Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Ni se mi dalo na mraz hodit pa merit, pa sm raj vprašal na forumu kjer je lepo🔥 :) Drugače na Vogart grem po letvice za parket, ki jih je @Alex predlagal. Solidna cena sam moram sam 6tm pripeljat domov. Zgleda se bo na lice meste še kaj rezal to 😅

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, za tri letvice pa res ne bom hodil do Brezovice... 

 

Mislim pa, da bi to skoraj moral spravit v Mazdo 6 karavan. Od sprednje šipe do zadnjih vrat bi moralo biti kar kakšne 3 metre, če ne še več... In tri letvice niso taka teža, da bi kaj polomilo, če položiš gor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zastopm an ne zastopm...

 

Možakar je bil policist in nato inšpektor na banki. A že od rosnih petnajstih se drogira... 

 

Kako je narkoman prišel do poklica policist?

A naše finance upravljajo zadrogiranci?

Mogoče boljše, če odprem Tik-tok pa gledam filmčke in ne premišljujem kaj dosti naprej...

  • Začuden 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je NevLado napisal:

A interclass letos pošilja kaj koledarje naokrog, @Jest ti k si redna stranka, si že kej dobu :D 

 

 

Nisem se nikoli dobil :) ... Hci je lani dobila, ko je bila ravno na servisu nekje proti koncu leta ... Jutri grem tja (vpoklic) ... pa bom vprasal, ce imajo kaksnega viska zame...

 

image.png

 

Lanski (ki sem ga dobil od hcerke)  mi sicer ni bil najbolj vsec... ker je bil mesanica Hyundai/Mazda ... :D ... Ampak visi v spalnici na steni ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Jest napisal:

 

 

Nisem se nikoli dobil :) ... Hci je lani dobila, ko je bila ravno na servisu nekje proti koncu leta ... Jutri grem tja (vpoklic) ... pa bom vprasal, ce imajo kaksnega viska zame...

 

image.png

 

Lanski (ki sem ga dobil od hcerke)  mi sicer ni bil najbolj vsec... ker je bil mesanica Hyundai/Mazda ... :D ... Ampak visi v spalnici na steni ... 

Ja ja, morem tudi jaz Majesa malo poklicat če mi pošlejo kakega, upam da jih bodo meli.

Javi prosim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

😮 a že, kak vpoklic imaš to?


Upgrade softwera… menda kaksno urco traja… Ravno pijem kavico in cakam, da naredijo ;)

 

CAR-RECALLS.EU

Mazda is recalling 29,470 CX-60 (KH) e-Skyactiv PHEV built between 2022 and 2023 to workshops worldwide. In some...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amkdo rabi Mazda snekaerse?

 

image.png
https://nexoprints.com/product/mazda-sneakers

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Janez007 napisal:

Če malo pomislim, ne bi škodili v obvezni opremi lastnikov Mazd dizel. 😃 (@Boss, zafrkavam se (te) 😂)

 

Našemu @Slivka bi jih pa lahko Ford častil. 😃

 

image.png

 

A to je torej ta LPP model superg? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Janez007 napisal:

Če malo pomislim, ne bi škodili v obvezni opremi lastnikov Mazd dizel. 😃 (@Boss, zafrkavam se (te) 😂)

 

Našemu @Slivka bi jih pa lahko Ford častil. 😃

 

image.png

 

Ne se ti preveč norcat iz Mazdinih dizlov. Da te kakšen brko z lopato ne zalovi...

Popravljeno od Slivka
  • Haha 3
  • Začuden 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Jest napisal:


Upgrade softwera… menda kaksno urco traja… Ravno pijem kavico in cakam, da naredijo ;)

 

CAR-RECALLS.EU

Mazda is recalling 29,470 CX-60 (KH) e-Skyactiv PHEV built between 2022 and 2023 to workshops worldwide. In some...

 

Kaj zdej, a majo koledarje :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.