Skoči na vsebino

Novi avto


seyo

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Sem iz Ljubljane in razmišljam o nakupu novega avta..Večinoma vozim mestne relacije krajše.. Odločil bi se za bencinarja. Prosil bi za vaš nasvet kaj kupit rabil bi nekaj novejsega od 2015 gor do 20k eur morda.. Da nima velike porabe da ima nekaj konjev tud vozim daljše relacije včasi.

Želel bi da ima dobre luči v opremi da ponoči se vidi vse do zdaj sem imel slabe izkušnje pri starejsih avtih

Če kaj najdete na avtonetu prosil bi za link 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen @seyo,

 

jaz prodajam svojo Mazdo 6, ki izpoljuje vse napisane pogoje:

 

- motor 2,5l, 192KM, atmosferc, zelo zanesljiv motor, avtomatski menjalnik, več lahko prebereš na forumu

- poraba zadnjih 4 leta po računalniku 6,9l, to lahko preveriš na raznih straneh, kjer uporabniki beležijo porabo

- moči ima dovolj, potovanje s celotno družino in polnim prtljažnikom v Vrhniški klanec ni noben problem

- nočne luči so LED prilagodljive, to pomeni, da same preklapljajo kratke-dolge, vidljivost odlična

 

Vglavnem, da ne dolgovezim, avto je brezhiben, zelo lepo ohranjen i ima vso možno opremo, vključno s panoramo. Menjam ga samo zato, da si iz Nemčije pripeljem novo Mazdo 6, seveda bencinarko.

 

Link:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19143697&display=Mazda Mazda6

 

 

 

 

 

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 11
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je ignacij napisal:

Pozdravljen,

 

jaz prodajam svojo Mazdo 6, ki izpoljuje vse napisane pogoje:

 

- motor 2,5l, 192KM, atmosferc, zelo zanesljiv motor, avtomatski menjalnik, več lahko prebereš na forumu

- poraba zadnjih 4 leta po računalniku 6,9l, to lahko preveriš na raznih straneh, kjer uporabniki beležijo porabo

- moči ima dovolj, potovanje s celotno družino in polnim prtljažnikom v Vrhniški klanec ni noben problem

- nočne luči so LED prilagodljive, to pomeni, da same preklapljajo kratke-dolge, vidljivost odlična

 

Vglavnem, da ne dolgovezim, avto je brezhiben, zelo lepo ohranjen i ima vso možno opremo, vključno s panoramo. Menjam ga samo zato, da si iz Nemčije pripeljem novo Mazdo 6, seveda bencinarko.

 

Link:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19143697&display=Mazda Mazda6

 

 

 

 

 

Tole ti je idealna prilika da probaš M6 če ti ugaja. Malo manjša je M3, isto bencinarke bp.

 

Če bi rad SUV-a, pa CX-30 ali pa CX-5 od Mazde.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam ogled in testno vožnjo. Če bi jaz kupoval po teh kriterijih, bi bila tale absolutno glavna kandidatka.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je hud se strinjam, imam podobnega. Samo 6.9 na "Večinoma vozim mestne relacije krajše.." pa ne bo videl, tolko moramo biti realni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je SeekK napisal:

Avto je hud se strinjam, imam podobnega. Samo 6.9 na "Večinoma vozim mestne relacije krajše.." pa ne bo videl, tolko moramo biti realni.

Tvoj ima pa 8,nič hudega za tak avto.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je SeekK napisal:

Avto je hud se strinjam, imam podobnega. Samo 6.9 na "Večinoma vozim mestne relacije krajše.." pa ne bo videl, tolko moramo biti realni.

- jaz z ogroomno AC vožnje do 160kmh in relacije - 8.1 povprečje v zadnjih 15kkm prevoženih

- na relaciji do 100kmh z občutkom pridem tudi na 6 litrov

- če dam babi avto in se striktno vozi po omejitvah na AC ima med 6.5-7.5

 

Tako da jaz verjamem da realno je, sam takrat avto nikol ne vidi več k 2,5k obratov :D Tudi na AC ni zares problem koliko tiščiš, ampak za vsakih 10kmh ko se vozš bo pač žrl več

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je NevLado napisal:

- jaz z ogroomno AC vožnje do 160kmh in relacije - 8.1 povprečje v zadnjih 15kkm prevoženih

- na relaciji do 100kmh z občutkom pridem tudi na 6 litrov

- če dam babi avto in se striktno vozi po omejitvah na AC ima med 6.5-7.5

 

Tako da jaz verjamem da realno je, sam takrat avto nikol ne vidi več k 2,5k obratov :D Tudi na AC ni zares problem koliko tiščiš, ampak za vsakih 10kmh ko se vozš bo pač žrl več

 

 

Točno tako je kot praviš, le kratke relacije do 5km so problem, ko se motor šele ogreva, to je le velik motor ne ne nek mlinček 1.0.👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam nič kar si ti naštel niso krajše mestne relacije. Hočem povedat da za porabo pri tem avtu krajšne mestne niso idealne. Sej za nobenega niso konec koncev, sam pač je to večji avto z mašino, ki ima večjo prostornino. Se osebno s porabo ne obremenjujem preveč, vem kaj sem kupil in zakaj. 

 

heh me je Bini ravno prehitel.

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.