Skoči na vsebino

Izgubljen (in najden) Huawei P20 lite


Janez007

Priporočeno sporočilo

pred 39 minutami je Bini napisal:

Super, sedaj pa na tovarniške nastavitve in na rdeči križ.... 😁

 

Sej vem, da je verjetno fora, sam jo ne zastopim glih. :nevem: Verjetno sem ta teden začel malo bolj neumen pa mi ni jasno zakaj bi pomoči potrebni rabili tako dober telefon.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

 

Sej vem, da je verjetno fora, sam jo ne zastopim glih. :nevem: Verjetno sem ta teden začel malo bolj neumen pa mi ni jasno zakaj bi pomoči potrebni rabili tako dober telefon.

Pomoči potrebni imajo še boljše, če te to skrbi-mislim na brezdelneže in izkoriščevalce vseh državnih in drugih pomoči.... :nevem:

No fora je pa na tisto izjavo ob izgubi telefona, podarim telefon itd, itd.... 😊(nisem resno mislil.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Pomoči potrebni imajo še boljše, če te to skrbi-mislim na brezdelneže in izkoriščevalce vseh državnih in drugih pomoči.... :nevem:

No fora je pa na tisto izjavo ob izgubi telefona, podarim telefon itd, itd.... 😊(nisem resno mislil.... 😉

 

Aja točno, sem pozabil, da je bil prej naslov bistveno drugačen in bolj zavajujoč kot je zdaj. Pa mi ni glih potegnilo zakaj bi torej daroval za RK. Tnx za pojasnilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tema je bila v malih oglasih, pa sem jo premaknil sem in spremenil naslov, ker se mi je zdelo, da ni za v kanto… 

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Sem si kr dopust za naslednja dva dni vzel, ker kar je preveč je preveč.. sploh ponedeljkovi jutranji šoki. 😂

 

Dons bo ze lazje 😂 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, jaz se res nisem zajebaval... danes in jutri koristim viške ur. Tako, da je padlo 70km na biciklu, danes jutri pa upam, da še 1x toliko. Je bilo koristno in je odleglo. 😛

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.