Skoči na vsebino

zgodba na?e wildcat


apcih

Priporočeno sporočilo

:rispekt: Lepo napisano! Me je prijelo, da bi si ?e jaz kaj tak?nega omislil. Ampak bolje, da ne ?e papige v?asih zanemarjam... :whatever:

 

Pa pazi,da jih ne bo? kaj ven spu??al,se ve? pti?ja gripa pa to! :D:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AAAA kdo to ?pionira za mano??? ?zmeden?

Mislim, prvo komar na?e avte zasleduje, zdaj pa ?e ti apcih :D

 

No ste vsaj videli na zgornji slikci, kaj se zgodi s takimi, ki niso pridni :hudicek::hohoho:

Potem namre? pride ?e :policaj:

 

Objavljena slika

 

Kdo od vas vseh je pa ?e na mojpes.netu? Dejmo se ?e tamkaj?nji malce spoznati :jupiii:

 

No ok, tukaj ?e Havana Club Foto Shoot: :mi pijemoo:

post-25-1141838784.jpgpost-25-1141838890.jpg

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hojla Wildcat,

o?itno smo ljubiteljice ?ivali samo me, punce...ali pa fantki tega no?ejo priznati... <_<

Tudi jaz sem namre? imela 15 let ku?ija in bi zagotovo bila nonstop na mojpes forumu, ?e bi takrat obstajal...sedaj pa sem na ma?jem forumu imam namre? 2 mucki - siam?ka in cornish rex mucko :bravo:

Ho?ete slikice....

post-478-1141850785.jpg

post-478-1141851036.jpg

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimive slike ma?karc, ?e posebej psa ste dobro maskiral, zihr je u resnic ?ist neki druzga, klop npr.! :bravo:

 

Kak?na pa je definicija doma?e ?ivali, ker jaz imam enih par suhih ju?inc, cca. 2 muhi (od tega 1 mogo?e ?e ?iva) in zna bit, da je kak?na kuna na podstrehi! Pa zdej ne vem al se me smatra kot ljubitelja al ne, ker par izmed teh se je brez moje privolitve naselilo! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hojla Wildcat,

o?itno smo ljubiteljice ?ivali samo me, punce...ali pa fantki tega no?ejo priznati... <_<

Tudi jaz sem namre? imela 15 let ku?ija in bi zagotovo bila nonstop na mojpes forumu, ?e bi takrat obstajal...sedaj pa sem na ma?jem forumu imam namre? 2 mucki - siam?ka in cornish rex mucko :bravo:

Ho?ete slikice....

 

ooo Tedi, kak?ni lepi mucki! :ljubezen:

Ja Rex-ke so tudi meni :bravo: sploh pa devonke! :)

 

Sem sama ?e vedno bolj cat-lover, psa imam ?ele od lani, in sem ?e od malih nog imela mucka.

Ta je bil Norve?an, lani smo pa ?li po malega brezdom?ka:

 

Objavljena slika

 

Na katerem ma?jem forumu si? ma?ji svet?

______________________________________________________________________________

 

Ajaaa, @ David!

Zate tak vemo, da si ljubitelj psov ;) pa kolikor vem MUCIC tudi :lol:

 

Pozdrav Erosu!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajaaa, @ David!

Zate tak vemo, da si ljubitelj psov ;) pa kolikor vem MUCIC tudi :lol:

 

Pozdrav Erosu!

 

 

 

Mucic???? Tistih na 4 nogah da ne bo pomote..... :P No za to je posledi?no kriva moja draga ki je nora na ma?ke, po novem tudi na pse.... TE BOMO PA ?IVALSKI VRT IMELI!!! :aaaaa:

 

 

 

LP dAVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na katerem ma?jem forumu si? ma?ji svet?

______________________________________________________________________________

 

Wildcat,

sem na mojpes.com, na ma?ji sekciji...res pa je da sedaj, ko sem mucice "gor sprav'la" nisem ve? tako pogost ?lan...sprva sem pa nonstop visela gor, ker z ma?kami nisem imela izku?enj. Je pa siamec po karakterju kot malo crkljivo dete, cornish rex bejba je pa kar samostojna in se ne da motiti...

 

Pa ?e nekaj bolj?ih slikic, da prestra?imo druge, ki ne poznajo cornish rex pasme... :ouje:

post-478-1141905227.jpg

post-478-1141905365.jpg

post-478-1141905589.jpg

post-478-1141905712.jpg

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je treba te ma?ke za u?esa vle?t, da majo pol tako velika :ne vem:

 

 

BOss zaradi tebe bom odpoved dobil ?e tuki.... Bruhnu sem v smeh in so me use gospodi?ne sam :blink:?zmeden?:hohoho:

 

 

Tedi lepe muce..... :P

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mamo tudi mi peseka,nem?kega ov?arja,ki sli?i na ime Black! :D Verjetno ne rabim razlagat kake barve je??? No vsaj bil je izrazito,sploh ko je bil manj?i.:P Bom pa ob priliki zalimal sliko njegovega veli?anstva gor! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.