Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

pred 26 minutami je AmpeR napisal:

Če ne ta čičarija je prav na koncu sveta...

 

 

Še mal naprej je pa potem doma kmet s hribov in z lopato? :D

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Jest napisal:

 

 

Še mal naprej je pa potem doma kmet s hribov in z lopato? :D

 

 

Odvisno od kod gledaš, ker Slivke niso niti blizu Čičarije, Banjška planota mu je mnogo bolj DOMAČA. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 22. 3. 2024 ob 21:28 je Z M A J napisal:

Lokovec zdajle na Slo1; Slivka's plače!

Place 

 

Tole je bilo nekako takole: sem si ogledal Kranj. Najbolj me je navdušilo Tromostovje in Lent...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ta Bratuškova ve, o čem govori?

 

Mislim, Slovensko gradbeništvo je nekoč res slovelo daleč naokoli. Ampak zdaj Slovenske gradbene podvige izvajajo Turki... In na katero raven se torej vrača Slovensko gradbeništvo? Na nobeno, tam je, kjer je bilo. Na raven Slovenskega gradbeništva se se dvignila Turška podjetja - in še presegla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je dvorjan napisal:

Kaj pa tale fuzbal danes?!

 

Prav smejalo se mi je ob Ronaldovi dolgi faci ... SLO : POR = 2 : 0

 

Tega res ne vidiš vsak dan, še v Fifa igrici ne. 😃

Nisem gledal, ker nimam TM, da bi lahko gledal Sportklub

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ugotovitev dneva; če imate v trgovini na voljo več blagajn, NE iti na tisto, kjer je v njej Desus član, četudi je edini v tisti vrsti, ker garant bo trajalo dlje. Danes sem se kar nasmejal na to temo. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rogla je res car 👍, kljub temu da zgreši cilj, na koncu zmaga, sicer bi bila razlika še za kakih 8-10sek višja -> kdor spremlja kolesarstvo, letošnji TDF bo kot kaže res brutalen....

WWW.RTVSLO.SI

Primož Roglič se je po zanj podpovprečni dirki Pariz-Nica v povsem drugačni luči vrnil na tekmovanja in zaznamoval uvodni dan Dirke po Baskiji. Za seboj je pustil tako Evenepoela kot Vingegaarda in se veselil...

 

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Nemško ministrstvo za okolje je v začetku leta zaradi pomislekov glede lova na divje živali opozorilo, da bodo omejili uvoz lovskih trofej. Vendar bi ta omejitev lahko močno osiromašila Bocvano, kjer je ogromno število...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, jaz in moja trda glava...

 

 

V vojski so me učili: "Ne sprašuj, če nočeš vedeti odgovora." 

 

 

 

Pred nekaj dnevi v pisarni nekaj zamešam in ob 8:45 sem bil prepričan, da je 8:15. S sodelavko nekaj usklajujeva in ko je ugotovila mojo zmoto, je komentirala:

- "Ura ti zamuja..."

 

Danes spet nekaj rešujeva in ugotovim, da je ona prepričana, da je danes četrtek in ne petek. In da ji vrnem milo za drago, jo vprašam:

- "A tebi mogoče koledar zamuja?"

 

In mi ona odgovori:

- "A se to toliko opazi? Bom morala it v lekarno po en test, da vidim, kaj je, ker sem res živčna zaradi tega..."

 

 

 

Eh, ja, kaj pa sprašujem, če me ne zanima...

 

 

  • Haha 2
  • Začuden 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Pred tremi leti je bila Slovenija 7. aprila odeta v pravo zimsko idilo. Zimske pa so bile tudi temperature – v Novi vasi na Blokah so takrat izmerili –20,6 stopinje Celzija. No, danes pa so temperature popolnoma...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.