Skoči na vsebino

Formula 1

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Zelo napeta dirka, ampak dirkališče pa si ne zasluži tega imena ter je prenevarno. Še vedno imam občutek, da bosta na zadnji dirki trčila in se izločila, na pobudo Maxa, se razume. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 1 uro je Z M A J napisal:

Zelo napeta dirka, ampak dirkališče pa si ne zasluži tega imena ter je prenevarno. Še vedno imam občutek, da bosta na zadnji dirki trčila in se izločila, na pobudo Maxa, se razume. :)

Tudi jaz imam tak občutek.

pred 2 urama je jereb napisal:

Vse skupaj spominja na Valeta in Marca 2015. Baje kazni za Verstapna se ni konec, zdaj sledi ‘analiza’ zaviranja na stezi.

Se starta zadnjo dirko zadnji, pa je to to.

 

Edino kar je treba Lewisu priznati, je to da je psihicno neverjetno mocan  zadnje 2 meseca, Max tone in dela traparije.

 

Feísima maniobra de Verstappen!! El neerlandés frena en plena recta y provoca el choque de Hamilton, ¡habrá sanción! ¡Peligrosísima esa maniobra!

Zelo dvomim,da bodo Maxu dali kakšno omembo vredno kazen. Itak je po dirki dobil še novo kazen;10s pribitka, ki pa je bila bolj sama sebi namen, saj ni vplivala na razvrstitev.

 

Nevem,meni tole trčenje ni bilo vredno kakšne dodatne kazni, konec koncev ni bila zgolj Maxova krivda. Verjamem, da je prišlo do nesporazuma. Max je zavrl (verjetno res iz inata in poln adrenalina in lahko bi to bolj subtilno naredil), Lewis pa še ni vedel,da ga lahko prehiti. Se mi zdijo nekateri drugi dogodki na tej dirki bolj sporni. Z Bottasom in njegovim jadranjem in upocasnjevanjem Maxa za SC , da je pridobil prednost za oba Mercedesa ob postanku,se nihče ne ukvarja.

Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Tudi jaz imam tak občutek.

Zelo dvomim,da bodo Maxu dali kakšno omembo vredno kazen. Itak je po dirki dobil še novo kazen;10s pribitka, ki pa je bila bolj sama sebi namen, saj ni vplivala na razvrstitev.

 

Nevem,meni tole trčenje ni bilo vredno kakšne dodatne kazni, konec koncev ni bila zgolj Maxova krivda. Verjamem, da je prišlo do nesporazuma. Max je zavrl (verjetno res iz inata in poln adrenalina in lahko bi to bolj subtilno naredil), Lewis pa še ni vedel,da ga lahko prehiti. Se mi zdijo nekateri drugi dogodki na tej dirki bolj sporni. Z Bottasom in njegovim jadranjem in upocasnjevanjem Maxa za SC , da je pridobil prednost za oba Mercedesa ob postanku,se nihče ne ukvarja.

Mah samo jamrajo teli mulci v radio. Kimija naj da sedaj FIA na radio za komunikacijo z mostvmi, spuca vse takoj.

Napisano

Ja da Hamilton ne zmaga, sicer bo vsedrugo kot zmaga z toliko hitrejšim avtomobilom presenečenje.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Ne vem, če se splača sploh gledat to parado ponosa. Tudi, če se kdo približa Mercedesu, Masi že kaže s prstom "za svaki slučaj".

 

Hmm, nihče ni Bottasu odbil točk ko je na Madžarskem zbil pol karavane ven, ali Hamiltonu v Silverstonu.

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 2 urama je Z M A J napisal:

Boste v nedeljo kaj navijali?

Seveda. Samo še frei dan v službi nafehtam 😎

Napisano
pred 2 urama je TiEn napisal:

Ja da Hamilton ne zmaga, sicer bo vsedrugo kot zmaga z toliko hitrejšim avtomobilom presenečenje.

x2:bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano

No ja stvar ima bedno dve plati. Ali je red bull zaspal na zmagah ali pa je mercedes naredil korak naprej, in to precejsen.

v drugem delu sezone je Hamilton nedotakljiv, tudi ce mu nabijejo po 3 kazni na vikend.

 

ko bagnaia in quartararo v drugi polovici, samo motogp ni formula, ko je bil franceso na limitu je veckrat presegel limit, tam je quartararo imel lazji damage control.

Napisano
pred 20 urami je jereb napisal:

No ja stvar ima bedno dve plati. Ali je red bull zaspal na zmagah ali pa je mercedes naredil korak naprej, in to precejsen.

v drugem delu sezone je Hamilton nedotakljiv, tudi ce mu nabijejo po 3 kazni na vikend.

 

ko bagnaia in quartararo v drugi polovici, samo motogp ni formula, ko je bil franceso na limitu je veckrat presegel limit, tam je quartararo imel lazji damage control.

 

Ni zgledal nedotakljiv danes :D

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Jutri bo taktika igrala veliko vlogo.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
Pred eno uro je g.Wankel napisal:

 

Ni zgledal nedotakljiv danes :D

Jah ce se pa RB pa Max na tej stezi ne zbereta pol pa ne vem. Ampak LH ni rekel zadnje, sem siguren. Ampak dokler je max spredaj se lahko zgodi tudi schumacher hill….

pred 1 uro je TiEn napisal:

Jutri bo taktika igrala veliko vlogo.

Mah prej spet kaki trije SCji na teh stezah. So zadaj spet skupaj primerni kandidati…..

 

kaj je s ferrarijem? Pa ta kanta niti na zaprtih stezah ne more biti blizu steng?

pred 1 uro je TiEn napisal:

Jutri bo taktika igrala veliko vlogo.

Mah prej spet kaki trije SCji na teh stezah. So zadaj spet skupaj primerni kandidati…..

 

kaj je s ferrarijem? Pa ta kanta niti na zaprtih stezah ne more biti blizu steng?

Napisano

Ferrari je tam kjer je, ko se upreš Mercedes lobiju in te potolčejo. Nekaj podobnega se dogaja z Redbullom letos, v Savdski Arabiji smo lepo videli za koga dela FIA :)

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Ferrari je na odličnem 3tjem mestu z avtomobilom kjer niso napravili eno aero posodobitve med celo sezono.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 1 uro je TiEn napisal:

Ferrari je na odličnem 3tjem mestu z avtomobilom kjer niso napravili eno aero posodobitve med celo sezono.

Razlika do drugega mesta je pa…..?

Napisano

Drugo mesto ni pomembno ker to ni bil njihov cilj.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 1 uro je jereb napisal:

A bejz

 

Sej bo zmagu tvoj Hamilton no, ne rabiš se na druge spravljat 😀

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 28 minutami je g.Wankel napisal:

 

Sej bo zmagu tvoj Hamilton no, ne rabiš se na druge spravljat 😀

Držim pesti, da lujzi crkne avto:bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano

Še en mutnik, ki se prikaže za konc sezone. Naj se raj druge teme drzi..sm.slisu govorice da je tam ekspert 🤣🤣🤣🤣

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je TiEn napisal:

Še en mutnik, ki se prikaže za konc sezone. Naj se raj druge teme drzi..sm.slisu govorice da je tam ekspert 🤣🤣🤣🤣

👍🤣🤣 Res je. Imam občutek, da tudi tukaj ta mutnik poskuša nekaj s svojimi forami, da bi se kregal. Očitno je on glavni provokator. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Tega pa nisem pričakoval od wulfa
 

Quote

Toto Wolff (49): Nobody will ever be bigger than Schumi. Even if the statistics saw Lewis up front. But Michael shaped a generation like no other, he is iconic. You cannot make comparisons across generations. Lewis is the greatest of his generation.

 

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 4 urami je g.Wankel napisal:

 

Sej bo zmagu tvoj Hamilton no, ne rabiš se na druge spravljat 😀

Moj je Alonso od prvega leta

Pred eno uro je Alex napisal:

👍🤣🤣 Res je. Imam občutek, da tudi tukaj ta mutnik poskuša nekaj s svojimi forami, da bi se kregal. Očitno je on glavni provokator. 😉

Oh Alex ti pa samo cakas da sprovociras novo kreganje. Res si neverjeten. Ne bonti uspelo

pred 2 urama je TiEn napisal:

Še en mutnik, ki se prikaže za konc sezone. Naj se raj druge teme drzi..sm.slisu govorice da je tam ekspert 🤣🤣🤣🤣

Mogoce konec sezone, na formuli sem bil pa v zivo in jo spremljam se pred debinem Senne 1984.

 

in kaj sem rekel takega? Ocitno je na tem forumu nemogoce biti objektiven.

 

ce kdo za ferrari rece da je njihov cilj drugo ali tretje mesto se bo se Ascari obrnil v grobu…..

 

ah mladina :)

Napisano (urejeno)

Oh dejte no, prov očitni so spet komisarji :D

 

pred 1 uro je Alex napisal:

👍🤣🤣 Res je. Imam občutek, da tudi tukaj ta mutnik poskuša nekaj s svojimi forami, da bi se kregal. Očitno je on glavni provokator. 😉

 

Mhm, to s Ferrarijem je prov iskal kreg. Mogoče mu je dolgčas konstantno :)

Popravljeno od g.Wankel

The ability to speak does not make you intelligent.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.