Skoči na vsebino

Amortizerji motornega pokrova


mazdaman

Priporočeno sporočilo

dne 1. 2. 2022 ob 8:54 je NevLado napisal:

Žee? :o 

 

Jaz sem naročil zame in za @Shrek, pa kaže da bo dobava šele 8 marec :( 

Amortizerji so v slo in so se zataknili v carinski postopek... me prav zanima, koliko euriča bodo pobrali :( 

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je NevLado napisal:

Amortizerji so v slo in so se zataknili v carinski postopek... me prav zanima, koliko euriča bodo pobrali :( 

 

Sej ko das podatke ti zdej ze poda informativni izracun in je ponavadi res tak obracunano 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amortizerji so v slo in so se zataknili v carinski postopek... me prav zanima, koliko euriča bodo pobrali  

Zdaj samo pazi, da nebodo predolgo stali oz mučkali na carini pa pol nazaj poslali ker jim kao nisi dal podatkov. Vprašaj Alexa.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:


Zdaj samo pazi, da nebodo predolgo stali oz mučkali na carini pa pol nazaj poslali ker jim kao nisi dal podatkov. Vprašaj Alexa.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ja. Pokliči jih sam in zahtevaj, da se carinski postopek takoj začne. Če potrebujejo še kak dokument jim ga takoj pošlji. 

Ker, če pošljejo paket nazaj, boš moral sam še enkrat plačati poštnino. Poštna carina je katastrofa. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.