Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

pred 9 minutami je Nejc1986 napisal:

Ali pa tistih, ki imamo veliko možnost okužbe v službi.

 

Na žalost pa verjetno res ne bo cepiv dovolj. Ampak.... Do sedaj sem imel občutek, da se nihče noče cepiti. Tudi na forumu je bilo več tistih ki se nebi, kot tistih ki bi se. Zadnje čase pa dobivam občutek, da se malo kaže s prstom na tiste, ki smo se cepili.. 

Res je žalostno, kako antireklama za cepljenje deluje s polno paro. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda se... ker je točno zapisano kdo so prioritetne skupine in načeloma so tiste, kjer je smrtnost najvišja. Ampak saj je vseeno, itak so že cel kup folka cepili preko vrste pa ni nikomur niti mal nerodno. Govorim seveda o tistih, ki so omogočili take malverzacije.

 

Sicer pa - glede na to da se niti ne ve točno koliko časa bo cepljenje zaleglo se pod vprašanje postavlja tudi to, koliko je učinkovito. Glede na to, kako pada zagnanost pri dobavi cepiv se pač sama od sebe postavljajo tudi taka vprašanja, pa nič ne namigujem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

Seveda se... ker je točno zapisano kdo so prioritetne skupine in načeloma so tiste, kjer je smrtnost najvišja. Ampak saj je vseeno, itak so že cel kup folka cepili preko vrste pa ni nikomur niti mal nerodno. Govorim seveda o tistih, ki so omogočili take malverzacije.

 

Sicer pa - glede na to da se niti ne ve točno koliko časa bo cepljenje zaleglo se pod vprašanje postavlja tudi to, koliko je učinkovito. Glede na to, kako pada zagnanost pri dobavi cepiv se pač sama od sebe postavljajo tudi taka vprašanja, pa nič ne namigujem.

Tukaj tudi mene zanima, kaj je s temi dobavitelji cepiv.Kar naenkrat nobeden več ne more izdelati nič. Pa toliko so se hvalili in v Bruslju in sami dobavitelji, kako bodo oni izdelali in dobavili na miljone doz na dan. To je totalno neresno. 😕

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Tukaj tudi mene zanima, kaj je s temi dobavitelji cepiv.Kar naenkrat nobeden več ne more izdelati nič. Pa toliko so se hvalili in v Bruslju in sami dobavitelji, kako bodo oni izdelali in dobavili na miljone doz na dan. To je totalno neresno. 😕

 

Ko je v igri toliko denarja, se marsikdo premisli in prekrši dogovor😩

  • Všeč 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ,stvar je resna. Ampak žalostno je to,da so nekateri šele po skoraj letu dni to spoznali! Žal je tudi proti temu sevu edina rešitev preventiva ne pa razna nakladanja in vsi možni izgovori na neke zakone in luknje v njih pa jamranje itd.:nevem:

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

čak mal @Bini, še nekaj ur nazaj si trdil, kako vse deluje, okužbe se zmanjšujejo, cepivo deluje ... zdaj si pa obrnil ploščo in gremo spet jovo na novo levite napenjat, kako je grozen nov virus (verjetno bo povzročil bolezen kovid 20 al pa celo kovid 21) in kako ste vsi neodgovorni, če temu ne verjamete, da je ta še vsaj 40% bolj grozen ... do naslednjega, ki bo še mnogo bolj grozen - recimo Slovenski sev (ta je baje še posebi zajeban da popizdiš, ne sam da ne vohaš, še IQ ti pade za 20 točk).

 

Ja je res res žalostno, da nekateri skoraj po letu niste spoznal, da se pandemijo zgolj izkorišča za politične namene, vzpostavljanja totalitarnih sistemov z uničevanjem državnih ustanov in organov, rušenja demokracije, ustave, človekovih pravic...  da se poskuša skregati ljudi med sabo s stalnimi delitvami, kazanjem s prstom najprej na enega pol na drugega. Vse zato, da se utrjuje oblast, zmanjšuje moč ljudstva, ravba proračun in krade na veliko. Tega še skrivajo ne več, ker vedo, da dokler je stanje takšno jim nihče nič ne more.

 

Še najbolj žalostno je pa to, da se po vaših hrbtih udriha z bičem in se vas zasmehuje in ošteva na vsakem koraku pa nekateri še kr kimate in verjamete v to, da bo vse dobro, če boste ponižni in pohlevni ter verjeli v neizmerno modrost in dobrosrčnost oblastnikov... ja že more biti vse res, saj so po TV-ju povedal. Pretiravam? Hmm, če bi bilo vse tako grozno in alarmantno, noben od politikov in drugih vipovcev ne bi okrog skakal in sigurno bi se ravno taki priviligiranci najprej zagrebli za cepiva in se cepili po načelu "ko jebe starčke, oni so svoje opravili mi mamo pa denar".

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

čak mal @Bini, še nekaj ur nazaj si trdil, kako vse deluje, okužbe se zmanjšujejo, cepivo deluje ... zdaj si pa obrnil ploščo in gremo spet jovo na novo levite napenjat, kako je grozen nov virus (verjetno bo povzročil bolezen kovid 20 al pa celo kovid 21) in kako ste vsi neodgovorni, če temu ne verjamete, da je ta še vsaj 40% bolj grozen ... do naslednjega, ki bo še mnogo bolj grozen - recimo Slovenski sev (ta je baje še posebi zajeban da popizdiš, ne sam da ne vohaš, še IQ ti pade za 20 točk).

 

Ja je res res žalostno, da nekateri skoraj po letu niste spoznal, da se pandemijo zgolj izkorišča za politične namene, vzpostavljanja totalitarnih sistemov z uničevanjem državnih ustanov in organov, rušenja demokracije, ustave, človekovih pravic...  da se poskuša skregati ljudi med sabo s stalnimi delitvami, kazanjem s prstom najprej na enega pol na drugega. Vse zato, da se utrjuje oblast, zmanjšuje moč ljudstva, ravba proračun in krade na veliko. Tega še skrivajo ne več, ker vedo, da dokler je stanje takšno jim nihče nič ne more.

 

Še najbolj žalostno je pa to, da se po vaših hrbtih udriha z bičem in se vas zasmehuje in ošteva na vsakem koraku pa nekateri še kr kimate in verjamete v to, da bo vse dobro, če boste ponižni in pohlevni ter verjeli v neizmerno modrost in dobrosrčnost oblastnikov... ja že more biti vse res, saj so po TV-ju povedal. Pretiravam? Hmm, če bi bilo vse tako grozno in alarmantno, noben od politikov in drugih vipovcev ne bi okrog skakal in sigurno bi se ravno taki priviligiranci najprej zagrebli za cepiva in se cepili po načelu "ko jebe starčke, oni so svoje opravili mi mamo pa denar".

Nobene plošče ne obračam, samo ukrepe upoštevam in če bi jih vsi, res vsi bi iz dreka že bili.... Pa res ne delam in mislim kot desnica ali levica ampak delam kot je prav. Politika me najmanj zanima v življenju, zato mi je pa lažje neobremenjeno živet in nepristransko kaj dobrega naredit za državo ne glede na to kdo jo vodi! :prstgor:

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejstvo je, da virus obstaja, tako kot nešteto drugih. Naj se cepi kdor se hoče, silijo nobenega. Drugo dejstvo ki je 100%, kradli bojo itak vsi na tej sceni, pa naj bo JJ ali pa KUL. Vaše kreganje pro et contra tukaj je popolnoma brezpredmetno. Džabe se tuki med sabo tolčete, to je njihov namen, če še ne veste 🙂

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, da moramo zamižat in nič komentirat pa naj kradejo še naprej? Nisem vedel, da je morala družbe padla že tako nizko, da je to splošno sprejemljivo dejstvo, da politiki kradejo oziroma je to ratala vrlina tipa "dobr se je znajdu".

 

Jaz sem še iz tistih časov, ko sta bili laž in kraja sramotni dejanji in obsojanja vredni. Zdaj je pa to očitno dosežek. :nevem:

  • Všeč 3
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

Se pravi, da moramo zamižat in nič komentirat pa naj kradejo še naprej? Nisem vedel, da je morala družbe padla že tako nizko, da je to splošno sprejemljivo dejstvo, da politiki kradejo oziroma je to ratala vrlina tipa "dobr se je znajdu".

 

Jaz sem še iz tistih časov, ko sta bili laž in kraja sramotni dejanji in obsojanja vredni. Zdaj je pa to očitno dosežek. :nevem:

Jaz sem tudi iz tvojih časov, pa se je takrat glih tako kradlo, mogoče še več. Le da ni smel nobeden tega objaviti, ker je slabo končal. Drugi časi, isto pakovanje. 😎

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Niti približno se ni tolk kradlo sploh pa ne v takih razsežnostih. Danes se pa krade celo vsem na očeh in sploh niti ne poskušajo ničesar več skrit.

Jaz vedno pravim, da so za  eventuelne kraje zadolžena policija in  sodišča, nikakor pa ne mediji in nekakšni smešni modeli z zvezdo na maski z levice. Dokler ne bo par tožb zaradi klevetanja ne bo nič bolje. 

  • Všeč 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

Se pravi, da moramo zamižat in nič komentirat pa naj kradejo še naprej? Nisem vedel, da je morala družbe padla že tako nizko, da je to splošno sprejemljivo dejstvo, da politiki kradejo oziroma je to ratala vrlina tipa "dobr se je znajdu".

 

Jaz sem še iz tistih časov, ko sta bili laž in kraja sramotni dejanji in obsojanja vredni. Zdaj je pa to očitno dosežek. :nevem:

Saj bodo kmalu volitve pa se izkažimo in volimo taprave-boljše,če so kje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

Jaz vedno pravim, da so za  eventuelne kraje zadolžena policija in  sodišča, nikakor pa ne mediji in nekakšni smešni modeli z zvezdo na maski z levice. Dokler ne bo par tožb zaradi klevetanja ne bo nič bolje. 

 

Kaj pa smešni modeli, ki imajo na maski zastavo državi proti kateri tako radi delujejo? :)

  • Všeč 1
  • Haha 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Alex napisal:

Jaz vedno pravim, da so za  eventuelne kraje zadolžena policija in  sodišča, nikakor pa ne mediji in nekakšni smešni modeli z zvezdo na maski z levice. Dokler ne bo par tožb zaradi klevetanja ne bo nič bolje. 

Ja smešno res, en tvoj post pred tem pa razlagaš kako se je prej tud kradlo... a takrat pa niso bila zadolžena sodišča in policija, da to razišče.

 

Ampak meni je vseeno najbolj zanimivo to, da ko zmanjka argumentov se začne pogrom nad človekom. Če je vse tako čisto in pošteno potem je čisto enostavno odgovorit tako Mihcu kot tistmu mišičnjaku, ki je spizdil na Švedsko. Arogantni in cinični odgovori so pač takrat, ko se poskuša zakrivati resnico in ko enkrat preidejo v odgovorih iz ad rem na ad hominem so zame že priznali krivdo in so samo dokazali svojo šibkost.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Ja smešno res, en tvoj post pred tem pa razlagaš kako se je prej tud kradlo... a takrat pa niso bila zadolžena sodišča in policija, da to razišče.

 

Ampak meni je vseeno najbolj zanimivo to, da ko zmanjka argumentov se začne pogrom nad človekom. Če je vse tako čisto in pošteno potem je čisto enostavno odgovorit tako Mihcu kot tistmu mišičnjaku, ki je spizdil na Švedsko. Arogantni in cinični odgovori so pač takrat, ko se poskuša zakrivati resnico in ko enkrat preidejo v odgovorih iz ad rem na ad hominem so zame že priznali krivdo in so samo dokazali svojo šibkost.

 

 

Na cinično vprašanje paše ciničen odgovor. Potem pa, če si dec to preneseš, če si pa mamina maza, ki nisi delal dneva v življenju in ti je važno samo to, kako se boš zapohal, potem pač še greš jokat drugam. In so krivi vsi drugi, razen maminega sinčka. 🤗

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se prav tudi ti potrjuješ, da je maršal obkrožen s kriminalnimi združbami in se obnaša kot kakšen mafijski don, ker napadaš osebo in ne njegove ideje? Če to ni res kar je Kordiš navajal se da snostavno odgovoriti na provokacijo in s tem bi ga twito dejansko zatolkel. Tko pa v njegovem stilu, rešiti se neprijetnega vprašanja ali s cinizmom ali preusmeriti temo ali kaže s prstom v stilu "sej so uni drugi tud taki" in podobno. A to je nivo enega, ki se kot kaže le igra predsednika vlade?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Se prav tudi ti potrjuješ, da je maršal obkrožen s kriminalnimi združbami in se obnaša kot kakšen mafijski don, ker napadaš osebo in ne njegove ideje? Če to ni res kar je Kordiš navajal se da snostavno odgovoriti na provokacijo in s tem bi ga twito dejansko zatolkel. Tko pa v njegovem stilu, rešiti se neprijetnega vprašanja ali s cinizmom ali preusmeriti temo ali kaže s prstom v stilu "sej so uni drugi tud taki" in podobno. A to je nivo enega, ki se kot kaže le igra predsednika vlade?

Pa kdo je ta ne vzgojeni froc, da bi moral njemu odgovarjati na neumnosti? Pa kam bi prišli, če bi vsi poslanci take streljali? Bi bil še večji cirkus kot pri kulovcih.🤗

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ti sploh preveril kaj je Kordiš vprašal ali samo ponavljat isto kot pravijo na NoriTV? Boš rekel, da Snežič, ki je bl v zaporu zaradi davčnih utaj in mu je prepovedan vstop v BIH zaradi odpiranja slamnatih podjetij namenjenih davčnim utajam ni svetovalec maršala? Tako se je sam hvalil, twito pa tega ni nikoli zanikal. Da Snežič dobro pozna Đuđiko pri kateri so v SDS s podpisom twita najeli kredit verjetno tudi ni novinarska raca, ker če bi bila ne bi SDS vračala kredita, ali pač. Tist fantki in bivši član podmladka SDS pa verjetno so res sami poštenjaki, ki prirejajo le poštene piramidne igre s kriptovalutami. Res sami poštenjaki okol PV-ja.

 

Še video kaj je Kordiš dejansko vprašal in bil kot odgovor poslan na psihiatrijo.. verjetno na tisto kjer ima JJ že odprto kartoteko?

 

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

A si ti sploh preveril kaj je Kordiš vprašal ali samo ponavljat isto kot pravijo na NoriTV? Boš rekel, da Snežič, ki je bl v zaporu zaradi davčnih utaj in mu je prepovedan vstop v BIH zaradi odpiranja slamnatih podjetij namenjenih davčnim utajam ni svetovalec maršala? Tako se je sam hvalil, twito pa tega ni nikoli zanikal. Da Snežič dobro pozna Đuđiko pri kateri so v SDS s podpisom twita najeli kredit verjetno tudi ni novinarska raca, ker če bi bila ne bi SDS vračala kredita, ali pač. Tist fantki in bivši član podmladka SDS pa verjetno so res sami poštenjaki, ki prirejajo le poštene piramidne igre s kriptovalutami. Res sami poštenjaki okol PV-ja.

 

Še video kaj je Kordiš dejansko vprašal in bil kot odgovor poslan na psihiatrijo.. verjetno na tisto kjer ima JJ že odprto kartoteko?

 

Nima on kaj nobenega obtoževati brez dokazov. Če pa jih ima, naj le te preda policiji. Tak način obtoževanja poznamo iz nekih drugih časov. Sicer pa tega mojstra čaka še srečanje s sodnikom zaradi blatenja zdravnikov. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.