Skoči na vsebino

Pametne/športne ure


AmpeR

Priporočeno sporočilo

So vredu jaz mam prejšni model suunto 9 pro baro. Natančne, kvalitetno narejene, baterija zdrži v načinu vadbe ful. Je pa čista športna ura, ne pričakuj kaki fancy aplikacij gor. Če hočeš še kaj od aplikacij ...garmin fenix

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je AmpeR napisal:

Eno vprašanje. Nameravam nabaviti uro in sprašujem, kako mnenje za tole Suunto?

Je ok?

So ok, sam imam sicer malo starejši model Suunto Ambit2, ni neki fancy app gor, kot je že omenil @Tilen5, kar mi sicer ustreza...Če boš nabavu, nimaš kaj zgrešit u glavnem 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

V bistvu premium ura. Pa še v rdeči barvi se jo da dobit.

 

image.png

Ni premium, je pa super ura. Baterija zdrži res veliko časa, pri plavanju je natančna skoraj na meter. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imam fenix 6X saphire z enduro pasom pa nimam nič slabga za povedat.  Kakih fency aplikacijij pa ne poznam... samo na telefonu mam od Garmina connect za shranjevanje podatkov in kako prijateljsko rivalstvo kdo naredi več korakov.

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 7. 2023 ob 13:52 je AmpeR napisal:

Eno vprašanje. Nameravam nabaviti uro in sprašujem, kako mnenje za tole Suunto?

Je ok?

 

Kolega prodaja Garmin Forerunner 255 staro 4 mesece ... ce je to zanimivo... Na FB pravi, da za ene 200€ ... 

 

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Kaj ga muči,da jo prodaja🤔



image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

12 hours ago, TBA said:

imam fenix 6X saphire z enduro pasom pa nimam nič slabga za povedat.  Kakih fency aplikacijij pa ne poznam... samo na telefonu mam od Garmina connect za shranjevanje podatkov in kako prijateljsko rivalstvo kdo naredi več korakov.

Enduro pas je top , ta velcro mi res odgovarja. Edina slabost je da sčasom začne smrdet in ga je treba mal v vodi namakat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 7. 2023 ob 7:16 je SpEkTr napisal:

Enduro pas je top , ta velcro mi res odgovarja. Edina slabost je da sčasom začne smrdet in ga je treba mal v vodi namakat :)

ja to se pa strinjam. pač ga je treba dat vsake tolk časa prat :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj ti dobro služi. Pa pred vsakim pohodom/kolesom oz na par dni ti priporočam povezavo na suunto app(prek telefona), da ti updejta GPS koordinate.

 

 

Za gps ti pa priporočam nastavitev GPS+QZSS+ GLONASS, vsaj meni se zdi ta je tako ura najbolj natančna

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bi kdo še imel Suunto, je zdaj pravi čas 😁

 

IMG_3106.jpeg
 

WWW.SUUNTO.COM

Shop our Summer Sale and save up to 40% off on our selection of Suunto outdoors and sports watches to get...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.