Skoči na vsebino

Toča 25.05.2022

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 16 minutami je DonFelipe napisal:

Kako to misliš? A se ločuješ tako kot večina?

Svojo lastno farmo nutrij sem imel v mislih, a zdaj verjetno ne bo nič iz tega, ker mi niso odobrili EU kohezijskih sredstev. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 44 minutami je Z M A J napisal:

Svojo lastno farmo nutrij sem imel v mislih, a zdaj verjetno ne bo nič iz tega, ker mi niso odobrili EU kohezijskih sredstev. :(

Subvencije pač ne boš dobil ker nisi v pravi stranki in gibanju. Več informacij ti bodo povedali legebitrovci.


Ne spreglej pa tega znaka z dopolnilno tablo v Savinjsko-Šaleški dolini :

Nocoj in ponoči nevihte, nevarnost pred točo - GO-Portal

 

  • Začuden 3
  • Zmeden 2
Napisano
pred 3 urami je DonFelipe napisal:

Kako to misliš? A se ločuješ tako kot večina?

ti bereš temo ali si iz drugega (verjetno lost) planeta ?

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Napisano
pred 29 minutami je sportman333 napisal:

ti bereš temo ali si iz drugega (verjetno lost) planeta ?

Ne skrbi, jaz sem iz navadnega in ne mavričnega planeta tipa Legebitra.

 

A si videl prometni znak?

  • 2 meseca kasneje...
Napisano
dne 13. 7. 2023 ob 11:24 je Haxballer napisal:

No, danes ponoči pa je mojo M3 ujelo nekaj toče... Imam poln kasko, največ luknjic je na strehi, skupno jih je kakšnih 20. Vse so približno enakih velikosti. Kaj priporočate? Bi vi peljali k avtokleparju, da jih povleče ven?

 

image.jpeg

 

Šele danes sem imel termin pri Triglavu za cenitev in na e-mail prejel zapisnik... So me želeli prepričati, da bi vzel njihovega kleparja za popravilo. Sem pa pričakoval, da bo v zapisniku razvidna tudi ocenjena škoda oz. kolikšno izplačilo bi prejel, v kolikor se ne odločim za popravilo avtomobila. Ur pa ne znam pretvoriti v odškodnino v obliki škodnega izplačila. Sicer bom avto sigurno dal popravit lokalnemu mojstru kleparju, me pa vseeno zanima, kaj te ure pomenijo v € :D 

null

 

image.png

image.png

Napisano

Prosiš mojstra za kopijo računa.

Za vsa popravila na zavarovalnico imam kopije računov.

Napisano (urejeno)

Več.

 

1900€ je bilo leta 2015-6 na Alfi, 14 ur dela po zapisniku.

Popravljeno od godlike

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vsi delamo kompromise od nakupu avta.   Glede na to, da ima sploh ICE, je že to pozitivno. Pač kot izgleda so kupci ocenli, da je ostalo slabše.   Pa nima veze kakšna je kombinacija, čustvene, mehanske ali finančne plati.
    • Akumulator je priključen, da se skozi leto počivanja ne sprazni in sesede.
    • Verjetno sem en mal čudaka, pa vendar meni da je bila nazadnje kakšna mazda reees všeč, se moramo vrnit na Wankel motorje, v stilu Rx8, ali pa še starejše 2.5 V6 športne kupeje, no oblikovno mi je všeč tudi Mx5, ampak motorno nekako prešibka in mi ni zanimiva. To je pa to kar mi je bilo zanimivega pri tej znamki. Pred tem pa sem bil nor na dvižne lučke (BG 323F in 1. generacija Miate ter seveda Rx7; Wankel rakete večih generacij). 
    • Meni je zanimivo, da ni nobenega člana foruma, ki bi objavil, da bo kupil novo CX5. Prav tako mislim, da je samo član kupil Mazdo 6e. Tudi CX60 je zelo redka med člani.   Nekaj je sigurno narobe v zadnjih letih, da mi kot ljubitelji Mazde ne kupujemo novih mazd.   Zase vem, da če bi mi bila katera od novih mazd všeč, da bi jo kupil, verjetno rabljeno, tako pa sploh ne vem če mi je katera od novitet všeč.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.