Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Alex napisal:

V Italiji so že napovedali, da če boš hotel potovati, iti v tujino, hoditi na koncerte, v opero, boš moral pokazati potrdilo o cepljenosti. Brez njega se mi zdi, da boš šel lahko edino v drugo opčino. 

In se bodo morali cepiti hočeš - nočeš. Tudi ta levi. 😄

Ja to je tako kot obvezno cepljenje samo, da je malo v cajtnge zavito. Samo to pri nas ne bo šlo skozi, kaj pa diskriminacija pa človekove pravice pa omejevanje gibanja itd, itd, itd. Upam, da ne bo problemov, ne z leve ne z desne in gremo s polno posodo goriva po 1€ naprej... :zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex pa bo na tistem potrdilu tut zahtevana uspesnost tistga cepiva?

 

Ker ce ne, je to zame spet samo natolcevanje glede na to da vsi ne bojo meli dostopa do 95% uspesnega cepiva..   sicer je pa tako ali tako bzv govorit kak bo cepivo vse reslo ce se masovno se sploh ne uporablja, ja vrjetno bo pomagalo, samo virus bo med nami tako kot je danes in v kolikor mu uspe pravilno zmutirat smo lahko v isti godlji spet naslednjo sezono xD

 

Pa da niti ne govorimo zej o tem kako bo ob vsakem novem podobnem virusu zej panika vsepovprek. Res bo po zgleda tako kot v scifi filmih: tabletke za vsak dan, pa bog ne daj da ene ne vzames... pride interpol xD

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajmo vprašat raje, ali bo cepivo najprej na voljo za najbolj ogrožene ali ne. Po izkušnjah z netestiranjem najbolj ogroženih v DSO najverjetneje ne. 
Mali orban pod nujno potrebuje mrtve, in da kriza traja čimdlje.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Mraušk Mčk napisal:

Dajmo vprašat raje, ali bo cepivo najprej na voljo za najbolj ogrožene ali ne. Po izkušnjah z netestiranjem najbolj ogroženih v DSO najverjetneje ne. 
Mali orban pod nujno potrebuje mrtve, in da kriza traja čimdlje.

To kar sprašuješ je že vse znano,sredi januarja bom jaz cepljen za vas pa ne vem?:whatever:

Kaj ne bo za Božička nova vlada,baje jo je opozicija obljubila. Upam ,da pride,ker potem bo pa cepiva primanjkovalo ne da bi morali prepričevati ljudi,da se cepijo.

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

To kar sprašuješ je že vse znano,sredi januarja bom jaz cepljen za vas pa ne vem?:whatever:

Kaj ne bo za Božička nova vlada,baje jo je opozicija obljubila. Upam ,da pride,ker potem bo pa cepiva primanjkovalo ne da bi morali prepričevati ljudi,da se cepijo.

Lokostrelci so obljubili, da bodo prišli. Nič pa niso komentirali, kaj bodo potem naredili. Važno je, da - pridejo. 😅

Ajajaj, g. Polnar iz desusa je vzel veter iz jader mob-a lokostrelcev. Kaj pa sedaj? Bo treba drugo revolucionarno taktiko izdelati. 😕

https://siol.net/forum/thread/polnar-poslanci-desus-ne-bomo-zapustili-janse-58697

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ga ne bodo zapustili, če pa jih bogato futra in s tem tud drži za jajca. Tudi Plemeniti je dobil ogromno "donacijo" in zato tako veselo dviguje rokico za maršala. Ampak razni taki Polnarji in podobni bodo po volitvah poitični mrtvaki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

Seveda ga ne bodo zapustili, če pa jih bogato futra in s tem tud drži za jajca. Tudi Plemeniti je dobil ogromno "donacijo" in zato tako veselo dviguje rokico za maršala. Ampak razni taki Polnarji in podobni bodo po volitvah poitični mrtvaki.

Itak... marsikatera stranka  bo takrat mrtva. Kot recimo stranka krojačke.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Alex napisal:

Sedaj v tej koroni je prišla na platno vsa pokvarjenost, egoizem in v uh me piš ljudi. 

Vsak misli samo nase, na svoje potrebe, nihče ne zna nič potrpeti. Vse je pomehkuženo, nihče nič ne more narediti. Ljudje se kregajo, ker morajo bit doma in ne morejo možje čepeti po gostilnah, dame pa ne hoditi na kavice h kolegicam. In tu so še otroci, ki jih boge mamice ne morejo več krotiti. Pa še šola na daljavo. Groza. 

Sedaj v krizi se vidi, kako se je kradlo v preteklosti (pod levimi vladami) v zdravstvu(vse preplačano, denar izginjal neznano kam). 

S tem izginulim denarjem bi imeli najsodobnejše bolnišnice in zdravstveni kader ne bi bežal v tujino. Sedaj smo pa zdravstveno podhranjeni . 

In takih  "odtekanj" denarja je nešteto. Je treba pogledati malo realno in ne samo streljati levaške floskule kot jih servirajo levi mediji kot so nacionalna tv in pop tv. 

Kaj je vlada kriva, če se zaposleni v teh domovih ne držijo priporočil in vnesejo okužbe v skoraj vse domove. Tukaj ne pomagajo nobeni ukrepi. Izgleda, da smo tudi po neumne obnašanju v svetovnem vrhu. 

Prvi odstavek je pa kot bi nekdo bral moje misli... Ljudje so pac zleht in ne samo da jih boli qrac,ampak namenoma provocirajo in jebejo sistem,samo zato,da se jim nekaj dogaja...

 

Potem pa jokajo s pravicami pa kako so najbolj bogi pa kako se njim krivica dela... In samo čakajo,da jim nekaj pade z neba, da bi pa sami premaknili rit... To pa ne... 

 

Samo pizditi in jamrati in iskati krivca (zakaj mora vedno biti nekdo kriv?),da bi se pa malo posvetili sebi in pometli pred svojim pragom.... To pa ne. Je lažje pametovati o stvareh,o katerih niti nimajo pojma,niti niso vpoklicani, da bi širili svoje mnenje.

 

Ne pravim,da so/smo/ste vsi taki, ampak v takih razmerah se za moje pojme dejansko vidi narava človeka.

 

A je važno kako imajo na Švedskem? Me prav zanima koliko ljudi je bilo kdaj tam in koliko ljudi pozna tamkajšnji sistem. Jaz ga ne,priznam. 

 

Vem,pa s čim lahko vsaj malček pomagam, da bo celotna zadeva čimbolj znosna in ločevanje na leve in desne se mi pač ne zdi ena izmed teh stvari.

 

 

Politika gor in dol... A med seksom se tud razmišlja o politiki ali se ko vsaj takrat pusti na miru...

Popravljeno od Nejc1986
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Polna usta besed ampak, zakaj ti Nejc pa Alex nočete prispevat, k zmanjševanju okužb, pričakujete pa da bodo to delali drugi? Sej veš tisti, ki jih zmerjata z egoisti, pokvarjenci, žlehtnobami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Boss napisal:

Polna usta besed ampak, zakaj ti Nejc pa Alex nočete prispevat, k zmanjševanju okužb, pričakujete pa da bodo to delali drugi? Sej veš tisti, ki jih zmerjata z egoisti, pokvarjenci, žlehtnobami.

Kako da ne? Kaj pa delava, da je zaradi naju več okužb? 

A beciklirava ob petkih po Ljubljani oziroma se po novem voziva po mestu z avtom in onesnažujeva zrak? A prigovarjava ljudi, da naj ne nosijo mask in da je to samo prehlad? A izzivava ljudi, jim puliva fotoaparate iz rok, ustrahujeva ljudi na cesti kot kvazi novinarja, brez maske? A strašiva otroke z rdečimi zvezdami na zaščitnih maskah? A hodiva na privat zabave in žure? A se sprehajava po drugih občinah? A se druživa z skupinami ljudi na igralnih, medtem ko se naši otroci v gručah igrajo skupaj? A mogoče v službi ne nosiva zaščitne opreme in se ne drživa priporočil stroke, ki je edina,ki lahko govori o koroni? Zaradi takih kot sva midva, bi bili že zdavnaj v zelenem, ne samo rumenem. 😉

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne upoštevata zapoved maršala Twita, da največ za umiritev okužb naredita tako, da ležita doma na kavču in gledata TV. Torej, zakaj se tega ne držita in vidita samo druge da nekaj ne spoštujejo? Nejc je še tako predrzen. da celo vozi kolo naokoli. A je res tako hudo, da ne moreta malce potrpet in ali sta res tako pomehkužena, da ne moreta doma ostat in morata hodit v službo in širit okužbe?

 

Sej tole je mal sarkastično napisano samo uporabil sem vajine besede s katerimi kar tako po janšistično špricata gnev po drugače mislečih. Kaj so vama naredil ljudje, ki se trudijo preživeti tako ali drugače? Verjamem, da imata bolj polne riti kot marsikdo v Sloveniji ampak prava empatija je ta, da se postaviš v vlogo nekoga, ki mogoče na mesec dobi skupaj z malco in prevozom 1000 EUR neto. Če bo tak slučajno zbolel bo raje prikril bolezen, ker si ne more privoščiti izgube 20% plače, prevoza in prehrane. Ja s 600 EUR neto je na tem, da gre lahko na RK ali pa karitas prosjačit.

 

Zakaj recimo povsod drugod imajo 100% nadomestilo? Samo zaradi tega bi lahko marsikdo bolan dejansko ostal doma brez rizika, da ne bo več prišel čez mesec. Al pa tisti, kateremu je oblast zaprla šole in vrtce in ne more dokazati, da je nujno potreben kader. Ja lahko je vama zdele otresat in pametovat, ko ne poznata takih situacij. Če si zdrav doma zaradi otroka al pa zaradi tega ker so ti ukinili javni prevoz imaš lahko samo 50% plače.

 

Ja take norosti se gre oblast, ki je teh 80% nadomestila uvedla že v zloglasnem ZUJF-u in dobesedno prisilila ljudi, da bolani hodijo na šiht. In vidva oblasti še ploskata in zaničujeta ljudi, ki so marsikdaj postavljeni v skoraj neizhoden položaj. Mislim, če mata jajca jim pejta razlagat tole o egoizmu in naj malo potrpijo. Jaz na vajinem mestu raje ne bi šel, ker zobarji ne delajo oziroma ne delajo estetskih popravkov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

Ne upoštevata zapoved maršala Twita, da največ za umiritev okužb naredita tako, da ležita doma na kavču in gledata TV. Torej, zakaj se tega ne držita in vidita samo druge da nekaj ne spoštujejo? Nejc je še tako predrzen. da celo vozi kolo naokoli. A je res tako hudo, da ne moreta malce potrpet in ali sta res tako pomehkužena, da ne moreta doma ostat in morata hodit v službo in širit okužbe?

 

Sej tole je mal sarkastično napisano samo uporabil sem vajine besede s katerimi kar tako po janšistično špricata gnev po drugače mislečih. Kaj so vama naredil ljudje, ki se trudijo preživeti tako ali drugače? Verjamem, da imata bolj polne riti kot marsikdo v Sloveniji ampak prava empatija je ta, da se postaviš v vlogo nekoga, ki mogoče na mesec dobi skupaj z malco in prevozom 1000 EUR neto. Če bo tak slučajno zbolel bo raje prikril bolezen, ker si ne more privoščiti izgube 20% plače, prevoza in prehrane. Ja s 600 EUR neto je na tem, da gre lahko na RK ali pa karitas prosjačit.

 

Zakaj recimo povsod drugod imajo 100% nadomestilo? Samo zaradi tega bi lahko marsikdo bolan dejansko ostal doma brez rizika, da ne bo več prišel čez mesec. Al pa tisti, kateremu je oblast zaprla šole in vrtce in ne more dokazati, da je nujno potreben kader. Ja lahko je vama zdele otresat in pametovat, ko ne poznata takih situacij. Če si zdrav doma zaradi otroka al pa zaradi tega ker so ti ukinili javni prevoz imaš lahko samo 50% plače.

 

Ja take norosti se gre oblast, ki je teh 80% nadomestila uvedla že v zloglasnem ZUJF-u in dobesedno prisilila ljudi, da bolani hodijo na šiht. In vidva oblasti še ploskata in zaničujeta ljudi, ki so marsikdaj postavljeni v skoraj neizhoden položaj. Mislim, če mata jajca jim pejta razlagat tole o egoizmu in naj malo potrpijo. Jaz na vajinem mestu raje ne bi šel, ker zobarji ne delajo oziroma ne delajo estetskih popravkov.

Boss, zdaj pa že trosiš smešnice. Ali nisi prav ti tisti, ki najbolj zagovarjaš, da mora gospodarstvo delovati v čim večji meri? 🤔

Podobne omejitve kor pri nas imajo skoraj povsod po Evropi (nekje še strožje) in nikjer ne  kolesarijo ob petkih oziroma po novem onesnažujejo okolje po mestu. Tudi v drugih državah nimajo tako pokvarjene opozicije, ki kot hijene čakajo in izvajajo vse podlosti, da bi se v tej krizi dokopali do oblasti in celo hujskajo ljudi, da naj se ne držijo navodil. Uporabljajo vse metode levih totalitarnih sistemov-kdor ne razmišlja kot mi, je fašist in neprijatelj. Vrnimo se na delavce, ki  morajo delati za "samo" 1000€ plače. A si ti mogoče kdaj vprašal kakega strojnega tehnika ali inženirja, ali elektronika, ali električarja kolikšna je njihova plača v kaki tovarni? Toliko ali le malo čez. Trgovke imajo pa še veliko manj. Torej, ker imam takšno službo, da veliko sodelujem z trgovinami lahko povem, kako delujejo ponekod zaščitne metode proti kovidu. So izredno učinkovite in zato je zelo, zelo malo okuženih trgovcev v takih organizacijah. Recimo v trgovini, tuj lastnik, vsakemu zaposlenemu, trgovskem potniku, vzdrževalcu, inšpektorju ob vhodu obvezno izmerijo temperaturo. Izpolniti mora obsežen vprašalnik o tem, ali je zdrav in nima kovida oziroma kakega bolezenskega znaka. Zaposlenim razdelijo vsakemu po dve maski in zaščitne rokavice. Z podpisom se obvezujejo, da govorijo resnico in da bodo odgovarjali, če ne govorijo po pravici. Že tukaj na vhodu se poslovi večino okuženih, ki kažejo znake. Asimptomatskih jasno da ne. Če je kdo recimo prehlajen ali ima drugačne težave in hoče h zdravniku, mora prej obvezno na testiranje. Če je slučajno pozitiven, tisti moment javijo v službo, da je zaposleni okužen in da mora ostati doma. Tako ne more priti na delo, tudi, če bi hotel. Druga stvar je ta, da je kdo asimptomatski. V tem primeru lahko hodi okužen okoli. Ampak, sedaj se pa pojavijo tej "ta drugi". 

Slučajno sem slišal enega izmed zunanjih potnikov, kako se je hvalil, da je prebolel kovid a da je prve štiri dni hodil še vedno okoli.

Šele četrti dan, ko je imel še vedno temperaturo je šel k doktorju in na testiranje. Rekel je, da je bila temperatura nizka in da se je odlično počutil in da  bi on komot lahko hodil v službo, če ga ne bi poslali na testiranje. Seveda je pa tudi razlagal, da to vse skupaj ni nič in da podpira dr.potrčkota. Takšni pa res širijo virus okoli. Pa ne zato, ker ne bi mogli preživeti z 80% plače ampak zaradi njihovega FB razmišljanja. 

Tudi moj kolega, ki dela drugače v gostinstvu in je sedaj na čakanju, se nič ne pritožuje nad 80%.Pravi,da je super, ker je vlada tako zrihtala in mu nič ne manjka. Bivši sodelavec se je vrgel med vinarje že od marca ne dela skoraj nič, ker nima komu prodajati vina. Skupaj z ženo dobita vsak čez jurja pomoči na mesec. Pravi, da jima ni slabo. Tudi on je pohvalil vlado za tak ukrep.Ampak on je tip človeka, ki ne dela z pufi in krediti in ima vedno kaj denarja na strani za težke čase. Ljudi za trgatve in urejanje vinograda najema sproti, tako, da nima zaposlenih po nepotrebnem. Pravi, da tej ostali vinogradniki, ki nekaj jočejo po TV, da ne bodo preživeli, samo nekaj izsiljujejo in se sami sebi smilijo. Dober gospodar špara takrat, ko denarja je. 

To velja za vse. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, Boss... Ni res,da ne prispevam svojega deleža k normalizaciji situacije...

 

Nosim masko, upoštevam odloke, skrbim za higieno rok in kašlja, ne nasedam fake news ampak iščem kredibilne vire informacij.

 

Ja,grem na bajk AMPAK v skladu z odloki in priporočili (torej brez družbe in z razkužilom v ruzaku, da si razkuzim roke,ko si privoščim tisti prepovedan kufe na petrolu- Ja,krsim zakon,ker na samem pijem kavo ...). 

 

Ne udeležujem se shodov,ki so namenjeni provociranju in podpihovanju nestrpnosti.

 

Jbg,nisem pa dovolj pameten,da bi iznašel cepivo,niti  politično angažiran , da bi šel spreminjati stvari na najvišjo raven.

 

Mislim pa, da če bi vsi vsaj malo spoštovali odloke in znali konec koncev poskrbeti za svoje počutje (najlažje se je zapreti med4stene in jamrati,da se jim bo zmešalo zaradi korone), tako kot se jaz trudim (pa ne rečem,da mi vedno rata,ampak jaz vsaj probam), bi bilo malo drugače.

 

In daj mi prosim povej, kdaj sem zaničeval ljudi ,ki hodijo na šiht? In kdaj sem ploskal oblasti? Ce je strinjanje z odloki enako kot ploskanje oblasti, potem pa tudi ne vem...

 

Ja, 600eur je premalo za življenje, ampak verjemi da 1000eur dobi recimo medicinska sestra ... Ta ista medicinska sestra,ki se jo zdaj jebe v glavo (in to na suho in na najbolj posel način) s strani bedakov,ki NAMENOMA sejejo virus okoli (oziroma politično korektno rečeno NAMENOMA ne naredijo nic,da ga nebi sejali). Tako da 1000eur na žalost ni ravno zelo redka plača v Sloveniji.

 

 

Popravljeno od Nejc1986
  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom veliko dodal,ampak osnovne zaščite se lahko držimo povsod razen v vodi tako ,da ni mogočih nobenih izgovorov glede tega. Glede plače pa takole,če z neto plačo 1000€ -20% kdo ne more preživet naj pride na naš konec Slovenije ,ko bo imel tako plačo ne samo v tem času korone ampak vedno in ga bomo naučili preživet!

Je skoraj bolje bit na socialni in brez stroškov kot je vrtec za otroka itd. Pri nas delajo ljudje in to velika večina v industriji za 700€. Velika žalost,za take pa nikjer nikoli ne najdejo nekih izgovorov za večjo plačo,ga ni.....:whatever:

Si lahko mislite kake bodo imeli pokojnine? No za nekatere je pa glavni problem kako se izogniti temu ali onemu ukrepu... :vskalo:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Bini napisal:

Ne bom veliko dodal,ampak osnovne zaščite se lahko držimo povsod razen v vodi tako ,da ni mogočih nobenih izgovorov glede tega. Glede plače pa takole,če z neto plačo 1000€ -20% kdo ne more preživet naj pride na naš konec Slovenije ,ko bo imel tako plačo ne samo v tem času korone ampak vedno in ga bomo naučili preživet!

Je skoraj bolje bit na socialni in brez stroškov kot je vrtec za otroka itd. Pri nas delajo ljudje in to velika večina v industriji za 700€. Velika žalost,za take pa nikjer nikoli ne najdejo nekih izgovorov za večjo plačo,ga ni.....:whatever:

Točno tako. Meni je Zanimivo; 3/4 ljudi ki jih poznam so med sportanjem prejšnje zime imeli rutko čez usta in nos (tudi sam). Zdaj je pa na1x problem imeti to isto rutko gor med tekom ali masko v stacuni. Samo zato , da kontrirajo. 

 

3/4 ljudi se ni nič gibalo prej... Zdaj pa vsi rinejo na Šmarno gledati sončni vzhod in vsi so osebno prizadeti,ker so fitnesi zaprti... In vsi bodo debeli, ker se zdaj ne smejo gibati.... Korona bo kriva... Oziroma Janša... 

 

Ampak ne.. ovca sem jaz,ker imam masko na obrazu in ker sem včeraj raje delal do 20h in zaspal pred tvjem ,namesto da bi šel spreminjati svet na bolje v center...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi, ki smo bili že prej športno aktivni nam res ni ni bil problem imeti pozimi, ko je res mrzlo ruto čez obraz. Prav tako na smučanju podkapo čez obraz in to cel dan, če je treba. Nekaterim pa, ki so seveda lepi, če ne drugim pa sami sebi, je težko prekriti z masko te čedne obrazke.Opazil sem, med pogovori, da so skoraj  vsi tisti proti nošenju mask, ki so tudi proti trenutni oblasti. Res žalostno, da to enačijo. Smešno mi je. Ali mislijo, da bodo s tem naredili Janši škodo ali sami sebi in vsem ostalim okoli, da bomo zaprti tja do maja meseca.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Alex napisal:

Mi, ki smo bili že prej športno aktivni nam res ni ni bil problem imeti pozimi, ko je res mrzlo ruto čez obraz. Prav tako na smučanju podkapo čez obraz in to cel dan, če je treba. Nekaterim pa, ki so seveda lepi, če ne drugim pa sami sebi, je težko prekriti z masko te čedne obrazke.Opazil sem, med pogovori, da so skoraj  vsi tisti proti nošenju mask, ki so tudi proti trenutni oblasti. Res žalostno, da to enačijo. Smešno mi je. Ali mislijo, da bodo s tem naredili Janši škodo ali sami sebi in vsem ostalim okoli, da bomo zaprti tja do maja meseca.

Jp, jaz imel že od nekdaj na smučanju po cel dan podkapo, na kolesu in laufu pa že od nekdaj rutko čez usta (predvsem zato , da sem sam sebe navadil vdahniti zrak čez nos- je znalo sicer grlo kr fajn zafrkavati).

 

Je pa zagotovo fajn biti vsaj malo natreniran, da lahko človek tudi pri večji obremenitvi diha samo čez nos (čeprav... Hoja po trgovini ni ravno večja obremenitev in zato tudi ta izgovor antimaskerjem pade v vodo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tujini vidite samo to, kaksne so omejitve... kaj pa druge drzave nudijo za omilitev tezav, pa ne... Se ti ukrepi, ki so pri nas, so v veliki meri samo na papirju... ker marsikdo se niti od spomladanskega vala ni dobil tiste “miloscine”, ki so mu jo dodelili...

  • Zmeden 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

V tujini vidite samo to, kaksne so omejitve... kaj pa druge drzave nudijo za omilitev tezav, pa ne... Se ti ukrepi, ki so pri nas, so v veliki meri samo na papirju... ker marsikdo se niti od spomladanskega vala ni dobil tiste “miloscine”, ki so mu jo dodelili...

Kdo ni dobil od spomladanskega vala pa da mu je bilo obljubljeno?

Jaz vse ki jih poznam,so dobili obljubljeno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda ne gledas TV... ali pa gledas samo JansaTV, kjer to verjetno ne izpostavljajo :D ... Ravno vceraj ali pa prejsnji dan je bil prispevek o nekem hotelu (hotel Slovenija?), kjer ze od zacetka poletja niti niso dobili plac ... Ruski mogotec, ki je lastnik je sicer menda celo nekaj celo dobil... a ni placal naprej...zato so predlagali stecaj... Pa takih podjetji ni malo, kjer jim je zmanjkalo denarja ... stroske morajo pa vseeno placevati ...

 

Po drugi strani pa poostreno kasirajo kao zaradi neupostevanja ukrepov in izdajajo placilne naloge... mnogokrat popolnoma neupraviceno. Teh zgod je toliko, da nimam volje vsega pisat... se pa da vse najti preko raznih online virov ali pa v medijih... 

 

 

maribor-4.5.2020_lent-2.jpg
MARIBORINFO.COM

Mariborski gostinec Nešo Vukotić je na svojem Facebook profilu objavil obsežen zapis, v katerem sprašuje državo, kdaj lahko gostinci pričakujejo finančno pomoč.

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Jest napisal:

Izgleda ne gledas TV... ali pa gledas samo JansaTV, kjer to verjetno ne izpostavljajo :D ... Ravno vceraj ali pa prejsnji dan je bil prispevek o nekem hotelu (hotel Slovenija?), kjer ze od zacetka poletja niti niso dobili plac ... Ruski mogotec, ki je lastnik je sicer menda celo nekaj celo dobil... a ni placal naprej...zato so predlagali stecaj... Pa takih podjetji ni malo, kjer jim je zmanjkalo denarja ... stroske morajo pa vseeno placevati ...

 

Po drugi strani pa poostreno kasirajo kao zaradi neupostevanja ukrepov in izdajajo placilne naloge... mnogokrat popolnoma neupraviceno. Teh zgod je toliko, da nimam volje vsega pisat... se pa da vse najti preko raznih online virov ali pa v medijih... 

 

 

maribor-4.5.2020_lent-2.jpg
MARIBORINFO.COM

Mariborski gostinec Nešo Vukotić je na svojem Facebook profilu objavil obsežen zapis, v katerem sprašuje državo, kdaj lahko gostinci pričakujejo finančno pomoč.

 

 

 

Iskreno... Zelo malo gledam TV. Ker nimam ne časa, ne živcev za to. Če pa že, pa raje pogledam kaj drugega. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.