Skoči na vsebino

?e cca. en mesec


suicidal

Priporočeno sporočilo

saj na zunaj sploh ne zgleda tole kak stroj. men je pa itak va?n udobje, da se dobro po?utim med vo?njo. kot sem ?e napisal, divjanja ne bo pri meni, samo vo?nja po pravilih in ?irok nasmeh na ustnicah. mmm.

 

...ja, in svizec zavije ?okolado v folijo :bravo::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 169
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Lepa res! :bravo: Ti jo kr malo zavidam,he he! :P Samo,jaz bi pa ziher ?rno vzel.... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti si svojo ?rno ?e vzel. ti ?e u?iva? v svoji Mazdi. ta moja barva je v bistvu taka, kot je v bro?urah ipd. mah, men je v?e? in jo lahko imenujem (dober tajming): Sanjska Mazda. :danzoman::bravo::P:pepsi::rispekt::vesel::D

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,se samo da je tebi v?e?,to je itaq najbolj va?no! :bravo: Drugi pa? mamo samo svoje mnenje o barvah... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najprej se moram na luxus navadit (saj ve? ?koda > Mazda6 :bravo: )

 

?estitam res super stroj! :rispekt:

 

Bo? vidu, kako hitro se bo? luksuza navadu, samo potem se ne vsedi NIKOLI ve? v ?kodo, ker bo? mo?no razo?aran, s ?im si se nedavno vozu!!! sramezljiv?zmeden?

 

LP pa sre?no vo?njo! :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na sre?anje 2. aprila me ne bo, ker bom (ne v LJ) v kopalkah skakal in se relaksiral. saj potem so ?e razna Celja, pa Zagrebi, najbr? pa 7. maj - BTC (standard).

 

hvala vsem za lepe ?elje. :)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ma ma? tudi

 

DVD navigacijski sistem (GPS),

pametna kartica (vstop in zagon brez klju?a),

elektri?no nastavljiv voznikov sede?

KARAKURI aka KARAKIRI sistem prevrnitve zadnijh sede?ev :aaaaa:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap, evriting (gretje sprednjih sede?ev tudi :bravo: )

 

kak?en autopilot ?e manjka in vodomet, pa je vse pol. :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes pla?al makino :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes pla?al makino :bravo:

 

Uf,pol pa ti verjetno ni ostalo za pija?o na naslednjem sre?anju! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitam!!! :bravo::jupiii:

 

Sam ne mi re?t da si 7M ke?a na mizo fuknu? ?zmeden?

 

ne, prek SKB Net-a. :bravo: 620,00 SIT provizije.

 

ajde, ?okiraj nas s cifro :ouje:

 

7,05mio SIT (29.420 ?)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj imam ?e polno drugih opravkov:

- mami uradno podarit ?kodilaka (notar, prepisovalec, upravna enota, ... ?zmeden? )

- svojga registrirat, kasko zavarovat

- gara?o zrihtat

- ...

- aja, u?it se (v petek imam izpit)

- ...

- aja drugi?, baterije za fotoaparat dat polnit :D

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kaj se mi je zdelo zelo sme?no ko si napisal da ne bo? norel z tem avtom, in po tem sklepam da se bo? vedno vozil lepo z njim in nikoli pritisnil po plinu!? Torej sedaj me zanima zakaj si pa sploh vzel 2,3l 166Hp mo?an motor, slu?ajno zaradi tega, ko je pri slovencih zna?ilno ?e ima sosed 2,0 moram imet jaz ve?? Ker ?e bi vzel recimo 1,8l bi se enako udobno peljal kot v tem modelu....!Tak da nevem zakaj tako mo?an motor ?e tako gleda? na to stvar??? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,toti je bolj opremlen,pa bolj nobel je met tabolj?i model(izvzami MPS)! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,toti je bolj opremlen,pa bolj nobel je met tabolj?i model(izvzami MPS)! :P:D

 

igzekli. saj sem ?e nekje napisal (1. ali 2. stran, mogo?e), ker GT opreme ni mo? dobiti z bolj ?voh ma?ino.

 

nisem pa izklju?il mo?nosti, da se ne bom kdaj peljal preko omejitev. 2,3 bo najbr? treba sprobat, nikakor pa ne bo navada in ne konstanta v moji vo?nji.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

seveda da gre :) 200 ?e ho?e?...mogo?e bi ?e kaj lahko ven stisnil samo ni tak dolge lepe ravne ceste :P

5 brzina je zelo dolga v primerjavi z drugimi...

 

?e bi jaz mel 160HP pod haubo...nevem ?e bi se vedno vozil lepo po omejitvah...

ker ?e zdaj mi je teh 108hp premalo...pa ne da bi divjal, rad se malo hitreje zapeljem v kak ovinek :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@suicidal, zakaj pa nisi vzel MPS?

 

MPS ni karavan (in tudi ne bo)

 

sploh pa novembra, ko sem naro?il, ?e ni bila na razpolago.

 

saj moja ima skoraj tako opremo kot MPS (moji manjka: konji, 4WD, pedala iz aluminija, in ?portno podvozje, moja pa ima ve? un karakuri, pametno kartico, tipalo za de?, avtomatske lu?i)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.