Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

Pri meni sodelavec prebolel Covid pred 6-imi meseci in so mu včeraj ugotovili PONOVITEV.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 2
  • Žalosten 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

 

Tole v odebeljenem tudi sam podpišem in kaže, da situacija za mlade z naše perspektive ni najboljša, korona pa je stanje le poslabšala (verjetno nas je povozil čas, saj naši starši so govorili podobno o nas ...). Mogoče je pa ta čas tudi priložnost, da se končno aktivirajo in začnejo brcati, da si sami v družbi izborijo boljši položaj.

Res je. Jaz norim, ko jih vidim na teh novodobnih "pripomočkih". Mislim, da nas je res malo povozil čas in je to sedaj realnost in bodočnost. In da bo res čez 50, 100 let mladina totalno negibčna, predebela, bolj bolna in z več pridruženi mi boleznimi  kot smo jihn imeli mi. Ni čudno, da je toliko psiholoških težav in odvisnosti pri mladini od tega sranja. Pa ni za vse kriva korona ampak to je enostavno nova realnost. 😒

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

16e4ce761fddf8fe95bc_62530794.jpg?v=67c8
WWW.24UR.COM

Izvršni direktor Pfizerja Albert Bourla je povedal, da bodo tisti, ki so cepljeni s...

 

a bini pa nejc sta se ze cepla tretjic da bo za zihr ? maske na prostem so še 'in' ? 

sej me ne zanima, sam prašam :D

 

#tragikomedijasenadaljuje 

#3sv

#posledice

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je gregc88 napisal:
16e4ce761fddf8fe95bc_62530794.jpg?v=67c8
WWW.24UR.COM

Izvršni direktor Pfizerja Albert Bourla je povedal, da bodo tisti, ki so cepljeni s...

 

a bini pa nejc sta se ze cepla tretjic da bo za zihr ? maske na prostem so še 'in' ? 

sej me ne zanima, sam prašam :D

 

#tragikomedijasenadaljuje 

#3sv

#posledice

Nejc se še ni cepil, ker še nista minila niti polna 2meseca od drugega odmerka.

 

Maske na prostem? Pah, kaj pa vem... Ponavadi so mi vsec stvari, ki niso trenutno "in".... Če pa stojim pred petrolom v vrsti pa, ja... Jo imam. 

 

Saj nisem dolžan odgovarjati... Sam odgovorim :)

 

#briganjezase

#kopesnimakajzadelatisijajcaliže

#mirnavest

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Nejc se še ni cepil, ker še nista minila niti polna 2meseca od drugega odmerka.

 

Maske na prostem? Pah, kaj pa vem... Ponavadi so mi vsec stvari, ki niso trenutno "in".... Če pa stojim pred petrolom v vrsti pa, ja... Jo imam. 

 

Saj nisem dolžan odgovarjati... Sam odgovorim :)

 

#briganjezase

#kopesnimakajzadelatisijajcaliže

#mirnavest

Mislim, da vsevednim in tem, ki verjamejo vsakemu skropucalu, ki ga najdejo na netu ni vredno odgovarjati. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

Mislim, da vsevednim in tem, ki verjamejo vsakemu skropucalu, ki ga najdejo na netu ni vredno odgovarjati. 😉

 

 

Torej se imas za vsevednega, ko vedno cutis potrebo, da odgovoris? :D Sicer si pa ti tudi tak, ki verjame vsakemu skrpucalu, ki ga najdes na netu ... Samo kot kaze si v drugem mehurcku in se ti prikazujejo drugacna skrpucala kot drugim :D ... 

  • Všeč 2
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Jest napisal:

 

 

Torej se imas za vsevednega, ko vedno cutis potrebo, da odgovoris? :D Sicer si pa ti tudi tak, ki verjame vsakemu skrpucalu, ki ga najdes na netu ... Samo kot kaze si v drugem mehurcku in se ti prikazujejo drugacna skrpucala kot drugim :D ... 

Ne vem... mislim, da se v večinskem mehurčku, ki verjame znanosti in doktorjem ne pa googlu in kavč strokovnjakom.Vem, da imamo prav mi. Ker če bi verjeli vsem smešnicam in razlagam "strokovnjakov" na netu, bi se še vedno bali pluti z ladjami, da na koncu zemlje ne pademo dol. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Citat

 

Ameriški Center za nadzor nad nalezljivimi boleznimi (CDC) je v četrtek sporočil, da so v ZDA v 40 zveznih državah doslej odkrili 5800 okužb z novim koronavirusom pri osebah, ki so se cepile z dvema odmerkoma cepiva Pfizerja ali Moderne oziroma z enim odmerkom cepiva Johnsona & Johnsona. V ZDA so doslej z vsaj enim odmerkom cepili 126 milijonov ljudi.

Okoli 30 odstotkov tistih, ki so se z novim koronavirusom okužili kljub cepljenju, ni imelo nobenih simptomov, 396 so jih morali hospitalizirati, 74 pa jih je zaradi covida-19 umrlo.

 

 

pa sej to je isto kot če ne bi bili cepljeni - WTF.

 

 

Drugač pa sem danes še posebno slabe volje. Od brata tašča je po treh dneh od cepljenja z AZ fasala ponoči močne bolečine v nogi in takoj hospitalizacija. Verjetno krvni strdek Ženska je sred 60-ih in brez nekih bolezni. Držim pesti, da bo vse v redu.

 

Mi pa že teden dni manjka sodelavec, ker je nenadoma umrla babica cepljena z AZ prej zdrava, še sama vozila avto. Fasala lažjo kap ampak sama odšla v rešilca pol so pa samo iz bolnišnice sporočili, da so strdki vsepovsod in da se naj svojci pridejo poslovit. Šok od šoka iznenada. Res, da je bila že bliz devedesetih ampak pač to niso naključja še maj pa tiste zgodbice, da so to silno redki primeri.

 

So pa res kot kaže ženske bolj izpostavljene, da bo šlo kaj narobe. Je pa zanimivo da Johnson&Johnson tud ustavlja pa ne zarad 6 primerov kot je uradno, ampak so težave precej hujše. Danska šefica urada za zdravila je padla skupaj (nenaden padec krvnega tlaka - kar je lahko tudi posledica krvnih strdkov), ko so objavili, da bodo ustavili cepljenje z AZ, sama pa naj bi se neuradn cepila s Fizerjem nekaj dni nazaj.

pred 1 minuto je Alex napisal:

Ne vem... mislim, da se v večinskem mehurčku, ki verjame znanosti in doktorjem ne pa googlu in kavč strokovnjakom.Vem, da imamo prav mi. Ker če bi verjeli vsem smešnicam in razlagam "strokovnjakov" na netu, bi se še vedno bali pluti z ladjami, da na koncu zemlje ne pademo dol. 😉

 

Ti verjameš politiki ne pa strokovnjakom, saj so vse ki niso razlagali zadevo kot jo je hotela prikazat politiki, umaknili iz teh položajev. Pa ne mi zdaj kontr govorit, samo poglej kolk je bilo rošad na NIJZ, zdravstvenem ministrstvu. Kateri dohtarji so napredovali in za kaj so se zavzemali in kateri so bili umaknjeni ter zasmehovani, če niso pihali v isti rog kot je želela politika. Tako, da take it easy in ne bit prepričan, d aimaš prav, če si režimski navijač.

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

 

pa sej to je isto kot če ne bi bili cepljeni - WTF.

 

 

Drugač pa sem danes še posebno slabe volje. Od brata tašča je po treh dneh od cepljenja z AZ fasala ponoči močne bolečine v nogi in takoj hospitalizacija. Verjetno krvni strdek Ženska je sred 60-ih in brez nekih bolezni. Držim pesti, da bo vse v redu.

 

Mi pa že teden dni manjka sodelavec, ker je nenadoma umrla babica cepljena z AZ prej zdrava, še sama vozila avto. Fasala lažjo kap ampak sama odšla v rešilca pol so pa samo iz bolnišnice sporočili, da so strdki vsepovsod in da se naj svojci pridejo poslovit. Šok od šoka iznenada. Res, da je bila že bliz devedesetih ampak pač to niso naključja še maj pa tiste zgodbice, da so to silno redki primeri.

 

So pa res kot kaže ženske bolj izpostavljene, da bo šlo kaj narobe. Je pa zanimivo da Johnson&Johnson tud ustavlja pa ne zarad 6 primerov kot je uradno, ampak so težave precej hujše. Danska šefica urada za zdravila je padla skupaj (nenaden padec krvnega tlaka - kar je lahko tudi posledica krvnih strdkov), ko so objavili, da bodo ustavili cepljenje z AZ, sama pa naj bi se neuradn cepila s Fizerjem nekaj dni nazaj.

Ali pa, sodelavec je doživel blažjo srčno kap. Pa ima šele 40 let in nobenih pridruženih bolezni. Aja, nima kovida in ni še bil cepljen. Ali pa drug primer. Sodelavka, 39 let je pred mesecem dni prebolela kovid(bi rekli antikoronaši blagi prehlad, nič vročine). Predvčerajšnjim je v službi padla skupaj, odpeljali so jo z rešilcem. Je rekel njen mož, da ne more niti govoriti in da ni najboljše. 

Aja, ni bila cepljena.... in tako naprej. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pol je pa vse v redu, a ne Alex? Kaj pa se pol sploh gremo korono, sej ljudje cepajo kar tako napovprek. Sam res so idioti teli Danci pa Nemci, ker ne verjamejo, da je vse v redu kot pravi Alex.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidis... pri tebi pridejo skozi tvoj filter samo taksne zadeve, kjer krivec NI cepljenje... ali pa ki nimajo zveze s Covidom ... :) ... Sam osebno sicer ne poznam nobenega hujsega primera, niti umrl ni noben od znancev zaradi Covida ali cepljenja... edino poznam zgodbo ene sokrajanke, ki je opisana v spodnjem clanku ...

 

Scan 12 Apr 2021 at 17.20.pdf

 

Se vedno pa sem skepticen do zadev, ker se najdejo taksne in drugacne zgodbe ... Nisem proti cepljenju... nisem pa tudi ravno psitas cepljenja... sploh pa ne preveckrat bedastih ukrepov neko "kvazi" strokovnjakov, ki so predvem blizje politiki kot stroki ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

Ja pol je pa vse v redu, a ne Alex? Kaj pa se pol sploh gremo korono, sej ljudje cepajo kar tako napovprek. Sam res so idioti teli Danci pa Nemci, ker ne verjamejo, da je vse v redu kot pravi Alex.

Hočem samo povedati, da veliko ljudi dobi pljučne strdke tudi po preboleli koroni.Recimo tudi taki, ki sploh niso vedeli, da so jo preboleli.In potem se vmes recimo cepijo in jih vodilo pod "stranske učinke cepljenja". Mislim, da je v veliki meri pri teh cepivih na delu anti propaganda konkurence. Izgleda, da gredo vsi na nož, saj so v igri astronomski zaslužki. Jaz jemljem te posamezne  ugotovitve in zapise vse z veliko rezerve. Že v preteklosti se je velikokrat izkazalo, da je v veliki meri odvisen rezultat od naročnika raziskave. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Jest napisal:

No vidis... pri tebi pridejo skozi tvoj filter samo taksne zadeve, kjer krivec NI cepljenje... ali pa ki nimajo zveze s Covidom ... :) ... Sam osebno sicer ne poznam nobenega hujsega primera, niti umrl ni noben od znancev zaradi Covida ali cepljenja... edino poznam zgodbo ene sokrajanke, ki je opisana v spodnjem clanku ...

 

Scan 12 Apr 2021 at 17.20.pdf 2 MB · 0 prenosov

 

Se vedno pa sem skepticen do zadev, ker se najdejo taksne in drugacne zgodbe ... Nisem proti cepljenju... nisem pa tudi ravno psitas cepljenja... sploh pa ne preveckrat bedastih ukrepov neko "kvazi" strokovnjakov, ki so predvem blizje politiki kot stroki ... 

Saj tudi jaz ne verjamem prav vsega, kar kdo izgovori ali napiše. Zato pa imamo filtre(kakor jih imaš tudi ti) da izluščiš zrnje od plevela. 

Tukaj bi morali res odmisliti poltiko vsi (če bi bili ta drugi na oblasti bi  verjetno še vedno veš ta čas brisali nosove v rokave). Tako, da eno je stroka drugo je potika. In v prav vseh državah ima zadnjo besedo politika 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal je tako, da je ta Covid cisto prevec politicno voden... zato pa so tudi posledice taksne kot so... 

 

In v enem stavku pravis, da bi morali odmisliti politiki... v istem stavku pa ze trobis, da ce bi bili na oblasti "tadrugi", blablabla... Ne mores vedeti, kaj bi bilo, ce bi bilo... Moje mnenje je, da slabse kot je sedaj, ne bi moglo biti... tvoje pa je po mojem mnenju tako, da boljsega od tega, kar je sedaj, enostavno ne bi mogli imeti ... Ali sem zadel? :P😇 ... 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Jest napisal:

Zal je tako, da je ta Covid cisto prevec politicno voden... zato pa so tudi posledice taksne kot so... 

 

In v enem stavku pravis, da bi morali odmisliti politiki... v istem stavku pa ze trobis, da ce bi bili na oblasti "tadrugi", blablabla... Ne mores vedeti, kaj bi bilo, ce bi bilo... Moje mnenje je, da slabse kot je sedaj, ne bi moglo biti... tvoje pa je po mojem mnenju tako, da boljsega od tega, kar je sedaj, enostavno ne bi mogli imeti ... Ali sem zadel? :P😇 ... 

 

 

Jaz pa verjamem da je lahko slabše kot je sedaj. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz pa verjamem da je lahko slabše kot je sedaj. 

Itak, da bi bilo. Samo bi bila večina prepričana, da je tako pač prav. Kot že mnogokrat v preteklosti. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz temu že od začetka ne verjamem ,ker se je preveč stvari v trenutku pokrilo med seboj. In ni mogoče, da bi bilo to naključje.

Potem cepivo, vse kao pošteno in bla bla bla, potem so bile pa takoj že igre za €€€. In kdor je dal več, je dobil brozgo.

In ker ta kovid trenutno ne pali (več) pri ljudeh, je že nov problem, s popolnima identičnimi simptomi, samo imenuje se mišja mrzlica...

 

Resda vsakemu svoje, samo skregat se ne smemo med seboj. 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz pa verjamem da je lahko slabše kot je sedaj. 

Resno? Med najslabšimi državami po številu mrtvih, najdaljše trajanje ukrepov s pičlim uspehom, pol leta policijske ure za brezveze. Uničevanje demokracije vse samo z izgovorom boja proti koroni. Izživljanje policajev nad mirnimi protestniki kot v najbolj ortodoksnih komi državah tipa Kitajska in Severna Koreja. Sej ni enaka primerjava kot je bila na trgu nebeškega miru, kjer so pobili študente samo zato, ker se niso strinjali z oblastjo. Tukaj sicer ni tako drastično ampak, se pa gredo kaznovanja, montirane sodne procese proti dijakom, ki so samo želeli normalnega šolanja. Une v cerkvi so samo opozorili a kle pa mlade kaznujmo kot, da so največji kriminalci.

 

O razgradnji javnega zdravstva, javnih medijev, organov države itd itd sploh ne bi govoril.

 

A resno misliš, da bi kdo drug, ki ni skrajno desen, se šel tak pogrom nad demokracijo, ustavo, človekovimi pravicami? Pa sam ne mi rečt, da bi bilo še huje z epidemijo, ker države, kjer se omejitev in raznoraznih delnih lockdownov sploh ne grejo imajo boljšo epidemiološko sliko. Tako da to ni argument in tako kot pravi @Jest ne moreš nikakor govorit, da bi bilo slabše, če...

 

Dejte no 5 mesecev smo se hecali in igrali s številkami pa je bilo skos enako (najbolj nenaraven graf od vseh držav glede epidemije) zdaj so pa za 11 dni delno malo kao zaprli pa silni uspehi in se po prsih tolčejo kako je bila to dobra odločitev. To je samo predstava za rajo, ki se ji niti ne da misliti ali vsaj zdravo podvomiti v vse skupaj.

pred 29 minutami je Damijani napisal:

Resda vsakemu svoje, samo skregat se ne smemo med seboj. 👍

 

Sej to je ta problem, ker jim ni ratalo tako skregat folk, da bi lažje vladali kot je ratalo Trumpu v USA. Zdaj bo druga taktika - zdaj bodo potalali bombončke v upanju, da ima folk spomin zlate ribice in da bo pozabil na tole leto agonije. Ker prihaja druga, ki ni zdravstvena ampak ekonomska.

pred 38 minutami je Alex napisal:

Itak, da bi bilo. Samo bi bila večina prepričana, da je tako pač prav. Kot že mnogokrat v preteklosti. 😉

 

Še dobr, da ste taki v manjšini in da samo ene 20% folka tako razmišlja - ker tam kjer jih je več se reče Madžarska in malo povprašite kako kaj tam živijo pod oblastjo velikega Orbana.

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Resno? Med najslabšimi državami po številu mrtvih, najdaljše trajanje ukrepov s pičlim uspehom, pol leta policijske ure za brezveze. Uničevanje demokracije vse samo z izgovorom boja proti koroni. Izživljanje policajev nad mirnimi protestniki kot v najbolj ortodoksnih komi državah tipa Kitajska in Severna Koreja. Sej ni enaka primerjava kot je bila na trgu nebeškega miru, kjer so pobili študente samo zato, ker se niso strinjali z oblastjo. Tukaj sicer ni tako drastično ampak, se pa gredo kaznovanja, montirane sodne procese proti dijakom, ki so samo želeli normalnega šolanja. Une v cerkvi so samo opozorili a kle pa mlade kaznujmo kot, da so največji kriminalci.

 

O razgradnji javnega zdravstva, javnih medijev, organov države itd itd sploh ne bi govoril.

 

A resno misliš, da bi kdo drug, ki ni skrajno desen, se šel tak pogrom nad demokracijo, ustavo, človekovimi pravicami? Pa sam ne mi rečt, da bi bilo še huje z epidemijo, ker države, kjer se omejitev in raznoraznih delnih lockdownov sploh ne grejo imajo boljšo epidemiološko sliko. Tako da to ni argument in tako kot pravi @Jest ne moreš nikakor govorit, da bi bilo slabše, če...

 

Dejte no 5 mesecev smo se hecali in igrali s številkami pa je bilo skos enako (najbolj nenaraven graf od vseh držav glede epidemije) zdaj so pa za 11 dni delno malo kao zaprli pa silni uspehi in se po prsih tolčejo kako je bila to dobra odločitev. To je samo predstava za rajo, ki se ji niti ne da misliti ali vsaj zdravo podvomiti v vse skupaj.

 

Sej to je ta problem, ker jim ni ratalo tako skregat folk, da bi lažje vladali kot je ratalo Trumpu v USA. Zdaj bo druga taktika - zdaj bodo potalali bombončke v upanju, da ima folk spomin zlate ribice in da bo pozabil na tole leto agonije. Ker prihaja druga, ki ni zdravstvena ampak ekonomska.

 

Še dobr, da ste taki v manjšini in da samo ene 20% folka tako razmišlja - ker tam kjer jih je več se reče Madžarska in malo povprašite kako kaj tam živijo pod oblastjo velikega Orbana.

20%...he,he.Ne gledati teh raznih median in podobnih naročenih anket. Da ne bo kakšno presenečenje po volitvah.😎

Večina Madžarov živi sedaj prav v redu. Podpirajo pa večinsko  svojega predsednika, ker skrbi za njih in se upira diktatu Bruslja. Seveda tem birokratom gor to ni všeč, ker se nekdo upira njihovim neumnim idejam. Kar se tiče epidemije je pa znano, da imamo mi in Italijani najstarejše prebivalstvo in raku tudi večjo smrtnost. Je pa povečini povsod po Evropi podobno. Odvisno,kako je kakšna vlada prikazala smrti oz vzroke zanje. Ni pa neke bistvene razlike. Mogoče  je samo priročen podatek za neko nabijanje lukca in njegovih opozicijskih  škorcev. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Padajo hude besede za prazen nič.🙃 Virus širijo ljudje,to smo mi,če še komu ni to jasno! Niso pomembni ukrepi politike itd,samo od nas je odvisno koliko širimo virus naprej in vsi drugi izgovori pa nakladanja gor,dol,sem in tja so brezveze ! Ja ,še vedno je tako kot pred enim dobrim letom,tisti,ki se držimo ukrepov največ naredimo za družbo in ljudi,drugi se pa zamislite malo in se nehajte zajebavat,saj imate verjetno nekaj vesti....:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta vlada (v bistvu JJ) nas rine nazaj v avtoritarnost in to je zelo zaskrbljujoče...da bi bilo lahko slabše je skoraj nemogoče. Mene bolj kot Covid-19 skrbi resno načeta demokracija in kam gre Slovenija z SDS na čelu 😥.  Ne vidim drugega kot javno protestirat...sam da se ukinejo omejitve zbiranja...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Sishi napisal:

Ta vlada (v bistvu JJ) nas rine nazaj v avtoritarnost in to je zelo zaskrbljujoče...da bi bilo lahko slabše je skoraj nemogoče. Mene bolj kot Covid-19 skrbi resno načeta demokracija in kam gre Slovenija z SDS na čelu 😥.  Ne vidim drugega kot javno protestirat...sam da se ukinejo omejitve zbiranja...

Saj lahko protestiraš. Podobno kot lahko recimo v Nemčiji. Pa tudi tam nastopi represivno  policija in raztalajo kazni in kakega tudi zaprejo. Podobno represivno je v vseh evropskih državah. A mogoče mislite, da če bi bila druga opcija na oblasti in bi kontra protestirali bi jih terjali po rami? 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ti veš, da je pravica do protesta zapisana v ustavi kot ena temeljnih človekovih pravic? Al čmo tud ustavo ukinit, ker jo itak oblast sploh ne spoštuje več?

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je robertk6 napisal:

Ok eno vprašanje za vse take in onake pristaše tez......koliko vas je prebolelo ta prehlad ..corono???

Dajte malo opisat svoje izkušnje🤥

Osebno ne morem rečt, ker je nisem imel, tudi bližnji in sodelavci ne. So pa razlagali tisti, ki so bolj znanci, da v večini niso imeli težav, le ena malce starejša sicer zelo aktivna tetica je rekla, da po prebolelem kovidu se kar zadiha ko gre na Šmarno goro. Prej baje se ni in je kar poletel gor. Aja pa soseda ene slabih 10 let mlajša od mene je imela težave z dihanjem, so jo peljali v bolnico pa so ji dali samo kisik čez noč in naslednji dan je že šla domov in bila v roku enega tedna ok. Tako, da jaz osebno ne poznam težjih primerov, seveda pa ne zanikam, da jih ni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.