Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

@Boss ql tole, hvala za razlago 👍

 

Samo za cepivo bi rekel, da niso nova (vektorsa). To da se uporabi drug virus ni novo. Recimo za crne koze (ze leta 1800) so za cepivo uporabili virus govejih koz.

Kot zanimivost iz tod tudi prihaja beseda "vakcinacija". Vaccinus je latinska beseda za "kravji" :) 

 

mRNA je pa nekaj drugega ja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem bil na zborovanju na Trgu republike, kjer je stroka, ki je utišana že leto in pol, podala par besed o tem in onem. Kapo dol, da so se želeli izpostaviti, ker dejstvo je, da je danes nevarno govoriti na glas proti sistemu, pa naj bo še tako logično in podkrepljeno z dejstvi, saj boš slej kot prej diskriminiran, utišan in zastrahovan z izgubo službe.

Jaz razumem argumente za cepljenje, tudi z eksperimentalnim zvarkom za korono, ampak pustite ostale (nas) pri miru, ki tega nočemo, imamo tudi mi argumente proti. Dejansko smo stisnjeni v kot in jaz odkrito povem, da cepil se ne bom, tiho ne bom, mirno stal tudi ne bom. Ko bomo prišli do točke, ko ne bo izhoda, vam povem, da bo počilo in to zelo hudo.

Pa lahko vaša forumska stara garda še naprej govori, kdo je debil tu in kdo ne. Puca mi kurac.

Alex, odkrito povedano, če bi ti bil moj sodelavec in mi težil s takimi, bi se zelo grdo gledala, žal. Enga jebenega argumenta ne znaš podat, samo glasen in poln samega sebe si in uživaš v maltretiranju soljudi na šihtu. Po naravi sem zaščitniški do šibkejših, tako da bi se hitro začelo iskriti. ;)

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@pob jaz te popolnoma zastopim in takih, ki bi bili res sitni s cepljenjem sam ne poznam veliko. Je pa to v interesu politike in njihovih zvestih zagovornikov.

 

Moje mnenje se vedno ostaja, resitev obstaja (cepivo), kdor se hoce se naj cepivo kdor ne pac ne. Ukine se neke bullshit ukrepe in je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je pob napisal:

Včeraj sem bil na zborovanju na Trgu republike, kjer je stroka, ki je utišana že leto in pol, podala par besed o tem in onem. Kapo dol, da so se želeli izpostaviti, ker dejstvo je, da je danes nevarno govoriti na glas proti sistemu, pa naj bo še tako logično in podkrepljeno z dejstvi, saj boš slej kot prej diskriminiran, utišan in zastrahovan z izgubo službe.

Jaz razumem argumente za cepljenje, tudi z eksperimentalnim zvarkom za korono, ampak pustite ostale (nas) pri miru, ki tega nočemo, imamo tudi mi argumente proti. Dejansko smo stisnjeni v kot in jaz odkrito povem, da cepil se ne bom, tiho ne bom, mirno stal tudi ne bom. Ko bomo prišli do točke, ko ne bo izhoda, vam povem, da bo počilo in to zelo hudo.

Pa lahko vaša forumska stara garda še naprej govori, kdo je debil tu in kdo ne. Puca mi kurac.

Alex, odkrito povedano, če bi ti bil moj sodelavec in mi težil s takimi, bi se zelo grdo gledala, žal. Enga jebenega argumenta ne znaš podat, samo glasen in poln samega sebe si in uživaš v maltretiranju soljudi na šihtu. Po naravi sem zaščitniški do šibkejših, tako da bi se hitro začelo iskriti. ;)

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

A mi lahko razložiš, zakaj bi jaz podajal neke argumente za in proti cepljenju? Pa saj nisem doktor. Ne pravi doktor ne FB. 

Verjemi, da tudi ti in tvoja kompanija  nimate prav veliko pojma o cepljenju, cepivih, virusih razen, če ste po kakem naključjuu doktorji. Sicer pa po tem, kake streljate ti in somišljeniki tu gor ni nobeden od vas niti blizu. 😊

Sodelavce sem samo z mirnim pogovorom prepričal, da nimajo blage veze o medicini in naj to prepustijo tistim, ki so se tega učili veliko, veliko let. 

Štiri sem že prepričal in so se mi zahvalili, da so "spregledali". Tudi na FB niso več toliko prisotni saj smo tudi to temo predelali, kdo tam objavlja in koliko so kredibilni vsi tisti silni  zapisi. Nič ali še manj kot nič. 😉

Vse, kar ste (so) dosegli anticepilci na tistih nasilnih protestih je to, da ste(so) uspešno razšrili virus med poštene in delovne ljudi. 

Sicer pa mi ni pravzaprav še vedno  jasno, koga vi tu sploh prepričujete z vašimi ugotovitvami? Nas, večine cepljenih, sigurno ne. Najbrž samo iščete podporo enako mislečih, ker niste prepričani, da streljate kozle. 

Lahko bi ustanovili kak krožek, kjer bi se dobivali ob prižganih svečah in bi se vsak izpovedal, kako hudo mu je, ko pa cela Evropa in večina v Sloveniji razmišlja drugače. In kot ponavadi ima ta manjšina prav, večina pa se moti

In, ko ne gre po mirni poti, se prične z nasiljem, v kar smo se lahko prepričali v več ali manj vseh  zadnjih performansah anticepilcev. 😊 Aja, še to. Večina normalno razmišljujočih  ljudi se zgraža nad takimi "protesti". 😉

pred 19 minutami je Shrek napisal:

Pob, za Alexa si butl... 

Si prebral, kaj je rekel sodelavcu, ki se ni hotel cepit. 

Ko je spoznal, da je butl, se je cepil...

Cepi se in ne boš butl.

👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Shrek napisal:

V par stavkih napiši, kaj si sodelavcem z mirnim pogovorom povedal. Še nas tu na forumu z mirnim pogovorom prepričaj. 

Prej si napisal, da si sodelavcu rekel, da je butl... 

👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Alex napisal:

A mi lahko razložiš, zakaj bi jaz podajal neke argumente za in proti cepljenju? Pa saj nisem doktor. Ne pravi doktor ne FB. 

 

In zakaj moras potem druge posiljevati s svojim mnenjem, ce pravis, da nisi doktor? Stroka tudi NI enotna... Tista, ki je spolitizirana pravi enkrat tako drugic drugace ... Tista, ki pa ni spolitizirana pa vecinoma ne pride do besede oz. jo dokaj uspesno utisa politika ... Saj je Poklukar sam povedal, da epidemija (ki mimogrede sploh ni razglasena v Sloveniji) ni vec zdravstveni problem ...

 

pred 26 minutami je Alex napisal:

Vse, kar ste (so) dosegli anticepilci na tistih nasilnih protestih je to, da ste(so) uspešno razšrili virus med poštene in delovne ljudi.

 

A to pravis zato, ker je Hojs ali stroka tako povedal? NIKJER (niti mediji niti stroka) ni tovrstnih porocil, da bi se na protestih prekomerno siril virus... Ce bi bilo to res, bi bili polni mediji tovrstnih novic.... To je zraslo izgleda na tvojem zelniku ... 

 

 

  • Všeč 5
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Jest napisal:

 

In zakaj moras potem druge posiljevati s svojim mnenjem, ce pravis, da nisi doktor? Stroka tudi NI enotna... Tista, ki je spolitizirana pravi enkrat tako drugic drugace ... Tista, ki pa ni spolitizirana pa vecinoma ne pride do besede oz. jo dokaj uspesno utisa politika ... Saj je Poklukar sam povedal, da epidemija (ki mimogrede sploh ni razglasena v Sloveniji) ni vec zdravstveni problem ...

 

 

A to pravis zato, ker je Hojs ali stroka tako povedal? NIKJER (niti mediji niti stroka) ni tovrstnih porocil, da bi se na protestih prekomerno siril virus... Ce bi bilo to res, bi bili polni mediji tovrstnih novic.... To je zraslo izgleda na tvojem zelniku ... 

 

 

Počakajmo kak teden. Moja sodelavka je že ena takšnih, ki trosi virus okoli. Vprašanje je, koliko škode je že naredila v firmi, ko je tri dni hodila kužna v službo. Ta prvi, zagrizen anticepilec( ravnozemljaš), ki sem ga že omenil, da je strašil v službi z 39,5°C je že poskrbel, da je šest ljudi K. O. 

Ta bo verjetno imela podoben izplen. In potem so takšni najbolj glasni, da so jim kratene pravice.🤪 Kakšne pravice neki. Kje pa so dolžnosti? Kako so takšni ljudje navadni egoisti. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce si jih pa ravno ti okuzil? Testiral se verjetno nisi odkar si cepljen… in ravno tako se lahko okuzis in prenasas okuzbo naprej… Tako, da s takimi skodozeljnimi komentarji lahko ze enkrat nehas smetit tukaj… v isti sapi pa pravis, da se samo se o tem debatira… Poglej samo stevilo tvojih sporocil… prav vsako temio poskusas zasmetiti s tem… To smo sicer ze enkrat dali skozi… pa se je koncalo potem tako, da si naredil alter nick in potuhnjeno smetil dalje…  

  • Všeč 7
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, a si ti pismen? 

Kaj oziroma kdo so pusiji? 

Prosim za odgovor. 

Kaj si povedal sodelavcu, da se je cepil? 

Lahko odgovoriš na ta dva vprašanja? 

pred 28 minutami je Alex napisal:

Počakajmo kak teden. Moja sodelavka je že ena takšnih, ki trosi virus okoli. Vprašanje je, koliko škode je že naredila v firmi, ko je tri dni hodila kužna v službo. Ta prvi, zagrizen anticepilec( ravnozemljaš), ki sem ga že omenil, da je strašil v službi z 39,5°C je že poskrbel, da je šest ljudi K. O. 

Ta bo verjetno imela podoben izplen. In potem so takšni najbolj glasni, da so jim kratene pravice.🤪 Kakšne pravice neki. Kje pa so dolžnosti? Kako so takšni ljudje navadni egoisti. 

Ženina sodelavka je tudi veselo trosila virus okoli. Mož s kovid pljučnico, hčera pa kot cota doma v postelji, ona pa v službi kašljala kot osel. Ja, so pa tvoja garda, vsi cepljeni....

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Jest napisal:

Mogoce si jih pa ravno ti okuzil? Testiral se verjetno nisi odkar si cepljen… in ravno tako se lahko okuzis in prenasas okuzbo naprej… Tako, da s takimi skodozeljnimi komentarji lahko ze enkrat nehas smetit tukaj… v isti sapi pa pravis, da se samo se o tem debatira… Poglej samo stevilo tvojih sporocil… prav vsako temio poskusas zasmetiti s tem… To smo sicer ze enkrat dali skozi… pa se je koncalo potem tako, da si naredil alter nick in potuhnjeno smetil dalje…  

Pravim samo, da tega vašega pisanje skoraj nihče ne bere več, ker sre že dolgočasni. . Zato vam vsaj jaz kaj napišem nazaj, da si ne boste začeli še med sabo dajati prst v... t. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zato moras smetiti v vseh temah? Saj bi te jemal resno, ce ne bi v enem prispevku sam oznacil, kaj dejansko si ;)

 

Sicer pa si ti pomoje en tak, ki ne bere… ali pa bere selektivno… vprasanja pa prezres … Se mi zdi, da je zate najbolj vazno, da kar nekaj napises… 

  • Všeč 3
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teden dni sem bil na super dopustu,tu pri nas na forumu pa še kar trmarite proti cepljenju in polnite intenzivo in delate kšeft pogrebcem! Ste morda v kaki navezi?😁 

Res žalostno,da ne vidite kakšne so posledice in še kar  mislite,da ste pametnejši od cele Evrope......:nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Alex napisal:

A mi lahko razložiš, zakaj bi jaz podajal neke argumente za in proti cepljenju? Pa saj nisem doktor. Ne pravi doktor ne FB. 

Verjemi, da tudi ti in tvoja kompanija  nimate prav veliko pojma o cepljenju, cepivih, virusih razen, če ste po kakem naključjuu doktorji. Sicer pa po tem, kake streljate ti in somišljeniki tu gor ni nobeden od vas niti blizu. 😊

Sodelavce sem samo z mirnim pogovorom prepričal, da nimajo blage veze o medicini in naj to prepustijo tistim, ki so se tega učili veliko, veliko let. 

Štiri sem že prepričal in so se mi zahvalili, da so "spregledali". Tudi na FB niso več toliko prisotni saj smo tudi to temo predelali, kdo tam objavlja in koliko so kredibilni vsi tisti silni  zapisi. Nič ali še manj kot nič. 😉

Vse, kar ste (so) dosegli anticepilci na tistih nasilnih protestih je to, da ste(so) uspešno razšrili virus med poštene in delovne ljudi. 

Sicer pa mi ni pravzaprav še vedno  jasno, koga vi tu sploh prepričujete z vašimi ugotovitvami? Nas, večine cepljenih, sigurno ne. Najbrž samo iščete podporo enako mislečih, ker niste prepričani, da streljate kozle. 

Lahko bi ustanovili kak krožek, kjer bi se dobivali ob prižganih svečah in bi se vsak izpovedal, kako hudo mu je, ko pa cela Evropa in večina v Sloveniji razmišlja drugače. In kot ponavadi ima ta manjšina prav, večina pa se moti

In, ko ne gre po mirni poti, se prične z nasiljem, v kar smo se lahko prepričali v več ali manj vseh  zadnjih performansah anticepilcev. 😊 Aja, še to. Večina normalno razmišljujočih  ljudi se zgraža nad takimi "protesti". 😉

 

Bom samo prvi stavek komentiral, ker ostalo je žal kr neki, ker imam občutek, da sploh ne veš o čem govoriš in spet mečeš v isto posodo hruške in jabolke in si verjetno sam s tem prepričuješ, da imaš prav in te vsak argument, ki ga ne moreš zanikat ali razložit pač zaboli na polno. Zato pa pol take izjave tipa, "vtakni glavo v pesek in se delaj, da ni nihče nič napisal".

 

Ampak, če se vrnem na prvi stavek - kaj nam hočeš povedat, da se o tem NE SMEMO pogovarjat, če nismo dohtarji in da so to tabu teme. Se pravi, če prav razumem, se ne smemo pogovarjat niti o gumah, ker nismo vulkanizerji ali gumarski mojstri. Se ne smemo pogovarjat o oljih, ker nismo razvijalci le teh, ampak slepo zaupat kar nam povedo proizvajalci. Ne smemo se pogovarjat o zavorah, diskih, ploščicah, podvozju optiki. Ne smemo debatirat o delovanju motorjev in njihovih težavah, ker pač nismo mojstri tega področja.

 

Še posebej bi rad tebe vprašal, kako si sploh upaš dvomiti v Mazdine uradne servise pa saj so ti edini prava URADNA stroka v katero se ne sme dvomiti? A si mogoče po naključju mazdin serviser, a si se mogoče učil servisiranja, hodiš na izpopolnjevalne delavnice za nove modele in tehnologije in imaš desetletja vsakodnevnega servisiranja mazdinih avtov za seboj? Zakaj torej ne servisiraš avta tam, zakaj ne uporabljaš olja, ki ga priporočajo, diske in ploščice, ki ti Mazda stroka priporoča? :nevem:

 

 

Tole lahko pišem v nedogled in vprašam vse zakaj imamo sploh forum? Saj ga ne rabimo imet, ker imamo uradne servise oziroma stroko, ki ve vse o Mazdah. Kaj sploh debatiramo tukaj, namesto, da brez besed za vsako težavo odpeljemo avto tja in se ne sprašujemo, kaj bodo delali in koliko bo to stalo. Pač plačamo zahtevan znesek in smo zadovoljni, ker stroka že ve in je sigurno naredila tisto kar je potrebno, da bo Mazdica spet veselo laufala.:huh:

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

 

Bom samo prvi stavek komentiral, ker ostalo je žal kr neki, ker imam občutek, da sploh ne veš o čem govoriš in spet mečeš v isto posodo hruške in jabolke in si verjetno sam s tem prepričuješ, da imaš prav in te vsak argument, ki ga ne moreš zanikat ali razložit pač zaboli na polno. Zato pa pol take izjave tipa, "vtakni glavo v pesek in se delaj, da ni nihče nič napisal".

 

Ampak, če se vrnem na prvi stavek - kaj nam hočeš povedat, da se o tem NE SMEMO pogovarjat, če nismo dohtarji in da so to tabu teme. Se pravi, če prav razumem, se ne smemo pogovarjat niti o gumah, ker nismo vulkanizerji ali gumarski mojstri. Se ne smemo pogovarjat o oljih, ker nismo razvijalci le teh, ampak slepo zaupat kar nam povedo proizvajalci. Ne smemo se pogovarjat o zavorah, diskih, ploščicah, podvozju optiki. Ne smemo debatirat o delovanju motorjev in njihovih težavah, ker pač nismo mojstri tega področja.

 

Še posebej bi rad tebe vprašal, kako si sploh upaš dvomiti v Mazdine uradne servise pa saj so ti edini prava URADNA stroka v katero se ne sme dvomiti? A si mogoče po naključju mazdin serviser, a si se mogoče učil servisiranja, hodiš na izpopolnjevalne delavnice za nove modele in tehnologije in imaš desetletja vsakodnevnega servisiranja mazdinih avtov za seboj? Zakaj torej ne servisiraš avta tam, zakaj ne uporabljaš olja, ki ga priporočajo, diske in ploščice, ki ti Mazda stroka priporoča? :nevem:

 

 

Tole lahko pišem v nedogled in vprašam vse zakaj imamo sploh forum? Saj ga ne rabimo imet, ker imamo uradne servise oziroma stroko, ki ve vse o Mazdah. Kaj sploh debatiramo tukaj, namesto, da brez besed za vsako težavo odpeljemo avto tja in se ne sprašujemo, kaj bodo delali in koliko bo to stalo. Pač plačamo zahtevan znesek in smo zadovoljni, ker stroka že ve in je sigurno naredila tisto kar je potrebno, da bo Mazdica spet veselo laufala.:huh:

E moj Boss, ti pa res mešaš hruške z jagodami. Ti primerjaš pogovor o bremzah na Mazdi z korona virusom? :vskalo:Tukaj pa res nimam kaj dodati.

  • Všeč 1
  • Ni všeč 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 hours ago, Alex said:

E moj Boss, ti pa res mešaš hruške z jagodami. Ti primerjaš pogovor o bremzah na Mazdi z korona virusom? :vskalo:Tukaj pa res nimam kaj dodati.

ubistvu je čist legit vprašanje, pa se spet izmikaš, ker veš, da se boš v svojo skledo konkretno usral .... 

iz tem tvojim pisanjem se hočeš postavljat, kot da si več vreden od drugih, kokr da si vse enciklopedije na temu svet požru in veš vse o vsem in drugim pol pamet trosiš, če ti pa kdo kakšno vprašanje postavi, pa v jok na drevo, k mami pod kiklo z vsemi igračami, se hitr izmuznt pa neki nesramnega po možnosti nazaj zabrusit in upat da bo šlo mimo .... 

na forumu smo zato, da si pišemo svoja mnenja, svoje izkušnje in svoje poglede na stvari/situacijo .... po možnosti da še kej novega ugotovimo .... 

a je to tolk težko razumet, da ma usak posameznik usak svoj pogled na stvar, svoje mišlenje z vso pravico ... a je to tolk težko razumet ????  

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimiva anekdota  ... mogoce se bo kdo najdu v njej ... 

 

Anekdota o moškem, ki je šel na Petrol

 

Bil je moški, ki je 15. septembra, 2021 šel na Petrol. Po cigarete, pivo, čips in čigumije. Ne po bencin.

Neznansko dobro se mu je zdelo, ker ženska srednjih let, ki ga je spominjala na mamo, ni mogla dobiti bencina. Ni imela QR kode. »Naj se baba cepi, saj je zaston,« si je mislil, ko je kupoval cigarete in ostalo.

Namreč moški se je cepil, ker jasno zaupa stroki. Medicinski stroki, je slišal na televiziji, medtem ko je pil pivo in je njegova žena spet nekaj nergala iz kuhinje. Torej, zaupa medicinski stroki. Saj hoče imeti v hiši mir, žena naj gre v šoping, in otroka naj se igrata na računalniku. On posluša resna poročila.

Slučajno je ta moški obrnil škatlico cigaret, na kateri je bilo medicinsko opozorilo o kajenju. Ampak tega pa ne upošteva. Kajenje ni tako smrtonosno, od nečesa je pa treba umret! Tudi na pivu nekaj piše, Ministrstvo za zdravje pa alkohol in nekaj takega, ampak tega pa že ne bo bral. Tudi nekakšne kalorije so omenjene na čipsu, ampak to berejo samo ženske, ki hujšajo. Aktualna je tista stroka, ki je na poročilih. Ne pred mano na mizi. Ne okoli mene. Človek hoče imeti samo mir, da spije pivo, kadi cigarete in ga ne gnjavijo.

Najbolj pa gre moškemu, ki je šel na Petrol po cigarete na živce njegova mama. Prebolela je bolezen, pa se boji cepiva, ker je že imela strdke in jemlje že zdravila za redčenje krvi. Veljavnost prebolelosti ji je potekla, s pokojnino 400 pa evrov nima denarja za testiranje in zdaj mu joka po telefonu, da ne more na pošto. Spet prelaga odgovornost nanj, ki se je žrtvoval za družbo in se cepil. Ta stara naj se cepi ali pa umre doma. Je ona bolj obveščena kot Jelko Kacin, ki dela za eno najbolj zdravstveno naprednih organizacij, NATO? Njegova mama tudi ni bolj izobražena kot ministrica za šolstvo, ki je cepljena imela težji potek bolezni, ravno, ko so jo najbolj potrebovali. Bolezen ne izbira. Za razliko od njegove mame se je ministrica slikala na gala prireditvah brez maske. Njegova mama naj jo kar nosi, saj ni več tako rosno mlada, pa ni take škode.

Tako je premišljeval moški, ki je šel po cigarete na Petrol. Da je svet poln sebičnih in neumnih ljudi, ki nimajo občutka za skupno dobro.

Zadrl se je s kavča, naj otroka utihneta in naj se žena že enkrat neha pogovarjati po telefonu.

Ta moški, ki je šel na Petrol po cigarete, je anekdota. V Sloveniji imamo ljubeče in zdrave odnose, skrb za zdravje in odgovornost do družbe. Ostalo je teorija. Natančneje, zarota.

 

vir: 

WWW.ZDRAVO-SLOVENIJA.COM

Svet je poln sebičnih in neumnih ljudi, ki nimajo občutka za skupno...

 

Popravljeno od canyon
  • Všeč 2
  • Zmeden 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 hours ago, Janez007 said:

Tole prepucavanje zaradi Corone in posledično izražene določene (do nedavna skrite) značajske vloge, me spominja na dober film, zasnovan na resničnem poskusu. Če ga še niste videli, si ga poglejte.

 

For two weeks, 20 male participants are hired to play prisoners and guards in a prison.

 

MV5BNThiMDc1YjUtYmE3Zi00MTM1LTkzM2MtNjdl
WWW.IMDB.COM

Eksperiment: Directed by Oliver Hirschbiegel. With Moritz Bleibtreu, Christian Berkel, Oliver Stokowski, Wotan Wilke Möhring. For two...

 

tega morm še gledat ..... ne delgo nazaj sm pa gledu novejšega na Netflixu

 

 

zelo lepo prikazuje kako se lahko navadni ljudje obrnejo proti drugim, samo zato ker jim je nekdo dal neka "pooblastila", da mora vzdrževati nek "red" ....

 

evo in še pol urni dokumentarec 

 

Popravljeno od canyon
  • Všeč 1
  • Haha 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.