Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 3 minutami je Bini napisal:

Eno peta kava ob razmisleku o nakupu nove zverine CX30,  Skayactiv eX 186KM :ouje:

IMG_20210714_172943.jpg

:), edino tale beseda ne gre ravno v kontekst "zverine", sicer pa, se strinjam imaš dobro opcijo za razmišljati :)

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je sportman333 napisal:

:), edino tale beseda ne gre ravno v kontekst "zverine", sicer pa, se strinjam imaš dobro opcijo za razmišljati :)

Pardon sem se zatipkal"mrcino " sem imel v mislih... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Eno peta kava ob razmisleku o nakupu nove zverine CX30,  Skayactiv eX 186KM :ouje:

IMG_20210714_172943.jpg

Pa ni vrag, da boš tudi ti podlegel splošnemu trendu teh kvazi suvov? 🤔

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Alex napisal:

Pa ni vrag, da boš tudi ti podlegel splošnemu trendu teh kvazi suvov? 🤔

Kaj češ, eni v Miato pri moji starosti, jaz pa bom raje šparal križ... 😊😀😆

Sedaj pa za res, sem bil na testni vožnji in me je navdušil občutek pri vožnji pa še ponudba 16 k€(nova19.5k€)za mojo 3ko je bila vredu,ker pa vem, da je že stari model in bi čez 4-5 let dobil.......😬Tako pa sem doplačal 10k€in sem vesel.... :jupiii:. Prostora pa tako imam dovolj za dva kolesa. :prstgor:

Ps; moja bi imela rdečo pa ji ne pustim.... 😀😂🤣Bo kar takšna :)

IMG_20210713_083734~2.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Bini napisal:

Kaj češ, eni v Miato pri moji starosti, jaz pa bom raje šparal križ... 😊😀😆

Sedaj pa za res, sem bil na testni vožnji in me je navdušil občutek pri vožnji pa še ponudba 16 k€(nova19.5k€)za mojo 3ko je bila vredu,ker pa vem, da je že stari model in bi čez 4-5 let dobil.......😬Tako pa sem doplačal 10k€in sem vesel.... :jupiii:. Prostora pa tako imam dovolj za dva kolesa. :prstgor:

Ps; moja bi imela rdečo pa ji ne pustim.... 😀😂🤣Bo kar takšna :)

IMG_20210713_083734~2.jpg

Ko se vidimo, plačam tvoji ženi pijačo... Ker ima dober okus za lepoto in barve avtov. 😊

  • Začuden 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Kaj češ, eni v Miato pri moji starosti, jaz pa bom raje šparal križ... 😊😀😆

Sedaj pa za res, sem bil na testni vožnji in me je navdušil občutek pri vožnji pa še ponudba 16 k€(nova19.5k€)za mojo 3ko je bila vredu,ker pa vem, da je že stari model in bi čez 4-5 let dobil.......😬Tako pa sem doplačal 10k€in sem vesel.... :jupiii:. Prostora pa tako imam dovolj za dva kolesa. :prstgor:

Ps; moja bi imela rdečo pa ji ne pustim.... 😀😂🤣Bo kar takšna :)

IMG_20210713_083734~2.jpg


 

Torej si ze podlegel ideji in se odlocil za menjavo?

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Za kaj jih rabiš? Za višjo premijo pri zavarovanju.   Resno, to se tudi jaz sprašujem. Imam Mazdo BT-50. Kar je ta avto do zdaj prevlekel, ni noben na tem forumu. In nikoli ni zmanjkalo moči, čeprav ima "samo" 105 kW. Imeli smo Mazdo 5. Enoprostorec s sedmimi sedeži. Ravno tako "samo" 105 kW. Pa je bilo dovolj moči za normalno vožnjo tudi, ko smo šli na počitnice in smo s seboj vlekli 1300 kg težko počitniško prikolico, v avtu pa nas je sedelo sedem. In me res zanima, zakaj rabite 150 kW za eno povprečno pet sedežno vozilo, ki (najverjetneje) niti vlečne kljuke nima...
    • ampak roko na srce... samo potrošni materjal, ki pač spada k vzdrževanju avta... nimaš kej avto neki stane, razen @dvorjan EV, kjer ne rabiš servisirat, samo v graben zapelješ, ko je nekaj narobe. Do takrat, ko bo nekaj narobe pa samo upaš, da bo čim dlje šel. 😄     ps. ne me preveč resmo jemat, ker je samo mal heca. 😜
    • Na zdaj ga pa konkretno biksaš. Exeo, če se ne motim ne obstaja že več kot desetletje. Kot drugo pa sploh ne sodi v ta segment, ampak enega nižje. Tam kjer so VW Jetta/VW Golf variant, Škoda Octavia, Audi A4, Mazda 3 limo itd.
    • Nisu sve budale iste...neke su diplomirane. 
    • Ne, ne.    No, ko je bil že tam, so še olje v motorju zamenjali. Pa filter olja. Pa filter zraka. Pa filter nafte. Pa oba jermena za alternator. Ja, pa jermen za klimo.   Bo pa treba pri naslednjem servisu malo bolj odpret takwin. Pride menjava zobatega jermena, menjava olja v sprednjem diferencialu, menjava olja v reduktorju, menjava olja v menjalniku, menjava olja v zadnjem diferencialu (9,5 litra hipoidnega olja za vse skupaj), menjava olja v motorju, menjava oljnega filtra, pa zavore so že proti koncu tako sprednje kot zadnje, ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.