Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jaz sem bil pa spet šovinist za dobro jutro. Sodelavka mi je pripravila tole kavo.... In sem pač pogledal na zadnjo stran (šalce),če je še kakšno nadaljevanje od "work hard play hard...".

IMG20210909073950_00.jpg

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je FuManchu napisal:

Tri petkove so že stekle:bravo: lep vikend vsem.

Enako. Bo kar pester in produktiven glede hribolazenja. Že komaj čakam, da se malo shladim na Gorenjskem. 🤗

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Enako. Bo kar pester in produktiven glede hribolazenja. Že komaj čakam, da se malo shladim na Gorenjskem. 🤗

Uživaj na Gorenjskem.... 👍

Jaz pa za en teden na Hvar, da si malo noge pretegnem in pogrejem kosti za zimo.... :vesel:

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Bini napisal:

Uživaj na Gorenjskem.... 👍

Jaz pa za en teden na Hvar, da si malo noge pretegnem in pogrejem kosti za zimo.... :vesel:

Gremo na Gorenjsko in drugi dan še na tolminska korita. 

Jaz imam morja in plavanja za letos dovolj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

k so ze usi na piru in takratkih jest se zmer na kufet 😅😅😅

IMG_20210910_174835.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobro jutro .... i need coffeeeeeeeeeee 

7dcdaf702024fcb8af0da958e1935bd4.thumb.jpg.0cdb8f270b6793e65f31291ccbba7d74.jpgIMG_20210911_160140.thumb.jpg.cfe158fe4ab862a9e51c91aea5624116.jpg

Popravljeno od canyon
  • Všeč 2
  • Haha 2

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pondelkov kufe 😎😎

IMG_20210913_061846.thumb.jpg.28eadbf599fd0bebd4b7b7c9796525d7.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.