Skoči na vsebino

kako zategniti matico na volanskem drogu


Priporočeno sporočilo

zdravo

 

zanima me kako lahko zašraufam to matico ker se je losala in težko pridem z ključem zraven da bi jo zašponal. na roke jo zavrtim do konca ampak se potem kmalu spet odšraufa in volan potem poka ...

mazda 6 2020 letnik je to

 

hvala za pomoč

 

 

376441836_2260467861010957_8481126683955113618_n.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 17 urami je 50keda napisal:

@zvenk kdaj ti je to pokalo? med vožnjo al ko si speljal po dalšem času? moram preverit, da ni ista fora pri mojem :)

Ne sekiraj se, vsake tok more mal počit da veš da dela. Če bo začelo fejst ropotat je pa še fore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 11. 2023 ob 19:31 je 50keda napisal:

@zvenk kdaj ti je to pokalo? med vožnjo al ko si speljal po dalšem času? moram preverit, da ni ista fora pri mojem :)

poka mi med vožno ker ni dobro prišraufana matica.. tudi na mestu ko obračaš levo desno volan poka..

sej potem grem spodaj pod volan pa z prsti ga zavrtim pač do konca kolikor lahko ampak potem se spet hitro odšraufa.. bom to uredil na servisu  jbg.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je zvenk napisal:

poka mi med vožno ker ni dobro prišraufana matica.. tudi na mestu ko obračaš levo desno volan poka..

sej potem grem spodaj pod volan pa z prsti ga zavrtim pač do konca kolikor lahko ampak potem se spet hitro odšraufa.. bom to uredil na servisu  jbg.

 

Hmmm ideja. Nepreverjena.

 

Odvij do konca. Loctite modri gor, treadlocker in zategni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.