Skoči na vsebino

VETERANI SLO-91 💂


Bini

Priporočeno sporočilo

  • 2 meseca kasneje...
pred 4 minutami je skritikrt napisal:

Malce pozno,a sva z ženo hotela iti oba skupaj...pa pač šele danes....je pa bila vročitev toliko bolj prisrčna z malce debate😃👍

 

IMG_20230626_140709.jpg

Jaz sem mojo dvignil v četrtek. Nas je bilo kar nekaj v Postojni. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Malce pozno,a sva z ženo hotela iti oba skupaj...pa pač šele danes....je pa bila vročitev toliko bolj prisrčna z malce debate😃👍

 

IMG_20230626_140709.jpg

Kaj je to J.J. spodaj podpisan,pri meni je pa M.Kučan.... 😁😉

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj štekam hec-nič bat😉

 

To,da bi bil Kučan podpisan tukaj ni mogoče...ker "lažje gre kamela čez šivankino uho",kot pa da se Kučan tukaj podpiše!

 

Dejansko mi je ta podpis več vreden kot plaketa,ker če je med politiki kak domoljub,je to Janša...za Kučana in vso njegovo ostalo vladajočo falango pa vemo.

 

Aja...tisto z šivankinim ušesom in nebesi...ne vem če obstajajo,ker nisem veren...a če so,po tem tudi za kučana velja😂🤣

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
dne 26. 6. 2023 ob 19:21 je skritikrt napisal:

Saj štekam hec-nič bat😉

 

To,da bi bil Kučan podpisan tukaj ni mogoče...ker "lažje gre kamela čez šivankino uho",kot pa da se Kučan tukaj podpiše!

 

Dejansko mi je ta podpis več vreden kot plaketa,ker če je med politiki kak domoljub,je to Janša...za Kučana in vso njegovo ostalo vladajočo falango pa vemo.

 

Aja...tisto z šivankinim ušesom in nebesi...ne vem če obstajajo,ker nisem veren...a če so,po tem tudi za kučana velja😂🤣

 

Domoljub??? Sem v teh dneh izvedel za konkreten primer, ko je ta naš "domoljub" svojim namignil, naj ne pomagajo Koroški  ... in niso pomagali s svojo razpoložljivo težko mehanizacijo. Bolano! Pred kamerami z lopato in polnimi usti želje po sodelovanju, v ozadju pa brezkompromisno delovanje za svoje politične cilje, četudi v škodo prizadetim obupanim ljudem. 😪

 

Tudi sam sem 14 let verjel v tega "domoljuba", ki razdira Slovenijo in ji je povzročil več škode, kot prejšnji teden poplave.

 

Karel Gržan je pred dnevi v dobrodelni oddaji RTV SLO dobro povedal, da bi moral on in podobni spokati iz slovenske politike, ker nam delajo neizmerno škodo. Slovenci in tukaj živeči ljudje (levi, desni, verni, neverni, cepilci, anticepilci, ...) smo v osnovi dobri ljudje in lahko kljub različnim pogledom odlično sodelujemo, si pomagamo.

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Janez007 napisal:

 

Domoljub??? Sem v teh dneh izvedel za konkreten primer, ko je ta naš "domoljub" svojim namignil, naj ne pomagajo Koroški  ... in niso pomagali s svojo razpoložljivo težko mehanizacijo. Bolano! Pred kamerami z lopato in polnimi usti želje po sodelovanju, v ozadju pa brezkompromisno delovanje za svoje politične cilje, četudi v škodo prizadetim obupanim ljudem. 😪

 

Tudi sam sem 14 let verjel v tega "domoljuba", ki razdira Slovenijo in ji je povzročil več škode, kot prejšnji teden poplave.

 

Karel Gržan je pred dnevi v dobrodelni oddaji RTV SLO dobro povedal, da bi moral on in podobni spokati iz slovenske politike, ker nam delajo neizmerno škodo. Slovenci in tukaj živeči ljudje (levi, desni, verni, neverni, cepilci, anticepilci, ...) smo v osnovi dobri ljudje in lahko kljub različnim pogledom odlično sodelujemo, si pomagamo.

Rekla, kazala. 😉

Po moje naj takoj spoka golobnjak in njegova falanga. Toliko škode, kot je že naredil in jo bo še, ni uspelo še nobeni vladi do sedaj. Tudi pri obnovi poplavljeni področij bo totalna štala, ker se model izgublja in strelja kozle, tako, da ima njegova PR služba polno dela, da ublaži njegove neumnosti. Že ponedeljkov prosti dan je ena izmed njegovih cvetk. Potem se bomo pa čudili, ko bo zopet avtocesta proti morju zabasana. Kdor je hotel oziroma kdor hoče pomagati bo to storil brez tega prostega dneva. In koliko škode bo samo s tem dnevom povzro"il gospodarstvu. Ali ne bi bilo bolje, da bi šlo teh izgubljenih  180 milijonov za pomoč? 🤔

  • Všeč 3
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Alex napisal:

Rekla, kazala. 😉

Po moje naj takoj spoka golobnjak in njegova falanga. Toliko škode, kot je že naredil in jo bo še, ni uspelo še nobeni vladi do sedaj. Tudi pri obnovi poplavljeni področij bo totalna štala, ker se model izgublja in strelja kozle, tako, da ima njegova PR služba polno dela, da ublaži njegove neumnosti. Že ponedeljkov prosti dan je ena izmed njegovih cvetk. Potem se bomo pa čudili, ko bo zopet avtocesta proti morju zabasana. Kdor je hotel oziroma kdor hoče pomagati bo to storil brez tega prostega dneva. In koliko škode bo samo s tem dnevom povzro"il gospodarstvu. Ali ne bi bilo bolje, da bi šlo teh izgubljenih  180 milijonov za pomoč? 🤔

 

Več ne morem razkrit. Sem pa vesel, da vsaj zame že dolgo ni več dileme. 🙂

 

Glede drugega, pa se strinjam s tabo. Sem si rekel, tale model bi jih v coroni verjetno še bolj streljal mimo.

 

Sta si pa modela, ki sta si včeraj segla v roke, v marsičem zelo podobna. Oba sta tudi zamenjala partnerico-mamo svojih otrok z veliko mlajšo. V tem primeru ima prvi vsaj luštno in zrelo žensko - me pa zato čudi, kaj jo je na njem pritegnilo in kako ga lahko prenaša. Pri drugi je to jasno €€€€€. 😀

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

 

Domoljub??? Sem v teh dneh izvedel za konkreten primer, ko je ta naš "domoljub" svojim namignil, naj ne pomagajo Koroški  ... in niso pomagali s svojo razpoložljivo težko mehanizacijo. Bolano! Pred kamerami z lopato in polnimi usti želje po sodelovanju, v ozadju pa brezkompromisno delovanje za svoje politične cilje, četudi v škodo prizadetim obupanim ljudem. 😪

 

Tudi sam sem 14 let verjel v tega "domoljuba", ki razdira Slovenijo in ji je povzročil več škode, kot prejšnji teden poplave.

 

Karel Gržan je pred dnevi v dobrodelni oddaji RTV SLO dobro povedal, da bi moral on in podobni spokati iz slovenske politike, ker nam delajo neizmerno škodo. Slovenci in tukaj živeči ljudje (levi, desni, verni, neverni, cepilci, anticepilci, ...) smo v osnovi dobri ljudje in lahko kljub različnim pogledom odlično sodelujemo, si pomagamo.

Nočem izpasti žaljiv ali podobno...resno vprašam...a ti vse verjameš,kar ti kdo reče?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Nočem izpasti žaljiv ali podobno...resno vprašam...a ti vse verjameš,kar ti kdo reče?

Jaz tudi ne (žaljiv). In vsemu ne verjamem. 

 

Ne vozim lokomotive, kar je po mojem super poklic, odgovoren, dinamičen. Težko pa pri tem poklicu na lastne oči vidiš, zakaj se politiki grebejo za oblast in kako v resnici delujejo, ko pridejo na oblast...   

 

Tebi sem na osnovi nekaj dobrih objav zaupal in imam sedaj v garaži dobre papagajke. 😉 

 

Na osnovi obljub sem verjel, da bo bivši zagrizen komunist res deloval pošteno, v dobro ljudi, državnih družb, občinskih proračunov, postavljal na vodilna mesta poštene sposobne ljudi. Pa sem se uštel, popolnoma. 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Jaz tudi ne (žaljiv). In vsemu ne verjamem. 

 

Ne vozim lokomotive, kar je po mojem super poklic, odgovoren, dinamičen. Težko pa pri tem poklicu na lastne oči vidiš, zakaj se politiki grebejo za oblast in kako v resnici delujejo, ko pridejo na oblast...   

 

Tebi sem na osnovi nekaj dobrih objav zaupal in imam sedaj v garaži dobre papagajke. 😉 

 

Na osnovi obljub sem verjel, da bo bivši zagrizen komunist res deloval pošteno, v dobro ljudi, državnih družb, občinskih proračunov, postavljal na vodilna mesta poštene sposobne ljudi. Pa sem se uštel, popolnoma. 

 

 

Pa dobro, Janez. A nisi dovolj star, da še nisi ugotovil do sedaj, da v politiki ni poštenih ljudi. Poznam kar nekaj ljudi, ki so (so bili) v politiki in vsi so začuda po preteku mandatov( upokojitvi) zelo, zelo dobro preskrbljeni. Večinoma imajo po par hiš, stanovanj, vikendov, dobre makine. Pa ji važno v kateri stranki so bili. Celo "mali"  podžupani se "omastijo" in velikokrat pripravijo teren za poznejše bogastvo (beri kupijo pocrni, nezanimiva zemljišča, za katera se pa pozneje izkaže, da bo šla cesta preko).Tudi takšne tiče poznam. 

Tako, da se ne slepiti, ko volite bilo katerega kandidata, da nima masti na glavi in je pošten. Pozneje se ugotovi, da so vsi bili že prej neki mučkaroši, da imajo oziroma so bili vpleteni v sumljive posle, da imajo pomembne sorodnike na pomembnih mestih...

Za nas navadne državljane je pomembno, da nas čim manj brez veze obdavčijo (že tako smo med bolj obdavčeni mi v Evropi) in čim več od države tudi nazaj m dobimo. V bistvu se  moraš itak v vsakem primeru  sam nase zanesti, a dejstvo je, da je bolje, da te pri tem ne ovirajo z neumnimi zakoni in davki. No, tej trenutno vladi uspeva ravno to. 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Pa dobro, Janez. A nisi dovolj star, da še nisi ugotovil do sedaj, da v politiki ni poštenih ljudi. Poznam kar nekaj ljudi, ki so (so bili) v politiki in vsi so začuda po preteku mandatov( upokojitvi) zelo, zelo dobro preskrbljeni. Večinoma imajo po par hiš, stanovanj, vikendov, dobre makine. Pa ji važno v kateri stranki so bili. Celo "mali"  podžupani se "omastijo" in velikokrat pripravijo teren za poznejše bogastvo (beri kupijo pocrni, nezanimiva zemljišča, za katera se pa pozneje izkaže, da bo šla cesta preko).Tudi takšne tiče poznam. 

Tako, da se ne slepiti, ko volite bilo katerega kandidata, da nima masti na glavi in je pošten. Pozneje se ugotovi, da so vsi bili že prej neki mučkaroši, da imajo oziroma so bili vpleteni v sumljive posle, da imajo pomembne sorodnike na pomembnih mestih...

Za nas navadne državljane je pomembno, da nas čim manj brez veze obdavčijo (že tako smo med bolj obdavčeni mi v Evropi) in čim več od države tudi nazaj m dobimo. V bistvu se  moraš itak v vsakem primeru  sam nase zanesti, a dejstvo je, da je bolje, da te pri tem ne ovirajo z neumnimi zakoni in davki. No, tej trenutno vladi uspeva ravno to. 

Do zadnjega odstavka se z vsem strinjam. Glede neumnih zakonov in davkov pa ne razumem ... a sem kaj spregledal, so že kaj naredili? 🤪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Že ponedeljkov prosti dan je ena izmed njegovih cvetk. Potem se bomo pa čudili, ko bo zopet avtocesta proti morju zabasana. Kdor je hotel oziroma kdor hoče pomagati bo to storil brez tega prostega dneva. In koliko škode bo samo s tem dnevom povzro"il gospodarstvu. Ali ne bi bilo bolje, da bi šlo teh izgubljenih  180 milijonov za pomoč? 🤔

 

Če verjameš al pa ne, en dan ne bo prinesel niti promila škode, kot so jo naredili z neumnimi lockdowni in zapiranjem dejavnosti kar takole čez palec v dveh letih kovidiranja. Tko, da dejmo se mal zresnit in ne nasedat SDS propagandi in hipokriziji. Dve leti takega početja je en glavnih vzrokov zakaj imamo draginjo, inflacijo in neugodne gospodarske razmere.

 

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Do zadnjega odstavka se z vsem strinjam. Glede neumnih zakonov in davkov pa ne razumem ... a sem kaj spregledal, so že kaj naredili? 🤪

 

ne skrbi, gre samo za pizdakanje na zalogo. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Janez007 napisal:

Do zadnjega odstavka se z vsem strinjam. Glede neumnih zakonov in davkov pa ne razumem ... a sem kaj spregledal, so že kaj naredili? 🤪

Na srečo niso še naredili veliko škode. 

Razen v zavarovalnicah. Do sedaj. 

Boš pa še "prijetno" presenečen. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa enostavno nehaj pisati o teorijah zarot… Mogoce bodo potem take “resne” teme ostale bolj ciste… 🤔

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.