Skoči na vsebino

Izgubljen (in najden) Huawei P20 lite


Janez007

Priporočeno sporočilo

pred 5 urami je FuManchu napisal:

Saj ga lahko najdeš oz. ti ga najdejo po gps lokaciji. To je sedaj najmanjši problem najti telefon izgubljen.

No super, dam ti 100€, če rešiš tale "najmanjši" problem. Resno.

 

Telefonu se je cca. 15 minut pred tem, ko sem opazil, da sem ga izgubil, izpraznila baterija - "pi, pi" in je ugasnil. Google sledenje imam izklopljeno. Googlova funkcija iskanja izgubljenega telefona je zame zato neuporabna. Telemach zadnje lokacije noče izdati, pošilja me na Policijo. Policija se na Telemachovo napotilo k njim samo smeji, da niso resni. Tudi če je zadnja lokacija znana, sem po tej lokaciji prehodil še vsaj nekaj 100 m.

 

Poleg tega sem bil prvič na tem terenu in hodil sem izven poti, tudi po praproti, robidi, gošči,...  točne poti se ne spomnim.

 

@FuManchu, se veselim tvoje rešitve. 🙂

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je FuManchu napisal:

Ko se baterija izprazni je signal živ še 24ur:prstgor:

Telemach ima veliko novih telefonov v ponudbi:bravo:

Jaz sem mislil resno - podarim telefon, tistemu ki ga najde in tebi sem ponudil še 100€. Potem se pa zafrkavaš - tukaj mi teorija nič ne pomaga.

 

Ima kdo za sposodit dober detektor kovin?

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, tale inflacija... vse povsod ven leze. Zdaj se za 100€ še sklonili ne bi, če bi jih zagledal na tleh.

 

A veš kaj ne razumem, gre za tvoj telefon in tvojo številko in dejansko si povedal okvirno lokacijo, kje naj bi bil pa da operater ne gre tolk na roko, da bi geolociral telefon.

 

Očitno je problem, ker bi telefon lahko kdo najdu ali recimo ukradel (ok ne v tem primeru ampak kakšnem drugem) pa se bojijo, da bi ga recimo našli v kakem etničnem naselju al kaj podobnega. In pol bi iz tega lahko ratala štala, ker so pač nekateri bolj nedotakljivi kot drugi. Po moje ti ravno zaradi tega ne dajo podatkov in jih brez sodne odločbe ne boš dobil - in to traja verjetno do nezavest dolgo in še dlje. :nevem:

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

Nakaži izvedljivo rešitev, ker si prvi, ki pravi, da je to najmanjši problem. Tudi to je OK, se pač zafrkavaš :) .

Telemach te je potunkal po domače povedano. Dolžni so ti telefon. Kr povej jim. 

Kolega dela na servisu in so že tako veliko telefonov našli. Res pa da ni na telemachu zaposlen.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je FuManchu napisal:

Telemach te je potunkal po domače povedano. Dolžni so ti telefon. Kr povej jim. 

Kolega dela na servisu in so že tako veliko telefonov našli. Res pa da ni na telemachu zaposlen.

Zakaj me je potunkal, in zakaj so mi dolžni telefon? In kje to piše?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Bini napisal:

Mogoče ti bo pa kak dober gobar našel in vrnil telefon,vsaj upanje je.....:nevem:

Če ga bo našel pred dežjem, potem bo pa itak samo še za v elektronsko odpadno opremo. Itak pa se bojim, da gobar ne bi našel lastnika. 😩

 

Najbolj mi je škoda nekaj fotografij, nazadnje sem naredil BKP 21. avgusta, tako da kakšne večje krize ne bo, razen birokratskih zafrkancij.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Če ga bo našel pred dežjem, potem bo pa itak samo še za v elektronsko odpadno opremo. Itak pa se bojim, da gobar ne bi našel lastnika. 😩

Upanje umre zadnje.....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Janez007 napisal:

Po dodatnih 8 urah iskanja še vedno nič. Jutri pa menda dobim novo SIM in telefon. :) Vsaj ena dobra novica. 😀

 

In te dni brez telefona ... saj sploh ni slabo. 🤔 😀

Verjetno ga je že kdo pajsnil. Pritisni na telemach ej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaka zgodba se konča. Ta se je srečno, po cca 22 neto urah iskanja. :)

 

Danes že 3-tji dan prečesavam z detektorjem kovin, nakar zaslišim gobarje, jih pozdravim in vprašajo, kaj iščem z detektorjem. Povem da mobitel, nakar pravijo, da so oni enega našli. Našla ga je deklica stara kakšnih 5 let.... in sicer tam, kjer sem šel mimo v zadnjem tednu najmanj 10x, včeraj še z detektorjem "prečesal". 🙃

 

Večino časa sem ga iskal popolnoma drugje 🙃

 

image.png

 

image.png

 

  • Všeč 10
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Vsaka zgodba se konča. Ta se je srečno, po cca 22 neto urah iskanja. :)

 

Danes že 3-tji dan prečesavam z detektorjem kovin, nakar zaslišim gobarje, jih pozdravim in vprašajo, kaj iščem z detektorjem. Povem da mobitel, nakar pravijo, da so oni enega našli. Našla ga je deklica stara kakšnih 5 let.... in sicer tam, kjer sem šel mimo v zadnjem tednu najmanj 10x, včeraj še z detektorjem "prečesal". 🙃

 

Večino časa sem ga iskal popolnoma drugje 🙃

 

image.png

 

image.png

 

zdaj samo še loto ali eurojackpot vplačaj, pa si zmagal :)

  • Všeč 3
  • Haha 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Vsaka zgodba se konča. Ta se je srečno, po cca 22 neto urah iskanja. :)

 

Danes že 3-tji dan prečesavam z detektorjem kovin, nakar zaslišim gobarje, jih pozdravim in vprašajo, kaj iščem z detektorjem. Povem da mobitel, nakar pravijo, da so oni enega našli. Našla ga je deklica stara kakšnih 5 let.... in sicer tam, kjer sem šel mimo v zadnjem tednu najmanj 10x, včeraj še z detektorjem "prečesal". 🙃

 

Večino časa sem ga iskal popolnoma drugje 🙃

 

image.png

 

image.png

 

Sem ti rekel..... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Izgubljen (in najden) Huawei P20 lite

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.