Skoči na vsebino

Ali naj tema z naslovom "Cepljenje - Korona in vse ostalo." ostane zaklenjena ali naj se odklene?


Jest

Ali naj tema z naslovom "Cepljenje - Korona in vse ostalo." ostane zaklenjena ali naj se odklene?  

21 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Ali naj tema z naslovom "Cepljenje - Korona in vse ostalo." ostane zaklenjena ali naj se odklene?

    • Da, naj ostane zaklenjena
      9
    • Ne, naj se odklene
      9
    • Ne vem / mi je vseeno
      3


Priporočeno sporočilo

@Boss, to ni letelo nate... ampak na tiste, ki so z Alexom v "vojni"... 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani



Če se bom jaz umiril, od mene ne bo nič...
 
Men so debate, kjer imamo različna mnenja super. Edino tako se kaj naučim in vidim tudi drugi vidik gledanja na stvar. Edino tako se lahko prepričam, da recimo nimam prav, navadno takrat ko mi zmanjka argumentov. Če take debate ne bi bilo bi še vedno živel naprej v zmoti, da je edino moja pravilna. :nevem:
 
Sicer se ne rabte strinjat, ampak zame je edina varovalka samo to, da se ne gre na nivo osebnega žaljenja ali zaničevanja drugačnega mnenja. Tudi, če kdaj kdo čustveno odreagira ni nič narobe, samo da ta odziv ni pol v obliki zmerjanja ali pa še slabše, da se pol kake zamere vlečejo. Jebemu, pravi dec zamere pa res ne sme vlečt v nedogled.
 
OK, si se počutil užaljenega, odmakni se iz foruma za kak teden pol pa pridi nazaj in se obnašaj kot, da se ni nič zgodilo. Sam ne za nazaj vlečt ven zamere kdaj je kdo komu kaj hudega rekel. Al pa da si rečeš, da s takim pa ne bi šel na pivo. Mislim to so otročje fore, razumem pa, da če bi nekdo koga namensko zajebal zaradi lastnih koristi. Ja tisto pa ni tako lahko preseči in takrat verjamem tudi v dolgotrajno zamero oziroma bolj v slogu "osel gre samo 1x na led".


Bolj se neb mogel strinjat.

Tisti, ki pravite, da vam ta tema povzroča nek stres in tega ne rabite v lajfu. Ok, razumem. Preskočite temo in je zadeva rešena. Forum ima 256 različnih tem. Ni vrag, da se kakšna izmed teh neb dala preskočit.
Tudi jaz preskakujem teme ala hvaljenje in jamranje, recimo.

PS: NOBEN od nas ni dost pameten, da vse ve in pozna okol te corone. In ravno to me žene naprej, da se vsak dan kej novega naučim. Ne zaupam cepivom in če me bo kdaj prepričalo karkoli v nasprotno, hvala bogu, bom priznal, da sem se motil. Ampak do nadaljnega ob vseh teh nebulozah še ne mislim popustit oz. izpostavljat svojih otrok nevarnostim, ki jih ne potrebujejo.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

53 minutes ago, Alex said:

Če tako pogrešate to temo o kovidu, v kateri je na žalost bolj enosmeren promet, pa naj bo. Kogar od nas ne zanima, jo bo pač preskočil. 

 

V tej temi si daleč vodeči po objavah. Daleeeeeeč. Tako kot v drugih, ne potem rečti da te ne zanima. 
 

spet smo pri starem problemu. V redu smo se umirili, odprimo temo. Verjamem da se že drug teden nadaljuje vse po starem. Če bo žaljenje, bom žalil nazaj - namerno

Popravljeno od marko91
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Alex said:

Star pregovor pravi, da pametnejši popusti. Evo, tu se je zgodilo tudi v praksi. 🤗

Srar pregovor tudi pravi da ignorirane clane ne vidis in ne komentiras

12 minutes ago, Shrek said:

In zdaj si najpametnejši...ker si 168 let na forumu...

Pa ne mi rečt, da si še najlepši....narcis...

Je ze zacel provocirati….ni vazna tema

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Shrek napisal:

In zdaj si najpametnejši...ker si 168 let na forumu...

Pa ne mi rečt, da si še najlepši....narcis...

Sedaj mogoče več ne... Ko sem bil pa mladenič, sem bil kar čeden, moram priznati. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Nejc1986 napisal:

Včasih je bilo Usodno Vino,zdaj je Usodno Cepivo.

 

Ze skoraj kot usodni forum 🤦‍♂️

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Deeyan napisal:

 

Ze skoraj kot usodni forum 🤦‍♂️

Tako kot v teh limonadah, se čisto na koncu vse razreši.😊

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.