno, sam se odločaš. Upam, da pravilno, ker svet se ne bo končal jutri.

  • Všeč 3
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Boss napisal:

 

Sicer je to tvoja stvar in upam, da pač veliko pretiravaš v teh tvojih zgodbicah. Namreč jaz se v to situacijo na tvojem mestu raje ne bi vmešaval in se distanciral. To ni ista fora, kot če si kdaj pozabil rundo plačat pa se nezadovoljstvo hitro izgubi, tukaj so zadeve globlje in nikoli ne veš kdaj lahko fašeš kakšen bumerang, da ne rečem noža v hrbet, ko boš najmanj pričakoval. Mogoče misliš, da zmaguješ in si nahajpan, ampak taki občutki so navadno najbolj varljivi.

 

Sicer jaz še vseeno mislim, da nisi tak kakor se poskušaš tukaj predstavljati, ampak vseeno, sam se odločaš. Upam, da pravilno, ker svet se ne bo končal jutri.

Mal heca mora bit v tej temi. 

Drugače bi bila preveč duhomorna. Le kdo ve, kaj je res in kaj ni? 🤔Pustimo se presenetiti. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Niti jaz. Moramo imeti kak privilegij. 


Alexu je zgleda en profil ukradu… ;) Dobivam “prstgor” namesto “prstdol” 🤣

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Jest napisal:


Alexu je zgleda en profil ukradu… ;) Dobivam “prstgor” namesto “prstdol” 🤣

Vsake toliko te moram razveseliti.Nisi napačen poba. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Nejc1986 napisal:

Torej se nisi cepil zaradi varnosti ?:)

Tudi. Pa, da imam vsaj kak privilegij, pa da mi ni treba vsakih par dni stati v vrsti po dve uri za testiranje na, soncu in dežju, pa da sem vzor sodelavcem, pa da se lahko družim s somišljeniki-cepljenimi, pa da sem dobil dodaten dan dopusta, baje, da se nam cepljenim obeta tudi dodatna letna nagrada, ker skrbimo za zdravje sodelavcev, da sem solidaren do drugih, da sem podoben ostalim Evropejcem, ki so v večini precepljeni, ker rad hodim po robu in z veseljem poskusim vse, česar se drugi bojijo, sem rad del statistike, 

da sem za zgled otrokom, da se to sranje čim prej konča, da sem lahko potoval brez problemov v Italijo, da grem lahko bilo kdaj na slastno kosilo z familijo ali kolegi, ki izpolnjujejo Pct pogoje, da lahko službeno brez problema vstopim povsod in v vse prostore kadarkoli, za kolikor časa hočem, da lahko grem po nakupih v Trst, kjer ponekod pride v poštev samo cepili list... 

 

  • Všeč 3
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 minutes ago, Alex said:

Tudi. Pa, da imam vsaj kak privilegij, pa da mi ni treba vsakih par dni stati v vrsti po dve uri za testiranje na, soncu in dežju, pa da sem vzor sodelavcem, pa da se lahko družim s somišljeniki-cepljenimi, pa da sem dobil dodaten dan dopusta, baje, da se nam cepljenim obeta tudi dodatna letna nagrada, ker skrbimo za zdravje sodelavcev, da sem solidaren do drugih, da sem podoben ostalim Evropejcem, ki so v večini precepljeni, ker rad hodim po robu in z veseljem poskusim vse, česar se drugi bojijo, sem rad del statistike, 

da sem za zgled otrokom, da se to sranje čim prej konča, da sem lahko potoval brez problemov v Italijo, da grem lahko bilo kdaj na slastno kosilo z familijo ali kolegi, ki izpolnjujejo Pct pogoje, da lahko službeno brez problema vstopim povsod in v vse prostore kadarkoli, za kolikor časa hočem, da lahko grem po nakupih v Trst, kjer ponekod pride v poštev samo cepili list... 

 

brez zamere ampak si res pravi vzornik kako ukrivit hrbet za palico ... 

ze to da se zdaj take storitve tretirajo kot privilegiji je totalno sfaljeno in huda diskriminacija, cisto nic demokraticno, ubistvu smo ze nazaj v komunizmu, tko k so 30 in vec let nazaj imeli se partijske knjizice, imate vi zdej cepilna potrdila ... diktatorja mamo pa tud na oblasti, ki hoce bit nasledni Tito ... 

 

kako lahko govorijo da zivimo v demokraciji, ce imamo iz dneva v dan vecji Totalitarizem

  • Všeč 6
  • Ni všeč 2

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.