Skoči na vsebino

Najgrši "voz" vseh časov?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Men je naprimer Mazda CX-5 grda. Sploh v zivo fuj :P

 

Drugac pa ja do starih preizkusenih ste kr zadel :) PT Cruizer, Ford Ka, Multipla, vecina avtov iz PSA in renault grupe, lancie so tud poglavje zase in moras mal cudn bit da so ti usec, joj ne smem Priusa pozabit in ja tud Ford Focus z al brez kante tastar je grd. Mogoce VW Bettle remake? :P U joj ja kaj pa Yugo Florida !!!? :) Mogoce bi lohk se dodal BMW 5 prejsne serije torej ne fejsliftan E60 :) Ta avto me ze cel cajt spominja na el-cheapo korejce v rit :D

 

Pa to so sam vec al manj avti k so se po evropi vozil :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa una kupe Volga prav cool

 

Osebno ne bi rekel, da je dizajn grd, ker je to pa? dizajn iz 50 in 60-ih let. Grdo je tisto kar pride na novo dizajnirano pa je takoj bruh.

 

Recimo Renault VelSatis

Nissan Micra - sploh tista CC varjanta

Ford Ka..ka

PT Cruiser

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa una kupe Volga prav cool

 

Osebno ne bi rekel, da je dizajn grd, ker je to pa? dizajn iz 50 in 60-ih let. Grdo je tisto kar pride na novo dizajnirano pa je takoj bruh.

 

Recimo Renault VelSatis

Nissan Micra - sploh tista CC varjanta

Ford Ka..ka

PT Cruiser

 

Men je tudi kupe Volga svetovn, PT Cruiser pa tudi. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Rusi dostikrat pri oblikovanju uporabljajo kar sekiro. Sicer se pa strinjam z Bossom; Volga coupe niti ni tak ?voh. ?eprav PT Cruiser mi pa ne izgleda napak. Vbistvu mi je kul MOB-ovski avto. No, ?e nekaj ruskih katastrof (poleg ?ernobila - okej, ta je bila bolj Ukrajinska, ampak vseeno):

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Kar pa Rusi znajo delat, so pa ?enske:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim je Top gear podelil titulo The ugliest car ever made Fordu scorpiu. Strinjam se :-)

 

?e se ne motim je Top gear podelil titulo The ugliest car ever made Fordu scorpiu. Strinjam se :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je garant mi?ljena tista novej?a verzija, ki je spredaj kot morski pes in zadaj v stilu po?tnega nabiralnika. :aaaaa::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, ja PT Cruiser kabrio je pa res polom :) Ko da bi WC ?koljki montiral de?nik preko pokrova.

 

Scorpio pa meni ni bil napa?en. Bil je res nekaj druga?nega, bolj ameri?kega. Vem, da sem ?e forsiral fotra, naj ga kupi pa je potem Mondea vzel, ker je 5-vratni avto bolj uporaben (oba sta sicer bila rabljena). Ampak, ?e ga pogledam proti tej nem?ki gondoli iz istega obdobja, se mi prej MB zdi precej rusko "nametan".

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.