Skoči na vsebino

Pivo mi paše

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 8 minutami je Alex napisal:

A je bilo včeraj kako pivo preveč? 🤗

nista kot kaže dokumentirala do konca :) ?

Napisano

V tej pasji vrocini mi pivo totalno NE pase, raje kaksna ledena RADENSKA, to je pa odlicna zadeva. :)

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 21 minutami je Z M A J napisal:

V tej pasji vrocini mi pivo totalno NE pase, raje kaksna ledena RADENSKA, to je pa odlicna zadeva. :)

Men tud ne, če ga ni:D

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

A je bilo včeraj kako pivo preveč? 🤗

Mogoče tudi, ampak po današnji turi pri 35 pa paše bolj radler... 🤥😊

Napisano
pred 9 urami je Bini napisal:

Mogoče tudi, ampak po današnji turi pri 35 pa paše bolj radler... 🤥😊

Verjamem, zadnja leta je ta bolj v modi ker imam manj %...

Ampak ni ga čez Osjecko_svijetlo_lager_pivo.jpg

Napisano
dne 20. 6. 2021 ob 15:39 je Bini napisal:

Zdaj pa že paše, dva mala Hainikena za povrhu pa tegale temnega... 👍

IMG_20210620_153018.jpg

Tole je pa men top temn pir👍🍺

Beko mi paše, ker hladi mi od Uniona flaše😉

20210624_102247.jpg

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano (urejeno)

Da ne bo sam piva. Kumara pa veste kam gre ...  🤣🤣🤣🤣😂😂

20210624_141757.thumb.jpg.6a7fb6df9a7ba7c8011b2df623fa75c3.jpg

Popravljeno od TiEn
  • Všeč 2
  • Haha 2

 


image.jpeg

 

Napisano
pred 5 urami je Bini napisal:

Še en črni PAN na Hrvaškem po dolgem času.... :prstgor:

IMG_20210624_132606.jpg

Edini hrvaški pir, ki je res dober in se ga žal ne dobi pri nas🍻

N7rRRL1.jpg

Napisano

Žal ga nisem slikal, bil je pa Union temni nefiltriran v tejle gostilni, če jo poznaš? (Piran) 😊

IMG_20210624_220020.jpg

IMG_20210624_220034.jpg

Napisano
pred 5 urami je Bini napisal:

Žal ga nisem slikal, bil je pa Union temni nefiltriran v tejle gostilni, če jo poznaš? (Piran) 😊

IMG_20210624_220020.jpg

IMG_20210624_220034.jpg

Jaz jo poznam. 😊

 

 

Napisano

Ej ...čestitke 👍😃😁😁😁😁🍻🍻🍻🍻😉😁

Napisano
pred 48 minutami je Gelipter napisal:

Ej ...čestitke 👍😃😁😁😁😁🍻🍻🍻🍻😉😁

NE JAZ,PRIJATELJ JE IMEL 60!!!!!!!😂😂😂😂😂😂

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Razen Istralandije sem vozil te, na italijansko stran speljane, prvič. Te so Pivo, FR enduro, Toboga del Castello, Deepson. Ja, karabinjerji so nas obrnili 20 m pred koncem zaprtja ceste. OK, itak sva imela namen še na Istralandijo, tako sva se vrnila v Prebeneg, iz katerega je prečka do traila. In pol Texas rodeo navzdol! Vrnitev na izhodišče, nakrcat kolesa, v Kopru kafe na MOLu in nato 60 (šestdeset) minut za 17 km do Portoroža. Povprečje 12,7/100. 🥴
    • Jaz sem šel enkrat peš iz Osp-a na Grad Socerb pa sem preklinjal celo pot ker sem mislil, da se stopim, ker je bilo tako toplo. A si vedel da imamo Socerb tudi v Vipavi?
    • Če bi bil na njegovem.mestu ,strogo dizel. 😉
    • Včasih smo šli mi z obale za 1. maj na Socerb, kjer smo jedli tipične slovenske jedi: ćevape, pljeskavice, lepinje, luk..  No, ker je slovesnost letos odpadla,ker ni več rentabilno (beri previsoke cene - ni ljudi) sva z Etcho - jem sklenila, da greva po poteh, ki so jih med vojno utrdili z takratnim bicikli (predhodniki današnjih mtb). Seveda takrat niso imeli električnih. 😉 So pa res dobre proge in zanimive. Zanimivo je bilo, ko sva imela na italijanski strani srečanje z njihovimi organi pregona, saj sva šla mimo zapornic za zaprto cesto in prišla točno do njih. Po krajšem "prijateljskem" klepetu sva se morala obrnit in it vse okoli nazaj do Socerba. 😊 Je pa zanimivo, kako imajo v slovenskih vaseh na italijanski strani zamejci okrašene vasi in poti. Povsod visijo rdeče zastave (brez vseh obeležij in znakov), čez ceste so transparenti, v rdeči barvi z napisi "Živel 1.maj". Koliko   bolj zavedni so kot mi tukaj.  V glavnem je bilo peklensko vroče. Dobro da nisva kake kače povozila, saj jih je v tem kraškem svetu obilica. 😊 slikv daljavi viadukt črni Kal   Grad Socerb    Vozni park  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.